Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių darželiai

gal kas lanko švenčionių lopšelį darželį "Gandriukas"? smile.gif
Atsakyti
Mano abu berniukai lanko gandriuką. bigsmile.gif
Atsakyti

labas Mona M , mano mergytei metai ir aštuoni mėnesiai,ji lanko gandriuko lopšelinę grupę,bet kas kart vedu ją su ašaromis ji skundžiasi kad auklėtoja kartais suduoda jai per užpakalį,nežinau ką galvoti . manau kad ji dar per maža prisigalvoti,auklėtoja neigia. Ar kartais iš kitų tėvelių negirdėjot panašių skundų? Ačiū už atsakymą
Atsakyti
Labutis, mano mažasis lankė lopšelį, man irgi kilo įtarimas, kad vaikus galėtų skriausti. Vaikas nenorėdavo eiti į darželį, o iš darželio grįždavo toks nervuotas, kad nežinodavau ko griebtis. Matydavau, kaip vos išgirdęs auklėtojos balsą vaikas net suakmenėdavo.
Papildyta:
[
Teko girdėti ir iš kitų tėvų, vaikai dažnai skundžiasi, kad auklėtojos suduoda per užpakalį ar per rankas. Kada aš bandžiau su auklėtoja apie tai pasikalbėti, jinai aišku tai neigė. Bet po to buvo ramu. Po trijų mėnesių vėl pasakė, kad gavo per rankas. Nežinau ką daryti, nes vaikas ir taip nenoriai eina į darželį. Jeigu tai tęsis turbūt teks eiti pas vedėją.
Atsakyti
Prikelkime temuke i virsu:)Gal SM yra teveliu,kuriu vaikuciai lanko darzeli Liepaite?
Atsakyti