Įkraunama...
Įkraunama...

Gaivūs kvepaliukai II

Pirmoji tema cia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 10 spalio 2008 - 20:36
Dekui uz nauja tema 4u.gif
Pamirsau pasakyt, man dar visai nieko (bet savo kolekcijoj neturiu verysad.gif )
Issey Miyaki "L'eau D'issey"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 10 spalio 2008 - 22:07
Oi man daug neblogu kvepaliuku yra,uostau zaviuosi,bet visu gi nesusipirksi smile.gif
Atsakyti
oho, kokia aktyvi tema pasidare:super

siandien uosciau
user posted image

jie gaivus, bet nieko neypatingi. tokie kiek nykoki. (kazkiek primena versace bright crystal). bet gal kiekvienai dienai, visai nieko, bet biski man nuobodoki ax.gif o pavadinimas, mano galva, visai neatitinka kvapo.

siandien norejau pratestuoti duck (nepamenu tikslaus pavadinimo), kur Malena rekomendavo. tai pardaveika uzkniso, tai taip likau nepauoscius.
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 20:24)
o tolstat cia kur link? PVZ prasom ? bigsmile.gif


Nezinau, pvz., man pradejo patikti kvapai, kurie anksciau buvo schmoll.gif viskas prasidejo nuo givenchy hot couture - pasisavinau is mamos, poto maxmara (keli kvapai) wub.gif , net pati nustebau, kad visai nieko su YSL opium jauciuosi. zodziu, kaip drauge mano pasake, bobiski biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 11 spalio 2008 - 12:56
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 23:04)
Dekui uz nauja tema  4u.gif
Pamirsau pasakyt, man dar visai nieko (bet savo kolekcijoj neturiu  verysad.gif )
Issey Miyaki "L'eau D'issey"
user posted image

Aš šituos irgi norėčiau pauostyti ir dar Aqua Di Gio norėčiau,gal žinot šį kvapą?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2008 10 11, 14:03)
Aš šituos irgi norėčiau pauostyti ir dar Aqua Di Gio norėčiau,gal žinot šį kvapą?

Deja ne, nesu juoscius schmoll.gif
Atsakyti
Is gaiviu megstu Mexx-IceTouch, EA-Green Tea, Bruno Banani-About Woman, Davidoff-Cool Water Freeze Me, dar visai nieko Valentino - Rock in Rose Couture, Jeanne Lanvin, bet tokiais kvepinuos, kai lauke silta, o atejus salciams megstu Diesel - Fuel For Life, Naomi Campbell - Sunset, siam sezonui mastau apie Ed Hardy Parfume ax.gif
Atsakyti
Aš jau įsigijau user posted image ax.gif

Nagi merginos,kuo žiemą kvepinsitės bigsmile.gif Kelios parašė tiktai ir tyluma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2008 10 23, 12:48)
Aš jau įsigijau user posted image  ax.gif

Nagi merginos,kuo žiemą kvepinsitės  bigsmile.gif  Kelios parašė tiktai ir tyluma  rolleyes.gif

Vis del to nusipirkai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 23, 14:31)
Vis del to nusipirkai?  smile.gif

Aha,tik kvapas man jų neilgai laikos unsure.gif O tau jie nepatinka,kad klausi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2008 10 23, 15:50)
Aha,tik kvapas man jų neilgai laikos  unsure.gif  O tau jie nepatinka,kad klausi?  blush2.gif

Kad taip ju ir nepauosciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2008 10 11, 15:03)
Aš šituos irgi norėčiau pauostyti ir dar Aqua Di Gio norėčiau,gal žinot šį kvapą?

Mmm..., Aqua Di Gio wub.gif wub.gif Man labai patinka, nors ir neturiu verysad.gif Gal siais metais Kaledu senis atnes rolleyes.gif Kvepia taip gaiviai, taip skaniai wub.gif Beje, vyriski tokie patys irgi labai skaniai kvepia, MB turi wub.gif
Atsakyti