Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas nenori aukles

Sveikos mamytes,

gal galit pasidalinti patirtimi.
Mano mažiui 1,5 metų, jau 2 savaites būna su aukle. Iš pradžių jis ją priėmė visai normaliai, o dabar jai atėjus tiesiog puola isterikuoti. Šiaip pirmomis dienomis auklę pastebėjom (irašinėjom garsą), atrodo viskas normaliai. Kaimynai sako, kad kieme irgi elgiasi gerai. Mums ji visai patinka. Tačiau vaikas su ja likti nenori.
Tiesa, jokių kažkokių pakitimų vaiko elgesyje nepastebėjau, gerai valgo, gerai miega, judrus, žaidžia, linksmas.
Mano mažius yra šiek tiek maminukas.

Taigi mamytės patarkit, ar čia jis pyksta tik todėl, kad mes išeinam ir jam reikia likti su svetimu žmogum. Ar čia reikia įtarti auklę ir vėl pradėti stebėti? O gal jų biolaukai nesutampa?

Šiaip ji sako, kad mažius šiek tiek paverkia kai mes išeinam, o po to viskas būna gerai.

Ar ieškoti kitos auklės?
Bijau, kad su kita gali būti tas pats.
Atsakyti
Jei yra galimybė tikrai nepamaišys jos stebėjimas.
Atsakyti
Maniskis iki siol pyksta, kad ji auklei palieku. O dabartine aukle priziuri ji jau virs metu. Su aukle l. gerai sutaria. Bet, kai ji ateina, o mes dar bunam neiseje, tai jis visuomet apsiasaroja. Matyt del didelio prisirisimo prie tevu smile.gif
Tokiems vaikams manau ir darzelyje bus sunkiau priprasti sad.gif
Gal taviskis irgi didelis jautruolis ir l. prie teveliu prisirises? smile.gif
Atsakyti
Maniskis buna kad susinervina, kai mociute ateina. Supranta, kad mama tikriausiai iseis, ir supyksta. Nors mociute tikrai jo neskriaudzia, myli be proto, moka uzimti. Taip kad neskubek aukles keist, man atrodo normalu, kad vaikas mamos nenori isleisti.
Atsakyti
Mamytes juk kai darželyje vaikučiai yra paliekami irgi piksta,kodėl teveliai išeina o jie su auklem lieka vat ir puola į isterijas o paskui apsiramina,bet dėl saugumo jausmo tai aš stebėčiau dar tą auklę,jeigu nieko įtartino nepatebėčiau tai tada turbut tik vaikiukas piksta ant tėveliu, kad jie užuot būtų buvę su juo išeina į darbą ax.gif
Atsakyti
Mūsų mazius irgi didelis mamyciukas, ir su mociute kai ji ateina pasilikti nenori, pradzioj labai verkia, bet mama sako kad po 5min. nustoja, nors su mano mama pasilieka daznai nuo pat gimimo ir ji labai myli mūsų vaikutį, o dabar norim ieskotis auklės, tik kaip reikia pradėti pratinti jį pasilikti su svetimu zmogumi net nezinau doh.gif gal pradziai po vieną valandą palikti, paskui vis daugiau g.gif kaip jūs darėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g.j @ 2005 06 20, 10:24)
Sveikos mamytes,

gal galit pasidalinti patirtimi.
Mano mažiui 1,5 metų, jau 2 savaites būna su aukle. Iš pradžių jis ją priėmė visai normaliai, o dabar jai atėjus tiesiog puola isterikuoti. Šiaip pirmomis dienomis auklę pastebėjom (irašinėjom garsą), atrodo viskas normaliai. Kaimynai sako, kad kieme irgi elgiasi gerai. Mums ji visai patinka. Tačiau vaikas su ja likti nenori.
Tiesa, jokių kažkokių pakitimų vaiko elgesyje nepastebėjau, gerai valgo, gerai miega, judrus, žaidžia, linksmas.
Mano mažius yra šiek tiek maminukas.

Taigi mamytės patarkit, ar čia jis pyksta tik todėl, kad mes išeinam ir jam reikia likti su svetimu žmogum. Ar čia reikia įtarti auklę ir vėl pradėti stebėti? O gal jų biolaukai nesutampa?

Šiaip ji sako, kad mažius šiek tiek paverkia kai mes išeinam, o po to viskas būna gerai.

Ar ieškoti kitos auklės?
Bijau, kad su kita gali būti tas pats.

pagal mane tai reiketu pastebeti o gal ne aukle kalta paprasciausiai gal vaikas nenori likti su svetimu zmogumi
Atsakyti
o as patarciau visada priimant auke i darba pasiulyt jei dirbt kazko bandomaji laikotarpi,kad po savaites langva sazine galetumet pasakyt,kad norit pabandyt padraugaut su kitamoterimi.ir isbandyt reiktu visokio amziaus auklytes
Atsakyti
jeigu verkia tai dar nereiskia, kad auklyte su juo elgiasi blogai schmoll.gif nei vienas vaikas nenori likti su svetimu zmogum, ir tai yra visiskai normalu mirksiukas.gif surasit kita aukle, galiu pasakyti 100% kad bus lygiai tas pats, jau tiek vaiku esu ziurejus tai tikrai zinau, kad taip bus. Pamenu ziurejau ir nemaza 3,5 metu berniuka, tai jis pirmas savaites taip pat kele didelius ozius blink.gif o kad maziukas taip elgiasi, tai suprantama blush2.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip jūs pripratinat palikt su aukle g.gif
Mano mažė net su mano mam ar močiute nepasilieka iš kart isteriškai rėkia, ir sakė beveik ištisai verkia kol negrįžtu namo verysad.gif
Ką tokiu atveju daryt g.gif , ji iki šiol būdavo tik su manim, o dabar jau laikas man į darbą, neįsivaizduoju kaip paliksiu auklei schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura 22 @ 2006 03 09, 20:18)
Sakykit, o kaip jūs pripratinat palikt su aukle  g.gif
Mano mažė net su mano mam ar močiute nepasilieka iš kart isteriškai rėkia, ir sakė beveik ištisai verkia kol negrįžtu namo  verysad.gif
Ką tokiu atveju daryt  g.gif , ji iki šiol būdavo tik su manim, o dabar jau laikas man į darbą, neįsivaizduoju kaip paliksiu auklei  schmoll.gif  verysad.gif  verysad.gif




tegu aukle is pradziu buna po pora valandu.nepalikit vaikucio su svetimu visa diena. tegu pirmosios susidraugavimo akimirkos nebuna namie. tegu aukle su mazyte pirmus kartus pabuna laukuti,o tik po to po truputi isileiskit svetima zmogu i savo erdve. manau tai sunku ne tik mazyliui bet ir jo teveliams
Atsakyti
O galbūt vaikui nepatinka būtent ta auklė g.gif , nes kai atėjo aplankyti mažytės sūnaus auklė, tai cypė paklaikus,o va sūnui buvo ji pati pačiausia wub.gif , o mažė nepasiliktų nei pro kur.Bet va eina išskirtinai pas kai kuriuos žmones-savo krikštotėtį, net pas nepažįstamas tetas .Tai kai ieškosiu auklės -būtent patinkančios mažiukei.Gal biolaukai nesutampa g.gif , tik prašom nesišaipyti iš pastabos.
Atsakyti