Įkraunama...
Įkraunama...

Idealios Kalėdos.

QUOTE(Kurmiukė @ 2008 10 05, 16:47)
Idealios Kalėdos - kai visi artimieji sveiki, namie jaukiai šilta ir kvepia eglute ir meduoliais  wub.gif

trumpai aiskiai ir taikliai wub.gif
Atsakyti
jejau perskaicius tai net susigraudinau, manau merginu isdesytos idealios kaledos atspindi daugeli musu kaledu viziju wub.gif siemet nerealia laukiu kaledu thumbup.gif
Atsakyti
Idealios Kalėdos - kai visi namiškiai sveiki, linksmi, laimingi, namuose jauku, šilta, gera, jaučiasi Kalėdinė atmosfera, kvepia eglute ir namuose keptu pyragu... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivuška :): 29 spalio 2008 - 14:42
Man idelias Kaledos su visa seima, prie stalo sukuriant kaledine atmosfera niekas neisilaksto po valandos. Ziurint kaledinius filmus, taip pat kai kvepia visi namai sviezia eglute ir tos spindincios akys visos seimos. Laukimas dovanu blush2.gif Kritantis sniegas uz lango, daug, daug zvakuciu, silta skani arbata ir naminiai sausainiai wub.gif wub.gif wub.gif Stai tikros Kaledos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W*S:*: 29 spalio 2008 - 15:31
..aš Kalėdų stebuklą supratau, kai pati susilaukiau vaikučio. Iki tol- Kalėdos buvo tik linksma šventė- kūčios su tėveliais, pirma diena- giminių lankymas ir lankymasis pas gimines. Antra diena- šventė iki paryčių su draugais. 4u.gif
Tačiau, sukūrus savo šeimą- pradėjau Kalėdų dvasią kurti pati. Aišku- kaip ir pas visus- eglutės puošimas, patiekalų ruošimas, dovanos..bet kažkodėl labai gera pasidaro prisiminus, kaip sūnus išgirdęs durų skambutį bėga jų atidaryti, o ten tik dovanos belikę..pravėręs duris dar šaukia: Seneli, Kalėdų seneli, ateik arbatooos... wub.gif O Kalėdų senelis jau pas kitus vaikučius "nuskubėjo". ...dar kitos kalėdos- vėlgi- kaip vaikas ryte eina prie kieme papuoštos eglutės- o ten (gerai kad sniego buvo)- dideli pėdai- ateita ir nueita..ir dovanos po eglute..."Mamyte, kokios didelės Kalėdų senelio pėėėdos"..nuostaba vaiko veide tokia tyra ir nuoširdi... O buvimas bažnyčioje po Kūčių vakarienės, Piemenėlių mišios..toks gerumas ir šiluma širdyje...negaliu apibūdinti punktais, kas yra idealios Kalėdos... rolleyes.gif nes man jos labai gražios visada.
Atsakyti
dije kaip gražiai ir taikliai parašei wub.gif Net ašaros nuriedėjo wub.gif Va čia tai tikros, tyros - idealios Kalėdos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NaiLi: 08 lapkričio 2008 - 22:12
Kalėdos:
Su daug sniego, kuris girdždėtų, kai eini.
Su vilnoniais megztiniais-golfais.
Su raudonom kumštinėm pirštinėm.
Su baltom ir mėlynom lemputėm.
Su gera laukimo nuotaika.
Su apsikabinimais ir bučiniais (na kaip oro uoste, kai susitinka seniai nesimatę žmonės).
Su karštu vynu ir citrina.
Su iš lėto besisukančiom snaigėm (ir jokio ten vėjo!).
Su paslapčia prie eglutės sliūkinančiais vaikais.

Mmmmm...


Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2008 11 24, 13:07)
Kalėdos:
Su daug sniego, kuris girdždėtų, kai eini.
Su vilnoniais megztiniais-golfais.
Su raudonom kumštinėm pirštinėm.
Su baltom ir mėlynom lemputėm.
Su gera laukimo nuotaika.
Su apsikabinimais ir bučiniais (na kaip oro uoste, kai susitinka seniai nesimatę žmonės).
Su karštu vynu ir citrina.
Su iš lėto besisukančiom snaigėm (ir jokio ten vėjo!).
Su paslapčia prie eglutės sliūkinančiais vaikais.

Mmmmm...



Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
O man net verkti iš pykčio norisi, nes tėtis pirmą ir antrą Kalėdų dieną turės dirbti nuo 07:30 iki 21:00 mad.gif mega_shok.gif verysad.gif
juk Kaledos.. doh.gif šakės kaip erzina.. Turėsim būti tik aš, mama ir brolis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2008 11 24, 13:31)
O man net verkti iš pykčio norisi, nes tėtis pirmą ir antrą Kalėdų dieną turės dirbti nuo 07:30 iki 21:00  mad.gif  mega_shok.gif  verysad.gif
juk Kaledos..  doh.gif  šakės kaip erzina.. Turėsim būti tik aš, mama ir brolis..  verysad.gif


jejau kaip liudna, mangali tekti kuciu diena iki 19.30 dirbti ir jau nervinuosi, nors dar net nezinau, bet jauciu sefai, kurie nezino kas yra kucios neduos laisvos sad.gif
Atsakyti
Aš įsivaizduoju savo idealias kalėdas taip : Kūčių dieną būti tik su savo šeima, ruoštis,gamintį valgį,tvarkytis,puoštis,paskui paruošti kūčių stalą truputuką užkąsti ir eiti į bažnyčią,gryžus pavalgyti,pažiūrėti kalėdinius koncertus,ir jiems pasibaigus pažiūrėti kalėdinį filmą. Per kalėdas,važiuoti į kaimus,pas gimines,ir linksmai visiems kartu atšvęsti newyear.gif
Atsakyti
Bandysiu lipdyti smile.gif
Šiais metais kaip tik prieš Kalėdas išeinu į dekretą, man trukdysiančių vaikučių dar nėra, tai pradėsime nuo generalinio valymo (apriboto pagal galimybes), krūvos imbierinių sausainių ir kalėdinio pyrago, namų puošimo (savo namuose ir pas mamą, kur švęsime), dovanėlių išpildymo iki paskutinės smulkmenos, nes taip dar niekada nėra pavykę smile.gif
Ir Kalėdos bus dideliame šeimos būryje, prie dailiai papuošto stalo, nukrauto valgiais, ir papuošta eglutė, ir tyli kalėdinė muzika, ir lakstantys artimųjų vaikučiai, besikartojantys eilėraščius, ir mes visi pasipuošę šventiškai, pasimeldę, susitaikę su likimu ir atidavę visas skolas

biggrin.gif
Atsakyti