Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vyrai pilnai išlaiko šeimą?

Ar vyrai turi pilnai islaikyti seima? Ar ir zmona turi prisideti? g.gif
Atsakyti
taip.mano vyras pilnai išlaiko šeimą rolleyes.gif kaip sakom,vyro pinigai bendri,o mano yra tik mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solveiga @ 2008 10 03, 17:35)
Ar vyrai turi pilnai islaikyti seima? Ar ir zmona turi prisideti?  g.gif

Mano nuomone,kad pilnai,o is tikruju malonu ir paciai tureti ,,savuju,,ta prasme uzdirbti sau blush2.gif
Atsakyti
Hm, kaip matau čia visos savimi patenkintos namų šeimininkės susirinkusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2008 10 03, 17:40)
taip.mano vyras pilnai išlaiko šeimą  rolleyes.gif kaip sakom,vyro pinigai bendri,o mano yra tik mano  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Kissa @ 2008 10 03, 17:43)
Hm, kaip matau čia visos savimi patenkintos namų šeimininkės susirinkusios  biggrin.gif

o kodel tau taip atrodo,kad cia ,,visos,,namu seimininkes?
Atsakyti
O jums vyras - pinigų gaminimo mašina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2008 10 03, 17:49)
O jums vyras - pinigų gaminimo mašina?  g.gif

as taip nesakau,bet visumoj jis turi but pagrindinis seimos islaikytojas,aisku as uzdirbu irgi siek tiek,bet per daug negaliu ,,plesytis,,nes auginu mazyle blush2.gif o siaip labai noreciau prisideti prie seimos ,,biudzeto,,bet kolkas nigaliu.................................
Atsakyti
pas mus pakolkas tevelis islaiko seima,nes neesu pasiruosusi palikti maziaus kazkam priziureti...bet jau mastau grizti i darba ne vien del savu pinigeliu,bet del saves pacios smile.gif pasiilgau buti tarp zmoniu,bendrauti... ax.gif
Atsakyti
Manau, kad vyras neprivalo išlaikyti žmonos. nebent jam pačiam to norisi ir žmona neprieštarauja.
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2008 10 03, 17:57)
pas mus pakolkas tevelis islaiko seima,nes neesu pasiruosusi palikti maziaus kazkam priziureti...bet jau mastau grizti i darba ne vien del savu pinigeliu,bet del saves pacios smile.gif pasiilgau buti tarp zmoniu,bendrauti...  ax.gif

man irgi norisi del saves,nusibodo ta pati rutina-norisi iseit i ,,zmones,,
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2008 10 03, 15:04)
man irgi norisi del saves,nusibodo ta pati rutina-norisi iseit i ,,zmones,,

ko tik del tu mazu zmoguciu nepadarysi mirksiukas.gif 4u.gif ateis ir musu laikas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugniukas: 03 spalio 2008 - 17:14
QUOTE(ugniukas @ 2008 10 03, 18:10)
ko tik del tu mazu zmoguciu nepadarysi  mirksiukas.gif  4u.gif ateis ir musu laikas hihihi.gif

drinks_cheers.gif jooooooooooooooooo
Atsakyti