Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

Sveikos, gal galit kas pasakyti, kur rasti pagalveliu ziedams (Kaune)? Labai noriu, kad mano krikshto dukryte banzycioj neshtu ziedus 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi pusseserių vaikai neš žiedelius, tai mes važiuosime į bažnyčią paklausti gal jie turės pagalvelę. manau turėtų būti bažnyčoje. O jei nebus tai galima ir pasiūt, arba užsakyti.
Atsakyti
Na manau ne didelis darbas paciai pasisiut,medziagos nedaug reik ir labai graziu yra. biggrin.gif
Atsakyti
Per viena vakara pasisiuvau pati, sirdeles formos wub.gif Yra dabar visokiu graziu ir juosteliu ir karoliuku pirkti, o pagalveles niekur neradau, tai todel ir siuvaus.
Atsakyti
Parsisiūsti internetu, pilna gražiausių pagalvėlų. Iki vestuvių matau dar mėnesiukas liko, tai laisvai spėsi, o ir kainos jų nedidelės.
Atsakyti
pas mus Siauliuose tai nuomos punktuose yra tongue.gif
Atsakyti
na ir aš bandysiu pasisiųti, bet dėl visa ko ir parduotuvėje akį užmesiu blink.gif
tikiuosi bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nice @ 2005 06 25, 16:41)
pas mus Siauliuose tai nuomos punktuose yra  tongue.gif

Reiks paisklausti ar turi g.gif Ne saš irgi norėčiau, kad neštų brangiausiojo krikšto dukra ax.gif
Atsakyti
Šiaip mačiau, kad jų yra pirkti Vilniaus CMB. Paskambinau is smalsumo paklausti kiek kainuoja. Ir pasakė, kad 35 Lt. Oho blink.gif
Man tai sesute pasius. As nupirkau pagalvele (4 Lt), medziagele aptraukti (4 Lt), juostele ziedams (1 Lt), Ir dekorui sesuo parinks karoliuku permatomu is savo skryneles stebuklingos (megsta rankdarbius biggrin.gif ) Ir turesiu puikia pagalvele.

Siulau ir Jums kazka panasaus padaryti, o ne moketi pinigelius, kurie taip nelengvai atkeliauja i musu kisenes, ar ne?
Atsakyti
turbut reiks mamytes prashyt kad pasiutu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2005 06 25, 01:45)
Parsisiūsti internetu, pilna gražiausių pagalvėlų. Iki vestuvių matau dar mėnesiukas liko, tai laisvai spėsi, o ir kainos jų nedidelės.

O koks adresas? Aš irgi galvoju apie pagalvėlę, na bet geriau išmoksiu siųti negu pirksiu už 35 Lt. tongue.gif
Atsakyti
Pas mus per vestuves, mūsų krikšto dukrytė neš žiedus ant pagalvėlės. wub.gif Tik va, problema: nelabai įsivaizduoju kur tos pagalvėlės reikia ieškoti. Ar siūti? O gal yra jų kur nors pirkti? g.gif
Atsakyti