Įkraunama...
Įkraunama...

BAIKERIŲ ŽMONOS, DRAUGĖS VIENYKIMĖS!

Sveikos visos "likimo seserys".
kadangi baigėsi sena tema ( http://www.supermama...?...c=7140&st=0 ), tai siūlau toliau tęsti pasiguodimus apie vyrus baikerius, britvininkus ir kitokius dviračių su motorais gerbėjus..
Maniškis va jau daugiau ne pusė metų nusipirkoenduro klasės mocą ir laksto po pievas, karjerus ir kitur neprieinamas vietas. Aišku, žmona su vaiku namie ir laukia išsižiojus iki paryčių, kada vyras atsidžiaugs savo "žaislu".
Dabar, kai mūsų šeimoje atsirado ypatingai didelių problemų ir viskas krypsta link buvomo atskirai, tai stengiuosi pabūti kartu su juo su tuo nelaimingu mocu. Šiaip man nepatinka, bet neturiu kur dingti, tik susitaikyti, nes tai nepagydoma liga. Tikiuosi suaugs ir praeis... unsure.gif
Reikia susiburti mums moterims ir parodyti tiems diedams, kad esam pamirštos, nes man visą laiką tik ir aiškina maniškis, kad va, visų draugų žmonos ar draugės niekada nebumba ir nerėkia kai vėlai grįžta, tik tu viena. Tai vat, perskaičiau seną temą ir supratau, kad neviena aš (nors tai ir negalvojau, taip nebūna.. tongue.gif ). Taigi reikia susiburti ir pasiguosti, paraudoti, o kartais ir pasidžiaugti, pvz. kad savo žaislą pagaliau pardavė... bigsmile.gif
Atsakyti
pabandyk pati ant moco sėst -- pasikeis požiūris mirksiukas.gif thumbup.gif

aš baisiai pasiilgau mocų. dabar kol nestuke.gif nedrįstu schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 10 05, 14:23)
Tikiuosi suaugs ir praeis...  unsure.gif

schmoll.gif Net nesitikek.
Tikrai zinok, nelabai is to isaugama. Gali keistis zaisliukai, stilius, bet jei jau tas yra kraujyje, tai ir budams senas diedas dar vaziuos tongue.gif

QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 06, 20:23)
pabandyk pati ant moco sėst -- pasikeis požiūris  mirksiukas.gif  thumbup.gif

aš baisiai pasiilgau mocų. dabar kol  nestuke.gif  nedrįstu  schmoll.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif

Sena niekse (kazkaip nepatogu net kreiptis tongue.gif ) seniai vazineji?
As praejau praktikuotis, na tipo tusciose aikstelese, keliuose ir pan, bet vis galvoju, ar isdrisiu isvaziuoti i kelia g.gif Baisu buvo? blush2.gif
Atsakyti
Buvau užsėdus ant moco tik du kartus gyvenime (kažkada, kai man buvo vos 18 metų norėjau išmokti važiuoti..). Ir ką, antrasis važiavimas baigėsi tooookiu "batonu", kad daugiau už vairo nebesėdu ir tikrai nebesėsiu. Nu ne ekstremalė aš, ką gi dabar padarysi. biggrin.gif
Atsakyti
Cia ne liga o daugiau gyvenimo stilius, pati vairuoju baika ir nezinau kas galetu mane priverst jo atsisakyt, juk tai neapsakomas jausmas thumbup.gif gaila, tik kad silti orai taip greit baigiasi verysad.gif Tikrai nebumbekit ir nemeginkit kelt ultimatumu, pakankamai daug zinau situaciju, kur vyrai turi motociklus, nesakydami to zmonoms, vien del to, kad nenori matyt ju suirzusiu ir bambanciu del to, kaip jau cia kazkas sake, tai yra kraujyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(torika @ 2008 10 07, 16:11)
Cia ne liga o daugiau gyvenimo stilius, pati vairuoju baika ir nezinau kas galetu mane priverst jo atsisakyt, juk tai neapsakomas jausmas thumbup.gif gaila, tik kad silti orai taip greit baigiasi verysad.gif Tikrai nebumbekit ir nemeginkit kelt ultimatumu, pakankamai daug zinau situaciju, kur vyrai turi motociklus, nesakydami to zmonoms, vien del to, kad nenori matyt ju suirzusiu ir bambanciu del to, kaip jau cia kazkas sake, tai yra kraujyje thumbup.gif

aš ant savo vyro irgi bambėčiau, jei važinėtųsi ir tūsintųsi visur vienas. mad.gif

o šiaip -- anksčiau važinėjausi tik ant galinės sėdynės. pradėjau pati prieš kokius tris metus. tik šiemet kovą baisiai nemaloniai dribalinau (iki ligoninės ir ramentų). aišku, neturiu mocams tiek laiko kaip norėčiau, nes vaiko nepasisodinsi, pirkinių nesusikrausi. blush2.gif nieko, vaikai maži neilgai bus, jauna esu, spėsiu dar biggrin.gif

o kas liečia vyrą ir mocus, tai biški nervina išlaidumas. nes vien moco (netgi dviejų) neužtenka -- reik visokiu aksesuarų, fintikliuškų, kurios šimtais kainuoja. blyn, kad namie ką paremontuot, tai ne -- nėr laiko, nėr bapkių bash.gif:
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 07, 18:55)
o kas liečia vyrą ir mocus, tai biški nervina išlaidumas. nes vien moco (netgi dviejų) neužtenka -- reik visokiu aksesuarų, fintikliuškų, kurios šimtais kainuoja. blyn, kad namie ką paremontuot, tai ne -- nėr laiko, nėr bapkių bash.gif:

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 07, 20:55)
aš ant savo vyro irgi bambėčiau, jei važinėtųsi ir tūsintųsi visur vienas. mad.gif

o šiaip -- anksčiau važinėjausi tik ant galinės sėdynės. pradėjau pati prieš kokius tris metus. tik šiemet kovą baisiai nemaloniai dribalinau (iki ligoninės ir ramentų). aišku, neturiu mocams tiek laiko kaip norėčiau, nes vaiko nepasisodinsi, pirkinių nesusikrausi.  blush2.gif nieko, vaikai maži neilgai bus, jauna esu, spėsiu dar  biggrin.gif

o kas liečia vyrą ir mocus, tai biški nervina išlaidumas. nes vien moco (netgi dviejų) neužtenka -- reik visokiu aksesuarų, fintikliuškų, kurios šimtais kainuoja. blyn, kad namie ką paremontuot, tai ne -- nėr laiko, nėr bapkių bash.gif:


Kaip sako vienas mano pazystamas, tikras baikeris, bent viena karta gyvenime turi nukrist... tik uzjauciu, kad taip rimtai griuvai) Del vaiko tai taip visiskai sutinku, bet kas liecia pirkinius, tai nematau problemos juk yra specialus krepsiai visokiausiu turiu
Del detaliu ir visokiausiu aksesuaru kainu tikrai pritariu, labai jau brangus sis pomiegis, bet ivertinus kiek malonumo atnesa , tai nesilygina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(torika @ 2008 10 13, 09:57)
Del detaliu ir visokiausiu aksesuaru kainu tikrai pritariu, labai jau brangus sis pomiegis, bet ivertinus kiek malonumo atnesa , tai nesilygina smile.gif

nu nuo pagal užsakymą išgraviruotų dangtelių, ar kaukolių ar rankenėlių, tai nemoku kažkaip to malonumo pajaust blush2.gif
iš vis, vyras senai kliedi apie pagal užsakymą gamintą vienetinį modelį. bet su bapkėm dabar ne pyragai, tai aprimo truputį. bet nemanau kad ilgam.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 13, 18:49)
nu nuo pagal užsakymą išgraviruotų dangtelių, ar kaukolių ar rankenėlių, tai nemoku kažkaip to malonumo pajaust  blush2.gif




Na jei iki tokio lygio tai ir as pritariu, kad nesamone, nebent, jei pinigu jau nebezinotum kur det g.gif o visi tokie bajeriai kaip kaukoles ar panasaus pobudzio atributika manes isvis nezavi ( ale ir pasirinko simbolika ) g.gif

Kas del moco gaminto pagal uzsakyma , turiu prisipazint jog ir as pasvajoju ( bet tyliai mirksiukas.gif ) galu gale, juk ne visi norai issipildo smile.gif
Atsakyti
gal aš ir varna visiška, bet man mocų gamykliniai variantai patys gražiausi. nereikia man jokių drakonų,kaukolių, peizažų ant bako, juo labiau be proto kainuojančių. jau nekalbant apie tai, kad iš kiekvieno rimtesnio tūso reik prisipirkt ženkliukų,vėliavėlių, kitokių niekų, o paskui ieškot kur visa tai sulipdyt unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, mano vyras irgi baikeris, tik vazineja su britvom 4u.gif jau 10 metu vairuoja, nukrites pora kart, bet vistiek jam patinka:)ar suprantu ir gerbiu jo pomegius, bet kartais uzknisa, kad vasara vakarais jo beveik nematom doh.gif visom spaudziu desine kurios pacios vairuoja, nes motociklu vazinejanti moteris man grazu:)))gaila, kad manes netraukia:)))perdaug bijau nudibt:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune B.: 29 spalio 2008 - 15:29