Įkraunama...
Įkraunama...

Kontracepcija žindymo metu

Tik nesijuokit sad.gif Atsitiko toks dalykas - truko prezervatyvas... Sakiau - nesijuokit...
Zodziu, maitinu savo 2.gif krutimi, ir naktimis (po 2-3 kartus), menesinem dar nesergu, maziukui greit 8 men. Kokia tikimybe, kad pastosiu? Ka galima gerti, kad "neuzkibtu"? Girdejau, kad yra vaistu, kurie per 72 val isgerti neleidzia isitvirtinti nestumui. Ar butina vaziuot pas gydytoja? (Bijau, kad skubiai ten nepateksiu, nes eiles beprotiskos, registruoja tik po savaites, o be to, mazylis labai sunkus, su juo sudetinga keliauti (stuburo problemos). Buciau labai dekinga uz bet koki patarima biggrin.gif
Atsakyti
Viva, yra tokie vaistai, bet abejoju ar jie tinka maitinanciom sad.gif
Atsakyti
Mano vaikas 7.5 men. irgi dar nesergu, maitinu. Su vyru nesisaugom ir nieko, tad manyciau nusiramink.
Tikiuosi viskas bus gerai ir nepastojai.
Atsakyti
QUOTE (Daisy @ 2004 03 04, 16:09)
Mano vaikas 7.5 men. irgi dar nesergu, maitinu. Su vyru nesisaugom ir nieko, tad manyciau nusiramink.
Tikiuosi viskas bus gerai ir nepastojai.

Kokia tu drasi biggrin.gif man gydytojas pasakojo, kad ateina maitinancios mamytes su nestumais. O jos supranta kad laukiasi tik kai pajaucia vaikelio judesius. na kazkur apie 5 men. Siulau nerizikuoti. na nebent dar vieno vaikelio norit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingano @ 2004 03 04, 16:12)

Kokia tu drasi biggrin.gif man gydytojas pasakojo, kad ateina maitinancios mamytes su nestumais. O jos supranta kad laukiasi tik kai pajaucia vaikelio judesius. na kazkur apie 5 men. Siulau nerizikuoti. na nebent dar vieno vaikelio norit biggrin.gif

Labai noriu, noriu. rolleyes.gif
kai pasakiau savo ginekologei - pakraupo 2 metai tarpas mad.gif kad atsistatytu organizmas
o as noriu pametinuku rolleyes.gif vakar dariau testa - neigiamas sad.gif
Atsakyti
Daisy, savotiskai nuraminai, bet man jau taip buvo - net ir saugantis "uzkibo", ir siaip turint tris vaikus, jau labai baugu jei ir ketvirtas prisidetu, garantuotai beprotnamis laukia (juokauju) wink.gif
Atsakyti
Pries menesi pagimdziau dukryte. Noreciau suzinoti ar yra (girdejau kad yra sintetinio progestino tabletes?) ir jei taip tai kokios kontraceptines priemones, kurias galima vartoti maitinant kudiki.
Atsakyti
Žindymo metu rekomenduojama " Mokro 30","Cerazette"
Atsakyti
Laba diena norejau pasiklausti,nusipirkau mikro30 taigi perskaicius instrukcija lapeli pasimeciau ten raso kad pirma tablete isgerti pirma menesiniu diena ir poto iseiles,bet as nesergu menesinem nes maitinu kudiki tai kaip tada tureciau jas pradet gerti?aciu!
Atsakyti
QUOTE(firsite @ 2005 09 07, 18:35)
Laba diena norejau pasiklausti,nusipirkau mikro30 taigi perskaicius instrukcija lapeli pasimeciau ten raso kad pirma tablete isgerti pirma menesiniu diena ir poto iseiles,bet as nesergu menesinem nes maitinu kudiki tai kaip tada tureciau jas pradet gerti?aciu!



 i 
Į jūsų klausimą gydytoja galės atsakyti kai grįš iš atostogų, po rugsėjo 12 dienos.
Atsakyti
Kol nėra menstruacijų, rekomenduojama taikyti kitas apsaugos priemones.
Atsakyti
Labas 4u.gif Norėjau pasiteirauti apie kontraceptikus maitinančiai mamai... gydytoja sakė, kad Micro30 tinka ir maitinant krūtimi, bet vaistinėje vaistininė nepatarė jų naudoti...Po pirmojo nėštumo turėjau spiralę, bet vargino ilgos mėnesinės ir pilvo skausmai... Be to, nežinojau, kad naudojant tamponus, galima ištraukti spiralę (kaip man ir nutiko). Todėl šį kartą nelabai norėčiau dėtis spiralę. Kažkur skaičiau apie Cerazette KT. Ar tikrai jau KT nėra tinkama priemonė apsisaugoti maitinančiai mamai?
Ir dar, ar LT yra i ranka isiuvami kontraceptikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 10 spalio 2005 - 19:09