Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas į namus

Mūsų šeima jau gerą mėnesį naudojasi vakarienesprenumerata.lt paslaugomis. Tai kitoks formatas, nei įprastas pristatymas į namus. Jie kartą per savaitę pristato maisto produktus ir jiems skirtus receptus. Iš viso krepšio pasigaminame keturias vakarienes. Labai faina, kad receptai tikrai gerai pragalvoti, viskas pavyksta greitai ir lengvai. Tai jei pati uztrunku darbe, MB jau laukia manę su skania vakariene, kas anksčiau retai nutikdavo... smile.gif Dar pliusas, kad per šį laiką išragavom žiauriai daug naujų skonių, o ir daržovių net vasarą tiek nesuvalgydavom smile.gif Paslaugos minusas - negali rinktis patiekalų, jie veža sukomplektuotą meniu, tad jei šeimoje kas nors principingai nevalgo tam tikrų produktų, jums netiks smile.gif
Atsakyti
Jei neturim jėgų / noro / laiko gamintis namie, užsisakom iš foodout.lt arba lekste.lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 12 kovo 2016 - 11:36
Dažniausiai užsisakinėjam iš CanCan, tai tik vieną kartą apie 2h laukėm, daugiau viskas gerai smile.gif bet va iš Čili kaimo užsisakius, pasigailėjom doh.gif vežė ilgai, tikrai virš valandos, maistas jau atšalęs, kepsnys kažkoks sukepęs, bulvių košė pavandenijus, cepelinai išvis be skonio.
Į Čili išvis neinam. Paskutinį kartą prieš Naujuosius buvom, tai pica perkepus (nesudegus, bet aš labai reikli kepiniams, man jie turi minkšti būt, koks kietesnis kraštelis viskas, netinka), vyras sakė makaronai irgi neskanūs
Atsakyti
QUOTE(Jurgitonyte @ 2016 03 10, 05:44)
Mūsų šeima jau gerą mėnesį naudojasi vakarienesprenumerata.lt paslaugomis. Tai kitoks formatas, nei įprastas pristatymas į namus. Jie kartą per savaitę pristato maisto produktus ir jiems skirtus receptus. Iš viso krepšio pasigaminame keturias vakarienes. Labai faina, kad receptai tikrai gerai pragalvoti, viskas pavyksta greitai ir lengvai. Tai jei pati uztrunku darbe, MB jau laukia manę su skania vakariene, kas anksčiau retai nutikdavo... smile.gif Dar pliusas, kad per šį laiką išragavom žiauriai daug naujų skonių, o ir daržovių net vasarą tiek nesuvalgydavom smile.gif Paslaugos minusas - negali rinktis patiekalų, jie veža sukomplektuotą meniu, tad jei šeimoje kas nors principingai nevalgo tam tikrų produktų, jums netiks smile.gif



Pritariu viskam, kas buvo parašyta apie Vakarienės prenumeratą. Mūsų šeimai irgi labai patinka. Dar galiu pridėti, kad mes naudodamiesi jų paslaugomis realiai sutaupome. Aš nesu iš tų, kurie labai sąžiningai planuoja pirkinius ir moka susidaryti savaitės meniu. Tad man finansiškai prenumeruotis labai apsimoka. Jau nekalbu apie tai, kad per šį laikotarpį gerokai patobulinau savo kulinarinius sugebėjimus! smile.gif
Atsakyti