Įkraunama...
Įkraunama...

Deportacija

Sveiki,
aš norėjau jūsų pasiteirauti apie deportaciją. Tai va prieš keturis metus dar studijuodama išvariau pas puseserę vasarai į Vokietiją padirbėti. Aišku tada dar buvo sienos, muitinės ir markės Vokietijoje. žodžiu dirbau aš tokioj "kebabinėj" (beje ten kebabai 100kart skanesnį). ir kaip jau dabar dažnau taip būna kitos lietuvės įskundė. padarė pas mus reidą, mes dirbom dvi lietuvės (nelegaliai) tai mus ir išprašė iš šalies. į pasą įdėjo štampą Auswegen. ir datą 2001. ir dabar jau nebeprisimenu kuriam laikui. man atrodo arba trim arba penkiems. žodžiutas nemalonus reikalas man buvo pasimiršęs, tas pasas taipir gulėjo, man netrukdė. Bet dabar rugsėji man nusimato kelionė į Briuselį. tai bus per vokiečius. tai kaži negrąžins manęs nuo sienos? kaip ten dabar su tom muitinėm? ar tikrina?
Puskė tai pasikeitė pasą (pasiimė naują, kad nebūtų štampo, tai ramiai sau važinėja kas 3 mėn pirmyn atgal). o kaip man? irgi keisti pasą?
o gal dabar kai ES niekas ten nežiūri? g.gif
Atsakyti
Lenkijos ir Vokietijos sieną kertu gan dažnai. Galiu pasakyti, kad kaip kada pasitaiko. Kartais tikrina tuos pasus ir dokumentus, kartais netikrina. Dažniausiai netikrina. Bet ką gali žinoti, ant kokio durniaus užtaikysi?

Kita vertus, lenkai tikrina pasus gan griežtai.
Atsakyti
QUOTE(matroskinas @ 2005 06 20, 21:43)
Lenkijos ir Vokietijos sieną kertu gan dažnai. Galiu pasakyti, kad kaip kada pasitaiko. Kartais tikrina tuos pasus ir dokumentus, kartais netikrina. Dažniausiai netikrina. Bet ką gali žinoti, ant kokio durniaus užtaikysi?

Kita vertus, lenkai tikrina pasus gan griežtai.

bet tai man lenkai gal nepavojingi? ax.gif
o tai kaip tikrina? tik nuotrauka pasiziuri ar ir pavarto?
Atsakyti
"Pasižiūri ir pavarto" nevadinu tikrinimu. Lenkai turi specialius nešiojamus kompiuterius su visais duomenais. Vokiečiai buvo vieną kartą surinkę pasus iš manęs, vieną kartą su panašiais kompais tikrinę. Daug kartų sieną pravažiavau nepatikrintas. Bet, kaip sakiau, maža ant kokio durako gali užšokti. Net ir oro uoste: kartais tikrina, kartais ne.
Atsakyti
O gal i ambasada paskambink ir pasiteirauk.
Atsakyti
PASLAPTINGAI, mano sesei panašiai buvo, bet tau geriau patarčiau pasidaryti naują švarų pasą. sesė pasidarė ir ramiai sau važinėjasi kas tris mėnesius. sėkmės tau smile.gif
Atsakyti
Su ATK po ES valstybes galima važinėti
Atsakyti
Taigi jei jau tikrina muitines, tai ne tik paso isvaizda ziuri (yra kokiu stampu ar ne), visi tavo duomenys yra pas juos kompiutery, taip kad paso pakeitimas i svaru, ar keliavimas su asmens tapatybes kortele nieko nepakeis schmoll.gif
Atsakyti
Bet jei važiuoji į Briuselį ir per Vokietiją tik "projezdom", gal nieko tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 27, 09:15)
Bet jei važiuoji į Briuselį ir per Vokietiją tik "projezdom", gal nieko tokio g.gif

Jei netikrins, tai tvarkoj, bet jei kartais sugalvotu patikrinti blink.gif kiek vaziavau i Austrija, dar nei kart nepraleido nepatikrine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 06 27, 12:26)
Jei netikrins, tai tvarkoj, bet jei kartais sugalvotu patikrinti blink.gif kiek vaziavau i Austrija, dar nei kart nepraleido nepatikrine doh.gif

Nu gerai, bet į Briuselį gi jai niekas neuždraudė važiuoti. Jei turės kuo pagrįsti, kad tikrai ten važiuoja ir tikrai tokiame ar kitame viešbutyje apsistos, gal paravažiuoti praleis. Gi nebus taip, kad reikės Vokietiją aplenkti ratu kad pakliūtum į tą Briuselį
Atsakyti
Jei vokieciai tikrins ir ras, kad ji deportuota, tikrai nepraleis schmoll.gif
Atsakyti