Įkraunama...
Įkraunama...

Puokštės metimas

Sveikos merginos,

Gal galit pasakyti kada reikia mesti puokste ir keliaraisti?
Ir kada sokamas jaunuju valsas?Gal zinot pagal kokia muzika?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Gabona @ 2005 06 21, 11:54)
Sveikos merginos,

Gal galit pasakyti kada reikia mesti puokste ir keliaraisti?
Ir kada sokamas jaunuju valsas?Gal zinot pagal kokia muzika?
Aciu

Aha ir man aktualus klausimas, as kiek buvusi vestuvese tai vis dvi dienas, tada puokste ir keliaraisti mesdavo antra diena, pirsli kardavo..o jeigu tik viena diena svenciant tai kada unsure.gif
Jaunuju valsas tai aisku, kad pagal klasikio valso muzika wub.gif ir jei gerai pamenu po torto pjaustymo pirma diena
Atsakyti
QUOTE(black cat @ 2005 06 21, 09:58)
Aha ir man aktualus klausimas, as kiek buvusi vestuvese tai vis dvi dienas, tada puokste ir keliaraisti mesdavo antra diena, pirsli kardavo..o jeigu tik viena diena svenciant tai kada unsure.gif
Jaunuju valsas tai aisku, kad pagal klasikio valso muzika  wub.gif ir jei gerai pamenu po torto pjaustymo pirma diena

Na mano ziniomis jaunuju valsas sokamas visu sokiu pradzioj-t.y.pats pirmasis sokis ax.gif del puokstes metimo-manyciau,kad sitas yra daromas po torto,o kojaraistis-is karto po to g.gif bent jau mes taip darysim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 21 birželio 2005 - 11:06
QUOTE(moshke @ 2005 06 21, 13:06)
Na mano ziniomis jaunuju valsas sokamas visu sokiu pradzioj-t.y.pats pirmasis sokis ax.gif del puokstes metimo-manyciau,kad sitas yra daromas po torto,o kojaraistis-is karto po to  g.gif bent jau mes taip darysim ax.gif

drinks_cheers.gif Del valso pilnai su tavim Moshke sutinku, viska teisingai parasei drinks_cheers.gif, bet keliarascio ir puokstes metimas gali buti ir pries torto pjovima. Cia jau kaip muzikantai, ar patys jaunieji nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(black cat @ 2005 06 21, 11:58)
Jaunuju valsas tai aisku, kad pagal klasikio valso muzika  wub.gif

O mes taip nedarysim schmoll.gif
Kadangi mes turime Savo daina, tai pirmas sokis bus pagal ja. Manau tai labai romantiska wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Devita: 21 birželio 2005 - 11:50
QUOTE(Devita @ 2005 06 21, 12:49)
O mes taip nedarysim schmoll.gif
Kadangi mes turime Savo daina, tai pirmas sokis bus pagal ja. Manau tai labai romantiska wub.gif


Kaip grazu wub.gif thumbup.gif
Gaila tik, kad mes neturim tokios kaip "musu daina" pagal kuria galima butu sokti per vestuves, dainu su prisiminimais labai daug bet jos visos tokios skirtingos..
O gal reiktu viena isrinkt ir paverst "musu daina" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(black cat @ 2005 06 21, 11:09)
Kaip grazu wub.gif  thumbup.gif
Gaila tik, kad mes neturim tokios kaip "musu daina" pagal kuria galima butu sokti per vestuves, dainu su prisiminimais labai daug bet jos visos tokios skirtingos..
O gal reiktu viena isrinkt ir paverst "musu daina"  cool.gif

Mes tai turim,ale kad ji visai neromantiska-uzvarytu house gabaliuka,tai sveciai issilakstytu biggrin.gif
Atsakyti
Jaunųjų valsui net atskira tema yra, o šiaip jis dažniausiai būna pats pirmasis šokis. Tai mes taip ir darysim - visi pavalgysim, tada kviesim šokiui. Pirmasis bus jaunųjų valsas (esu išsirinkusi dainą, bet šiandien suderinau ir muzikantą, tai greičiausiai jis mums lėtą valsą gros), po jo antram šokiui aš iškviesiu savo tėtį, jaunasis - mamą, ir kviesim visus prisijungti.
Puokštę greičiausiai mesiu po torto pjovimo, kaip ir moshke rašė. Tik keliaraiščio pas mane nebus.
Devita, jei ne paslaptis, kokia yra ta jūsų daina, pagal kurią valsą šoksite? Labai smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 06 21, 13:18)
Mes tai turim,ale kad ji visai neromantiska-uzvarytu house gabaliuka,tai sveciai issilakstytu biggrin.gif


Tokiu atveju aš vis tiek kažkurio metu (greičiausiai po vidurnakčio) 'užvaryčiau' tą house gabaliuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 21, 12:22)
Tokiu atveju aš vis tiek kažkurio metu (greičiausiai po vidurnakčio) 'užvaryčiau' tą house gabaliuką  biggrin.gif

Tai cia jau irgi apmastyta thumbup.gif taip ir darysim thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 06 21, 14:23)
Tai cia jau irgi apmastyta thumbup.gif taip ir darysim thumbup.gif  biggrin.gif


jėga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mums per vestuves gros vienas muzikantas, jis visokius fokstrotus, lyriškas melodijas el.piano groja, keletą kartų teko jo klausytis ir šokti, labai patiko.
O jau kai jis išeis, tai prasidės mūsų CD su roku ir pan, irgi apgalvota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 21, 14:19)

Devita, jei ne paslaptis, kokia yra ta jūsų daina, pagal kurią valsą šoksite? Labai smalsu  blush2.gif

Reamonn - Supergirl wub.gif
Atsakyti