Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausia spalva

Mados ateina ir praeina smile.gif o stilius islieka mirksiukas.gif
Kokios spalvos rubus labiausiai mėgstate? ir kokiu nea schmoll.gif ? 4u.gif
Man visada patiko ir tiko raudonos spalvos drabužiai thumbup.gif o labiausiai nemėgstu rudos ir žalios spalvu schmoll.gif
Atsakyti
Patinka mėlyna , žydra, žalsva, juoda - jos man ir tinka. tongue.gif Nemėgstu baltų rūbų, schmoll.gif nes su vaikais tai niekur su tokiais rūbais, tuoj klecką įtaisyti galima blink.gif
Atsakyti
Man užplaukia smile.gif Kartais tokias mėgstu, kartais kitokias... Šiaip jau "mano" spalvos - tokios negrynos, sumurlintos. Smėlio, pieno, pilka, tamsiai pilkai mėlyna. Dar mėgstu juodą. Taigi tokios "pagrindinės" spalvos, prie kurių viskas tinka smile.gif

O "ryškiosios" - užplaukia, bet kažkaip ne tuo pat metu, kaip visiems, dėl to paprastai noriu tokių spalvų, kokių nėra pirkti smile.gif Ką tik buvo užėjus raudona, prieš tai - bordo, dar prieš tai, regis, violetinė, dar žydra, kai laukiausi, viskas turėjo būt žalia. Šiuo momentu nesilaukiu, bet vėl noriu ryškiai žalios. Nu tokios kaip žolė - noooriu, o niekur nėr smile.gif Turiu vieną maikę, nusipirkau baisiausiai brangiai kaip už tokį sh, tik vat ta spalva graži smile.gif Maikė medvilninė, ištyso baisiausia, per didelė pasidarė - po namus valkioju - nors tiek biggrin.gif

Paprastai "neužeina" - oranžinė, ryškiai violetinė, ciklameniniai, citrininiai atspalviai, policininko uniformos spalva... smile.gif Šiuo momentu nevirškinu ružavos - kai aš ją toleravau, nieeekur nebuvo dry.gif
Atsakyti
Mėgstu visų spalvų, išskyrus tamsiai ar ryškiai rudas. O jaukiausiai jaučiuosi juodos spalvos drabužiuose. Ypač aptemptuose, švelnuose, plonuose megztukuose smile.gif Na ir dar žalią, baltą, raudoną, geltoną, orandžinę, mėlyną, purpurinę...
Atsakyti
Nemėgstu per amžius raudonos , balta-juoda derinių, violetinės

Paskutiniu metu nepatinka tamsiai ruda ir žydra.

Dabar ypač patinka purvina oranžinė įvairių atspalvių nuo skaisčios iki rusvai oranžinės ir pilkšvai dangaus mėlyna rolleyes.gif
Atsakyti
Buvo laikas kai rengiausi tik pilkais, chaki, kakavinės ir rusvos spalvos rūbais blink.gif Senyn- ryškyn blush2.gif . Dabar puikiai jaučiuosi žydrai, rožiniai apsirengusi g.gif . Vis dėlto, pati pačiausia mano spalva- balta thumbup.gif. Galiu apsirengt nuo galvos iki kojų baltai ir vis tos baltos trūksta, tada dar kabinu baltus perlinius karolius ant kaklo ir tepu baltą blizgį ant lūpų ax.gif , oi kaip man gražu doh.gif
Nekenčiu, neturiu ir nedėviu geltonų ir violetinių blink.gif scare.gif ypaš tokių aiškių, ryškių. Tiesa, nemėgstu dar sintetinių spalvų, kurios labai patinka mano dukrai mirksiukas.gif , tokias spalvas vadinam barbinėm, nesvarbu ar jos salotinės, ar geltonos, ar ryškiai rožinės schmoll.gif
Atsakyti
Dar labai labai man patinka juoda spalva ax.gif ir juodai apsirengusios ponios 4u.gif , pavydžiu joms, nes man juoda žiauriai netinka cry.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka raudona, tokia ryški ryški.. kuo ryškesnė ir sodresnė bei ugningesnė, tuo geriau. be to, visi sako, kad raudona man labai tinka. dar mėgstu be proto juodą, baltą. Niekada nenešioju geltonos, žalios, žydros. fuj, jos mane žudo... labai patinka ciklameninė, rožinė (po to kai pagimdžiau dukrytę, iki jos nekenčiau rožinės), auksinė, alyvinė.
Atsakyti
Rožinė, balta ir juoda thumbup.gif jos man labai tinka ir labai patinka biggrin.gif
neisivaizduoju saves zaliai apsirengusios nes nevirškinu šitos spalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagmara: 17 birželio 2005 - 19:17
Man taip pat labai patinka juoda,balta,rozine drinks_cheers.gif ,taip pat megstu tamsiai melyna ir haki
Atsakyti
Juoda, raudona, balta, tamsiai melyna. Kazkaip labiausiai limpancios spalvos biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Oman spalvos tai gali keistis kas metai . Aišku , einant senyn visai nepraktikuoju juodos spalvos nei batų , nei rubų , nei rankinių . Pernai patiko oranžinė , šiemet dar nieko , bet labai noriu rožinių batelių , kokios bliuskelės , bet vis finansai cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti