Įkraunama...
Įkraunama...

Požiūris į rezidentus

Noretusi suzinot, koks jusu (mamu ir ne tik 4u.gif ) poziuris y rezidentus ar medicinos studentus? ar gulint ligoninej sutinkat kad jus ar jusu vaikus apziuretu studentai? Ar bijot kad nei rezidentai, nei tuo labiau studentai nieko nemoka ir pridarys tik bedos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pleistakaulis @ 2008 10 05, 17:46)
Noretusi suzinot, koks jusu (mamu ir ne tik  4u.gif ) poziuris y rezidentus ar medicinos studentus? ar gulint ligoninej sutinkat kad jus ar jusu vaikus apziuretu studentai? Ar bijot kad nei rezidentai, nei tuo labiau studentai nieko nemoka ir pridarys tik bedos?  smile.gif

Jeigu gydotes universitetineje ligonineje, pvz. Kauno Medicinos Universiteto klinikose, tai tokia istaiga yra mokymo baze ir studentai bei rezidentai turi teise dalyvauti jus gydant, zinoma, viskas vyksta priziurint atsakingam gydytojui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airina @ 2008 10 05, 22:59)
Jeigu gydotes universitetineje ligonineje, pvz. Kauno Medicinos Universiteto klinikose, tai tokia istaiga yra mokymo baze ir studentai bei rezidentai turi teise dalyvauti jus gydant, zinoma, viskas vyksta priziurint atsakingam gydytojui  smile.gif

Neturi teisės, jeigu pacientas nesutinka mirksiukas.gif Jau gimdyme tai tikrai neleisčiau dalyvaut doh.gif per cezarį kažkaip kitaip, nors kai man darė, tai tikrai ne galvoj buvo, o tik vaikelio sveikata.
Mane 2 savaites prižiūrėjo rezidentė KMUK, neturiu absoliučiai jokių nusiskundimų, fantastiška moteris thumbup.gif
Atsakyti
o man kažkaip jie nemaišo aš visada sutinku.
Atsakyti
Suprantu, kad "mokomąją "priemonę tie studentai rezidentai turi turėt, bet po praktiško susidūrimo su tokia priežiūra antrą kartą nesutikčiau, kad mano vaiką gydytų rezidentė. Nes dažnai tas jų "konsultavimasis' su patyrusia gyd. būna tik teorinis. Mes gulėjom KMUK, prižiūrėjo rezidentė, kuri visą laiką pabrėždavo, kad "Gydytoja " taip irgi galvoja. O paskui, kai papuolėm konsultacijai pas tą pačią gyd., pasiodė, kad ji galvoja visai priešingai. Žodžiu, čia ne tik rezidento, o daugiau jį prižiūrinčio gyd. problema.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
man klinikos dėlto ir nepatinka, nes čia REZIDENTAI DARO SPRENDIMUS (ir gana skubius, ypač naktim ir savaitgaliais) doh.gif
Atsakyti
atsisakyti rezidento apziuros nepatarciau, nes - visu pirma, kaip jie ismoks, jei ne praktikuodamiesi. Visu antra - viena galva gerai, dvi geriau. Taip sakant, sviezias nenuvalkiotas zvilgsnis 4u.gif Gali ir rezidentas pastebeti ka nors, ka gydytojas praleidzia, ir buti tiesiog atidesnis, papildoma tyrima paskirti, kuris tikrai nepamaisys:), gera minti pamesti rolleyes.gif Is kitos puses, vien rezidentu nepasitikeciau, butinai reikalauciau, kad ir gydantis gydytojas apziuretu. Vistik patirtis yra patirtis.
Atsakyti
o kaip kitaip tie rezidentai daktarais veliau pataps, jei netures praktikos?

pirmas mano nestumas buvo komplikuotas, mane priziurinti gydytoja visur krtu su rezidentais vaiksciojo. na man nemaise, nebent per apziuras ant 'lektuvo' nelabai smagu buvo kai visi man tarp koju veiksma stebejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 05 29, 17:04)
man klinikos dėlto ir nepatinka, nes čia  REZIDENTAI DARO SPRENDIMUS (ir gana skubius, ypač naktim ir savaitgaliais) doh.gif

Ypac naktimis ir savaitgaliais, nes tik rezidentai tuo metu ir tebuna bigsmile.gif , savaitgali ir nakti geriau nesirgti, arba vaziuot kitur... O siaip kaip tik rezidentai daugiau pasidomes, paskaitys, pasiklausines bijodami suklysti, nei kai kurie patyre daktarai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 11 01, 23:26)
Neturi teisės, jeigu pacientas nesutinka  mirksiukas.gif  Jau gimdyme tai tikrai neleisčiau dalyvaut  doh.gif  per cezarį kažkaip kitaip, nors kai man darė, tai tikrai ne galvoj buvo, o tik vaikelio sveikata.
Mane 2 savaites prižiūrėjo rezidentė KMUK, neturiu absoliučiai jokių nusiskundimų, fantastiška moteris  thumbup.gif


Zinoma, jei pasirasot, kad nesutinkat, tai per prievarta rezidentas nedalyvaus gydymo ar gimdymo procese smile.gif .
Atsakyti
Idomiu cia nuomoniu prisiskaiciau. Idomus poziuriai! Dziaukites, kad isvis dar yra kam apziuret, nes tie patys rezidentai, pabaige i uzsienius isvaziuoja, o like vyresni sensta ir kada nors nebedirbs. Pati pries menesiuka dar buvau rezidente. Patikekit, papuole pas rezidenta visada busit apziureti atidziau ir bendravimas malonesnis, nes jie dar nepavarge, neatbuke. O idomu, ka galvotumete apie gydytoja, kuris mokydamasis rezidenturoj nebutu mates pacientu?
Del SK, pati visada reiksdavau nepasitenkinima, kad ten mus versdavo budet visiskai vienus. Cia tai nesamone, sutinku. Gi tretinio lygio ligonine! Bet ka padarysi- ligonine taupo pinigus, nes uz rezidento darba jie gi nemoka... biggrin.gif
Atsakyti