Įkraunama...
Įkraunama...

ADENOIDAI III

QUOTE(vysniuke1 @ 2008 10 31, 18:50)
o pas koki LOR lankotes?

Pas Samienę Lornoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 10 31, 13:11)
jei vaikui sunku kvepuoti per nosyte ir jis buna issiziojas ,butinai operuok,nes toks deguonies trukumas kenkia visam organizmui iskaitant sirdele,vaikas pripras taip kvepuoti ir bus labai sunku jam atprasti
brolio dukrytei nuo 1.6 metu buvo nustatyti adenoidai,ir ji darzeli lankydavo po 7 dienas per menesi,budavo pastovi sloga ir kosuliai ,ir budavo issiziojus doh.gif ,operuoti ryzosi 6 metu,nes dartare prigazdino kad zandikaulis deformuojasi ir kad jai bus sunku mokykloje mokintis per ligas ir bus sunku susikaupti del deguonies stokos smegenyse ir atsirado sirdies uzesei,po operacijos ji nustojo sirgti ,nera praleidusi ne vienos pamokos [jai dabar yra 22 metai]

tai va ,va ,apie ką man ir gydytojai sako cool.gif ,kad deguonies trūkumas labai kenkia visam organizmui ,juk labiausiai nukenčia smegenys verysad.gif Aišku ,sunkiau kvėpuoti kai serga sloga ,kai neserga ,tai nebūna išsižiojęs ,tik miega išsižiojęs.
aš labai bijau dėl to ,kad neliktų išsižiojęs ,nes matau 2 didelius pažįstamų vaikus ,kurie mažiukai labai sirgo ,abiem operuoti adenoidai ,bet gal per vėlai nežinau ,nes man toks jausmas ,kad jie net ir dabar [jau yra paaugliai ] yra su šiet tiek atvipusiais į priekį žandikauliais ,vaikšto ir klausosi ko nors prasižioję. Ir dar pažįstu vieną mergaitę ,kuriai mažai buvo diagnozuoti adenoidai ,tačiau jų neišoperavo ,tai jai dabar dažnokai kartojasi sloga ,buvo net ir sinusitas ,be to balsas yra nosinis ,adenoidinis ,tai manau ,kad jau geriau mažam išoperuot negu įtaisyt vaikui kompleksą dėl balso ar atvipusio žandikaulio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 31 spalio 2008 - 20:34
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 31, 20:33)
tai va ,va ,apie ką man ir gydytojai sako  cool.gif ,kad deguonies trūkumas labai kenkia visam organizmui ,juk labiausiai nukenčia smegenys verysad.gif Aišku ,sunkiau kvėpuoti kai serga sloga ,kai neserga ,tai nebūna išsižiojęs ,tik miega išsižiojęs.
aš labai bijau dėl to ,kad neliktų išsižiojęs ,nes matau 2 didelius pažįstamų vaikus ,kurie mažiukai labai sirgo ,abiem operuoti adenoidai ,bet gal per vėlai nežinau ,nes man toks jausmas ,kad jie net ir dabar [jau yra paaugliai ] yra su šiet tiek atvipusiais į priekį žandikauliais ,vaikšto ir klausosi ko nors prasižioję. Ir dar pažįstu vieną mergaitę ,kuriai mažai buvo diagnozuoti adenoidai ,tačiau jų neišoperavo ,tai jai dabar dažnokai kartojasi sloga ,buvo net ir sinusitas ,be to balsas yra nosinis ,adenoidinis ,tai manau ,kad jau geriau mažam išoperuot negu įtaisyt vaikui kompleksą dėl balso ar atvipusio žandikaulio ax.gif

zinoma maziukai geriau sveiksta ir greitai uzsimirsta daktaru baime,o del issiziojimo tai zandikaulis deformuojasi ,brolio mergaite ir liko siektiek issiziojus,ir kiek teko bendrauti su vaikais kuriems buvo isopruota veliau,t.y 7-8 metu ,tai sako kad net ant akiu sviesiau ir taip lengva kvepuoti kai adenoidai pasalinti,ir tikrai nemanau kad reikia laukti kol vaikai prades sirkti sunkiais susirgimais ,bronchitais plauciu uzdegimais ar ausu uzdegimais,nes visi sie susirgimai turi pasekmes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 10 31, 21:54)
zinoma maziukai geriau sveiksta ir greitai uzsimirsta daktaru baime,o del issiziojimo tai zandikaulis deformuojasi ,brolio mergaite ir liko siektiek issiziojus,ir kiek teko bendrauti su vaikais kuriems buvo isopruota veliau,t.y 7-8 metu ,tai sako kad net ant akiu sviesiau ir taip lengva kvepuoti kai adenoidai pasalinti,ir tikrai nemanau kad reikia laukti kol vaikai prades sirkti sunkiais susirgimais ,bronchitais plauciu uzdegimais ar ausu uzdegimais,nes visi sie susirgimai turi pasekmes doh.gif

Oi ,ačiū labai už palaikymą 4u.gif Aš irgi labai daug galvoju ,su visais šnekuosi apie tą operaciją ,girdžiu įvairių nuomonių ,bet daugiausia tai visi už operaciją. Tiesiog kiti nesupranta ,kad va vaikas kaip ir neserga rimtom ligom ,o aš čia atseit sugalvojau tokį mažiuką operuot,bet juk jie mato tik gražų vaiką ,nekosintį ,snarglys neištįsęs ,ir tik aš ,mama ,kuri matau jį kiekvieną akimirką ,žinau ir jaučiu ,kad nosytė užgulus ,kad balsas kimsta ,kad naktį taip įtartinai 'užkimba ' nosis ,kad puolu glostyti ,kad tik greit kvėpuot pradėtų.Tai supras tik tos mamos ,kurių vaikučiai turi tuos nelemtus adenoidus .Labai bijau narkozės vaikui ,bet gydytojas ramina kad ji kaip alkoholis mums ,išgaruoja g.gif
Bet dar labiau bijau ,kas su tom ilgom slogom neįsivarytume sinusito ,o tada jau vargelis konkretus ,jis linkęs atsikartot ,šitą vargą ir aš karts nuo karto turiu ,ir mano mama doh.gif ,tai žinom ką tai reikškia .
Žodžiu ,sveiksim ir planuosim operaciją ,gal net ir pavasario nelauksim . Taikysiu į delčią ,jei tik pavyks suderint su daktaru.Ir kaip gaila ,kad neatsiliepia mamytės ,kurios operavo mažiukus pas kokį ypatingą daktarą ,po kurio prislietimo vaikučiui adenoidai neataugo.
Atsakyti
sveikos mamytes, vis megdavau forume klausti nuomones mamyciu del tam tikros situacijos o vat del sios informacijos apie adenoidus nieko neklausiau, bet tema visa perskaiciau blink.gif o musu istorija tokia gal kam pades mirksiukas.gif vakar gryzom po adenoidu operacijos verysad.gif zodziu dave musu daktaryte siuntima ir sako vaziuokite i 3 ligoninine, nors ji vadinasi kauno apskrities ligonine doh.gif na paklaidzioje sanciuose visi siaip ne taip radom doh.gif taigi tekini susitabdeme sesute ir sakom kur dienos diagnostikos centras, mums ten reikejo kreiptis, na ji nupasakojo o mes vel tekinom, juk veluojam puse valandos, del kelio paiesku verysad.gif taigi uzlekiam i 3 auksta pagaliau radom thumbup.gif tada sesute nei labas nei sudie sako "aha atvyko dar vienas is juodo saraso", "nagi tevai greitai pildote sutikimus, o kitas nesate paltus i rubine" mes vel tekinom, zzodziu tikras konvejeris, tada uzpildome sutikimsu irgi labai greitai, tuomet sesute na ta pagrindine kuri reguliuoja eisma:) sako va atejo jusu anesteziologas eikit paskui ji jis nejo o savo arkliskais zingsniis bego as su mazuoju tekinom, net vyras nesuspejo suziureti kur mes dingom (beje vaikuciu nebuvo labai daug 7 kokie lauke be musu operacijos) taigi labai skubom gerbiamas anesteziologas supasakojo viska ir sake laukti blush2.gif na laukti tai laukti laukem 15 min. tuomet sesute liepe persirengti pizama ir laukti zaidimu kambaryje kur sukgirde puselabai neskanios tabletes, tuomet praejo pusvalandis ir pagaliau jau mazuti mano pakvite sesute "eik su manim" ir operacines durys vienu aukstu auksciau uzsidare verysad.gif laukimas ilgas lb ilgas praejo 40 minuciu, nors sesute sake kad viskas trunka 30 min., taigi pamaciau po 20 min., ateinanti anesteziologa, sako jau bunda oi galvoju aciu die, jau greitai parves i palata, bet deja dar laukimo 40 min., ir nieko sunaus nera o as sunerimau vyrui is viso bloga pasidare as puoliau sesutes klasuti- ji atsovesako o ka cia normalu gal vaikas ilgai atsigaudineja, bet tai man jau sake pries 40 min., anesteziologas; kai as sesutes paklausiau ji isejo parvezti vaikiuko, bet jo neraveze o mano vyras tekimas ant ranku parnese nes jis sokinejo nes buvo astigaves seniai; taigi ilgas laikasasaros ir skausmas kol atsigavo pilnai, siandien jau namie thumbup.gif dar sunku, bet namie o reziume butu atrodo daviau ne uz dyka operavo bet labai nusivyliau, labai skaudu kai vaikai tik konvejeris o zmoniskumo nera verysad.gif uztai kad paciu seimoje yra mediku jie pakraupe tokiu kauno apskrites ligonines dienos centro darbu ir as tikiu kad ten sugryzti nereiks o jie reiks tik ne ten o jau geriau kitur kur mokama ir poziuris i mokama pacienta kitoks nesvarbu kad mes i kisene dejom, va prirasiau mamos savo sirdgela pirma karta darau bet manau kad turite zinoti verysad.gif
Atsakyti
georgiana ,o koks gydytojas operavo ,ar buvote prieš tai pas jį konsultacijoj?
turbūt nebuvote ,kad nežinojote kur eiti? Tai kada jam padavėt į kišenę ,prieš ar po operacijos?
Papasakok kodėl nutarėt operuotis ,ar dažnai sirgote ? kokia buvo jūsų sloga?

kaip atsigavo po narkozės ,ar neisterikavo?
Sveikatytės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 01, 22:36)
georgiana ,o koks gydytojas operavo ,ar buvote prieš tai pas jį konsultacijoj?
turbūt nebuvote ,kad nežinojote kur eiti? Tai kada jam padavėt į kišenę ,prieš ar po operacijos?
Papasakok kodėl nutarėt operuotis ,ar dažnai sirgote ? kokia buvo jūsų sloga?

kaip atsigavo po narkozės ,ar neisterikavo?
Sveikatytės jums 4u.gif

labute aciu uz palinkejimus bendravarde:), operavo mus gyd.saladzinskiene, nieko atrodo tokia gyd., konsultacijoje nebuvome mus istyre klinikose, taciau musu seimos gyd. patare ten 3 ioj operuotis, i kisene padaveme pries operacija blush2.gif o operuotis nuatreme del to kad jau 1 metai laiko blaskesi naktimis ir labai ziauriai trauke nosi i vidu kazkaip nemokejo nosies isnypsti, plius dr turime alergine bronchine astma, taigi isoperavusi gyd. pasake kad jau buvo 3 laipsnio adenoidai ir labai isveseje stipriai kas ir trukde vaikui kvepuoti verysad.gif o po narkozes labai blaskesi ir verke na labai jautrus ta diena buvo, tarsi ji viskas dirgintu, na dar ir sia nakti dejavo per sapnus norsnieko neatsimena cool.gif
Atsakyti
musu operacija laukia jau po 3 dienu huh.gif
operuos adenoidus ir tonziles, nebegalim laukti, nes po paskutinio ausu uzdegimo klausa buvo sutrikusi visam menesiui, kvepuoja naktimis tragiskai, o angina nepraeina nuo rugsejo vidurio... verysad.gif
labai bijau operacijos, na, pacios suprantate... narkoze, galimi kraujo uzkretimai ir pan.... bet dar labai bijau, kad sunu reikes atiduoti medikams, t.y. negalesiu eiti su juo kartu... zinau, kad sunui (4m. 10 men.) tai bus katastrofa... po paskutinio streso, kai jam buvo 3m., jis nekalbejo kokias 2 sav., o po to mikciojo gan ilgai... vienu zodziu, mums yra diagnozuota logoneuroze. tai dabar ieskau visur informacijos (bet nerandu) apie mamos teises dalyvauti, ar bent jau pabuti kol uzmigs, operacineje. gal jus, mergaites, labiau ka zinot, ar kur tos info paieskot?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2008 11 02, 08:39)
labute aciu uz palinkejimus bendravarde:), operavo mus gyd.saladzinskiene, nieko atrodo tokia gyd., konsultacijoje nebuvome mus istyre klinikose, taciau musu seimos gyd. patare ten 3 ioj operuotis, i kisene padaveme pries operacija blush2.gif o operuotis nuatreme del to kad jau 1 metai laiko blaskesi naktimis ir labai ziauriai trauke nosi i vidu kazkaip nemokejo nosies isnypsti, plius dr turime alergine bronchine astma, taigi isoperavusi gyd. pasake kad jau buvo 3 laipsnio adenoidai ir labai isveseje stipriai kas ir trukde vaikui kvepuoti verysad.gif o po narkozes labai blaskesi ir verke na labai jautrus ta diena buvo, tarsi ji viskas dirgintu, na dar ir sia nakti dejavo per sapnus norsnieko neatsimena cool.gif

vaje ,vaje kaip baisu .aš ,kai tik suserga sloga .galvoju viskas ,baigs snargliuotis važiuojam operutis ,kai sloga baigiasi ,vėl galvoju ,kad gal dar atidėt tą operaciją ,va taip ir neapsisprendžiu ,juolab paskaičiusi tokių istorijų ,kaip vaikučiai kamuojais po narkozės ,kaip juos nuo mamų atskiria unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ralma @ 2008 11 02, 22:24)
musu operacija laukia jau po 3 dienu  huh.gif
operuos adenoidus ir tonziles, nebegalim laukti, nes po paskutinio ausu uzdegimo klausa buvo sutrikusi visam menesiui, kvepuoja naktimis tragiskai, o angina nepraeina nuo rugsejo vidurio...  verysad.gif
labai bijau operacijos, na, pacios suprantate... narkoze, galimi kraujo uzkretimai ir pan.... bet dar labai bijau, kad sunu reikes atiduoti medikams, t.y. negalesiu eiti su juo kartu... zinau, kad sunui (4m. 10 men.) tai bus katastrofa... po paskutinio streso, kai jam buvo 3m., jis nekalbejo kokias 2 sav., o po to mikciojo gan ilgai... vienu zodziu, mums yra diagnozuota logoneuroze. tai dabar ieskau visur informacijos (bet nerandu) apie mamos teises dalyvauti, ar bent jau pabuti kol uzmigs, operacineje. gal jus, mergaites, labiau ka zinot, ar kur tos info paieskot?

jeigu mano vyras galėjo dalyvauti ,kai mane operavo [darė Cezarį ] ,tai gal turėtų kažkokiu būdų ir mamai leist dalyvaut operacijoj ,kai operuojamas jos vaikas ,juolab su jūsų situacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 03 lapkričio 2008 - 17:39
bet gi pries operacija duoda tabletyte ,ir vaikutis buna apsvaiges ir visiskai jam vienodai kur ji veda,man operavo angina pries 7 metus,zinokit suduota tabletyte ,ir i operacine eini taip linksma buna lotuliukas.gif ,zinau kad ir vaikuciams duoda,tai del vaikucio baimes nesijaudinkit schmoll.gif ,o po operacijos tikrai buna liudna ,bet gi viska pamirtame blush2.gif
Atsakyti
aciu uz padrasinimus 4u.gif
tikiuosi ta tabletyte suveiks... bet vis tiek paklausiu ar negaleciau buti kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2008 11 02, 07:39)
blaskesi ir verke na labai jautrus ta diena buvo, tarsi ji viskas dirgintu, na dar ir sia nakti dejavo per sapnus norsnieko neatsimena cool.gif

Liūdna kad vis ,mažiau ir mažiau bėra žmogiškumo,ypač su tokiais mažiukais verysad.gif
Linkiu greitai atsitiesti ir užmiršti visus neigiamus atsiminimus 4u.gif

QUOTE(ralma @ 2008 11 02, 21:24)
uzmigs, operacineje. gal jus, mergaites, labiau ka zinot, ar kur tos info paieskot?

Laikykitės 4u.gif
Jūsų atveju bandyčiau su operuojančiu gydytoju pašnekėti (įdavus ką nors į kišenę doh.gif )nupasakoti situaciją,nes juk tikrai situacija nėra kasdieniška g.gif daugiau net nežinau ką patarti unsure.gif
Berniukas jau nėra labai mažas,galaima daug kalbėti su juo,ką nors po visko pažadėti(ką labai mėgsta,ar žaislą kokį) kai tabletę duos būsite kartu su juo,o paskui turėtų nieko neatsiminti unsure.gif

Lauksime tik gerų žinių iš jūsų 4u.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti