Įkraunama...
Įkraunama...

Jonukas ir Gretutė

Mes su vyru labai norejom mazo kudikelio 2.gif ,bet jis pas mus visai neskubejo ateiti.Kai jau nustojom laukti ir tiketis,pasijutau esanti nestuke.gif .Niestumas buvo labai komplikuotas,bet laimei viskas baigesi gerai.
Taigi geguzes 13d.(penktadienis)nuejus pas gydytoja apziurai gydytoja mane apziurejusi ir isklausiusi kudikio sirdutes tonus pasiziurejo y mane linksmu veidu ir sako:kokia stipri,sauni mamyte sitoki skausmai o ji sau guli lyg niekur nieko...
As galvojau kad ten paruosiamieji g.gif ir buvau sau rami.Gydytoja manes klausia-kur gimdysi?
As sakau kaune noreciau,nes ten vyras dirba gales atvaziuoti aplankyti ir t.t.
Pasilenkus prie savo stalo rase,rase kazka ir padave man lapuka,sako imk siuntima vaziuok namo daiktu ir y ligonine.
As drebanciom rankom uz lapuko sakau: jau?Daktare palinksejo galva,sako "taip o ko gi laukti,paskui dar nespesi nuvaziuoti".
Gryzom greitai namo pasemem daiktus ir y kauna.Vyras vaziuodamas visa kelia klausinejo ar neskauda,ar nebloga ir t.t.
O as mintyse galvojau o dieve,tik ne sendien 13 ir dar penktadienis doh.gif
Net nepajutom kaip nuvaziavom y P.Mazylio gimdymo namus,ten mus pasitiko personalas,apziurejo budintis daktaras ir ramiu balsu pasake kad dar negimdysiu. schmoll.gif
Skausmai stiprejo,daznejo o va gimdymo veikla neprasidejo,vandenys nenubego ir daktarai liepe laukti. unsure.gif Taip praejo dvi dienos,keturios dienos bet situacija nesikeite.Galu gale gydytojai nusprende skatinti gimdyma nes jau buvau savaite laiko pernesiojusi.
Sestadienio rytas vyras jau pas mane smile.gif ,norejome savo kudikely sutikti kartu.9val.ryto smagiai ysitaiseme gimdykloje ir laukeme kol vaistai prades veikti ax.gif ,praejo kelios valandos o man kaip nesigimdo taip nesigimdo doh.gif ,jau ir baisu darosi ir laukti nusibodo verysad.gif .
Ir taip negera ir neramu pasidare,sirdis pradejo dauzytis o gerkleje toks lyg kasnis kurio niekaip praryti neina.Daktarai ateina paziuri,zvilgsniais keistai persimeta tarpusavyje ir vel iseina.
Klausem kas atsitiko,kas negerai? bet mum buvo pasakyta viskas gerai,nors tai jau neatrode ytikinamai.
Staiga pradejo pypseti aparatai,y gimdykla subego daktarai,pasiziurejo y mane y vyra pakiso pasirasyti lapus ir nieko nepaaiskine isveze mane y operacine.Ten pagulde ant stalo,prirakino rankas suleido vaistus ir girdziu sako,vienas daktaras kitam "pjaunam",o as galvoju o dieve mane pjaus dar nepradejus veik nejautrai. doh.gif
Negidrejau nei pirmo riksmo savo sunaus,nei nemaciau jo verysad.gif tik girdejau kaip pasake BERNIUKAS ir isnese.Mane sutvarke ir isveze y pooperacine palata,buvau labai pavargus ir uzmigau.
Prabudau isgirdus garsu kudikio verksma,sirdis eme trankytis o mintyse pagalvojau gal cia mano berniukas verkia…o tas verksmas vis garsejo ir artejo as ziurejau y palatos duris ir laukiau.Jos prasivere ir sesute ykisusi galva y palata paklause: ar cia guli Gruzdiene?As atsakiau taip ir laukiau kol man atnes mano mazyly wub.gif ,kai pamaciau taip gera pasidare,jauciausi labai laiminga nors per skruostus riedejo asaros…laimes asaros.
Po dvieju savaiciu pasibaigus gydymui ir sustiprejus,gryzau su sveiku graziu suneliu namo…

Kadangi temos pavadinime rasiau Jonukas ir Gretute,papasakosiu ir savo dukrytes gimdymo istorija.

O viskas prasidejo nuo to kad paauges musu Jonukas labai anksti pradejo kalbeti ir paprase sesytes… ax.gif niestumas buvo sklandus nors y pabaiga teko siektiek issigasti bet viskas gerai.Kadangi mane priziurinti gydytoja rekomendavo man atlikti CZ,del daugelio priezasciu tai pakalbeje,pasitare nusprendem kad operuosimes.Kaip tarem taip padarem Kovo 5dienos ryte prasidejo paruosemieji darbai ir 9.30min.pirma karta pamaciau grazuole dukryte wub.gif sveikute raudonskruoste savo.Visa niestuma galvojau apie gimdyma ir kaip viskas bus.Norejau isgirsti pirma verksma apie kury buvau tiek daug girdejusi,bet nepatyrusi to pirmojo gimdymo metu verysad.gif norejau pajausti savo kudikely pirma karta priglausta prie kruties.
Stai kaip gime negimdyti du zavus isdykeliai Jonukas ir Gretute.
Dabar dziaugiuosi grazia poryte namuose,o to riksmo kartais net perdaug atrodo ... lotuliukas.gif
HAPPY END...
Atsakyti
super! sekmes jums! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2008 10 04, 13:01)
super! sekmes jums!  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2008 10 04, 18:18)

Aciu kad paskaitot ir pakomentuojat 4u.gif
Atsakyti
SEKMES AUKIT SVEIKI IR DIDUCIAI
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2008 10 04, 19:51)
SEKMES AUKIT SVEIKI IR DIDUCIAI
wub.gif

aciu ax.gif
Atsakyti
labai graži istorija 4u.gif
Atsakyti
Aukit sveikuciai ir stipruciai!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ir mamytei ir tetukui sveikatos ir kantrybes!!!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dovilyte5,Hugga aciu jums labai... 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija,sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2008 10 06, 14:23)
Grazi istorija,sekmes jums 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti