Įkraunama...
Įkraunama...

Alus alutis

Apklausa: Geriausias alus yra: (498 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
lyg ir nepastebejau cia temos vien tik apie alu (o per paieska negalima rasti, nes zodis alus yra tik 4 raidziu, o reikalauja 5)
o kaip vyrai gali apie ji neshneketi...

as esu is tu, kurie daug sneka, bet geria tikrai nedaug...
tiksliau daug rushiu, bet mazus kiekius...
bet manishke vis bumba, kad man gresia alkoholizmas... nuo 2-3 buteliu per menesi... itikinkit ja, kad jus geriat alaus daugiau uz mane
Atsakyti
Superteti drinks_cheers.gif .
Aš kaip tikra savo miesto patriote - už Kalnapilį prabalsavau wink.gif . Nu bet mėgstu ir kitokį, pvz. Švyturio, Utenos... O išgeriu nei daug nei mažai - butelį per puse su vyru drinks_cheers.gif
Atsakyti
siaip alaus nemegstu,bet viena vieninteli alu kuri geriu ir labai megstu tai kalnapilio ICE,ypac gerai vasara thumbup.gif tad ir prabalsavau uz kalnapili,nors siaip kitu alu negeriu tik ta viena.
Atsakyti
Man alus reikalingas extra atvejam - kai labai karsta,tai malonu is saldytuvo saltuti gugsnoti, o kai labai salta tai beveik iki virimo pasildyta geriu (pagal lenku paprocius). Siaip juo megaujuosi gal karta i pora menesiu...
Atsakyti
va prisiminiau,man labai skanu alus po cepelinu,po saslyku,na ir be abejo gamtoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Megstu alu,bet nesu uzsiciklinus ant vienos rusies.Megstu Svyturio,Kalnapilio,po to medaus karsta alu,dar Corona su citrinyte rolleyes.gif
Atsakyti
As prabalsavau uz Horn. Man jis skaniausias. Kalnapilio nepakenciu organiskaj. O shejp galiu ir utenos ir svyturio ishgert, Carlsberg man per rugstus. Shiaip megstu ir Corona. O ypac megstu Guiness, ypac kokteili toki su guinesu: juoduju serbentu sirupas ant bokalo dugno gal per 7 mm ir ant virshaus alus. Prideda aromato ir saldumo shiek tiek, nerealiai skanu gaunasi thumbup.gif . Pamenu eidavom su drauge i Forta (Kaune), neshdavomes sirupa ir prashydavom, kad darytum, mmmm....
Papildyta @ [mergetime]1078338878[/mergetime]
Tiesa, pamirshau parashyti kiek ir kada. Nagi dabar, kai l.intensyviai mokausi ir stogas vaziuoja, tai pora kart savaitej po 2-3 butelius tikrai. O shejp, kadangi l.mazai miegu pastaruoju metu, tai nuo triju buteliu as jau tapkiu tapke... Bet alu laaaaabai megstu. Tiesa po pirmo neshtumo kazkajp nebebuvo skanu, per antra norejosi, bet tik stiklinaites, daugiau nebeskanu tapdavo, o dabar tik paduokite smile.gif clap.gif
Atsakyti
As ir alaus megeja.Ir vasara tikrai daugiau isgeriu nei Supertetis. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Koki renkuos? Na cia kaip kada uzsiciklinam: kai uzplaukia kuri laika perkam svyturi. Po kurio laiko pereinam prie Halsbergo. Dabar jau kelis kart pirkau Horn.
Na negeriu taip kad kasdien. Ziema tai gal po kokia taure pora kart i savaite. Bet vasara- padek Dieve- jei tik i gamta tai ir alaus saltkrepsi turi but. clap.gif Kai tik sava seima tai tam kartui buteliuko gana, bet kai susirenkam kompanija kuri megsta alu, tai gal ir po 5 padarom tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAMASKA: 03 kovo 2004 - 20:41
Super-Tėčio žmona, patikėk manim, tavo vyrui tiiiiikrai negręsia alkoholizmas rolleyes.gif laugh.gif 2-3 buteliai į mėnesį, tai greičiau abstinencija doh.gif laugh.gif
Alų dažniausiai geriu Ragučio (dar vis neįpratau prie Horn pavadinimo biggrin.gif), jei ne Ragutis, tai tada Utenos. Labai mėgstu alų rolleyes.gif O išgeriu tai kaip kartais, su vyru galim atsidaryt buteliuką per pusę, jei su draugais tai porą buteliukų tai ramiai (aišku ne dabar kol mažą maitinu). Oi prisvaigau jau apie vasarą, šašlyką ir šaltą alų rolleyes.gif
Atsakyti
Toms, kurios nusiteikusios priesh alu, pasiulyciau paragauti kvietinio...
nebutinai Gubernijos, gali buti is Svyturio baltas, baltika Psenicnoje, Jarpivo psenicnoje, ar koks vokiskas Weissbier...
bet butinai su citrina ir aisku, kad geriau vasara...
tada suprasit, kodel pasauly toks populiarus kvietinis
be to, nuo jo niekada nebuna pagiriu...
Atsakyti
QUOTE (Super-Tetis @ 2004 03 03, 21:08)
Toms, kurios nusiteikusios priesh alu, pasiulyciau paragauti kvietinio...

g.gif Oi,neeeeeeeeeeeeeee,jau va ko ko ,bet jau kvietinio ,o ypac Balto nieks neisiulys gert,jau geriau as isgersiu degtines taurele,kurios negaliu pakest.
Atsakyti
Na as pabuvau savo miesto patriote ir pabalsavau uz Gubernijos alu.siaip mes ji dazniausiai ir geriam.dar neblogas Kalnapilio alus.O alaus kai nuotaika nebloga buna ,tai nemazai isgeriam wink.gif
Atsakyti