Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadinate orą vyrui girdint?:D

Apklausa: Ar gadinate orą vyrui girdint?:D (722 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na pasisakykite lotuliukas.gif
Atsakyti
jei jau neislaikau tai taip biggrin.gif o ka daryt, nebegsi pirstelt i koridoriu lotuliukas.gif is tikruju tai naturalu, kodel atsirugti galiu o pagadint ora ne lotuliukas.gif abiem atvejais ir garsas, ir kvapas iseina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 10 11, 20:12)
jei jau neislaikau tai taip biggrin.gif o ka daryt, nebegsi pirstelt i koridoriu lotuliukas.gif is tikruju tai naturalu, kodel atsirugti galiu o pagadint ora ne lotuliukas.gif abiem atvejais ir garsas, ir kvapas iseina cool.gif
thumbup.gif sutinku,ir man tai neatrodo atbaidanciai,nors kaip kam.As tieisiog jauciuos atsipalaidavus,juk nesedesiu uzgniauzus visad lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 10 11, 21:49)
thumbup.gif sutinku,ir man tai neatrodo atbaidanciai,nors kaip kam.As tieisiog jauciuos atsipalaidavus,juk nesedesiu uzgniauzus visad lotuliukas.gif

na taip, isivaizduok save begancia is kambario bepirsciojancia lotuliukas.gif
Atsakyti
nei riaugėju, nei orą gadinu schmoll.gif
Atsakyti
tai nemandagu.
Atsakyti
smile.gif ..as oro negadinu! As ji paprasciausiai isleidziu! O kad jauciu jau labai kazka negero(super kvapnus) tai einu i sali,juk man lygiai taip pat nepatiktu! O vakare,atsigulus miegui,tai pakeliu antklode,iskisu uzpakaliuka ir.... Geriau jau lauke ,nei uzlaikyti ilgam po antklode!
Labai kazko gedytis nera ko,nes mano visa kuna vyras pazysta--kada sunkiai sirgau,tau prausdavo visa,kiekviena sulenkima! taip kad cia tai tik kruopytes! smile.gif
Atsakyti
Juk kai kurie vyrai i moterim ir tarpkojus skuta nesciom smile.gif
Atsakyti
jeigu prispiria reikalas - tikrai nei vienas nei kitas nebėgam į wc - gerai kad reikalas spiria labai retai nes net nebepamenu kada pati tai dariau ar vyras
Atsakyti
Man sampano deze vyras sake padovanos,jei kada isgirs,bet kai negaliu taip imti ir prie jo bezdeti,tai ir dezes sampes negaunu lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip blush2.gif . Prie savo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubyna @ 2008 10 13, 15:53)
Man sampano deze vyras sake padovanos,jei kada isgirs,bet kai negaliu taip imti ir prie jo bezdeti,tai ir dezes sampes negaunu lotuliukas.gif

hihihi.gif kultura brangiau uz sampo deze
Atsakyti