Įkraunama...
Įkraunama...

vaisingos gleivės

Laba diena, gerb.gydytoja,

Esu skaičiusi, kad per vaisingas dienas yra tąsios, į žalio kiausšinio baltymą panašios išskyros. Aš pati tokias išskyras kažkada anksčiau turėjau, kai buvau paauglė, bet dabar kokius tris metus vartojau kontraceptines tabletes. Su vyru nusprendėme, kad jau laikas planuoti mažylį. Dar du mėnesius saugojomės su prezervatyvais, o jau šį mėnesį bandysime pastoti. Tik problema yra tame, kad aš atkreipiau dėmesį, jog tokių vaisingų išskyrų aš neturėjau nei kai gėriau kontraceptines tabletes, nei jau trečias mėnuo kai nustojau gerti. Ar gali būti, kad tabletės paveikė mano vaisingas gleives ir gal yra kokių problemų pastojimui? Ar būtinai turi būti tos išskyros norint pastoti?
Iš anksto dėkoju!!!
Atsakyti
Geriant hormoninius kontraceptikus nevyksta ovuliacija ir kinta gimdos kaklelio gleivių pobūdis,tad savaime suprantama,kad tokių tąsių gleivių ir nebuvo.Bet šios gleivės tikrai ne vienintelis vaisingumo požymis.Tiesiog jų gali būti šiek tiek mažiau ir Jūs jų nepastebite.Taip kad nesijaudinkite ir bandykite pastoti.Sėkmės.
Atsakyti