Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės :)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės 4u.gif

Čia mes plepam ir dalinamės patirtimi apie viską, kas susiję su cukriniu diabetu ir nėštumu... Lai ligos debesėliai netemdo mūsų džiaugsmo ir nedaužo visų mūsų vilčių ir svajonių wub.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 13 spalio 2008 - 11:16
Madmuazele,dekui uz tema aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aister: 13 spalio 2008 - 11:40

QUOTE(Dalissime @ 2008 10 13, 11:10)
Sveikos cukriukės blush2.gif
Jungiuosi ir aš į jūsų ratelį. Ir iš karto turiu klausimą - o jus kai guldė i endokrinologini nėštumo pradžioje, į kurį aukštą guldė - antrą ar trečią?
Ir dar prie to paties - čia klausimas Aister, o kokios kainos yra KMUK mokamos palatos?


pakartoju savo ankstesnę žinutę, su kuria "damušiau" aną tema blush2.gif nes pagalvojau, kad turbūt didesnė tikimybė, kad kas nors atsakys, bus jei klausimą perkelsiu į naują temą ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 10 13, 11:39)
Madmuazele,dekui uz tema aciuks.gif


Kad nėra už ką irnesakyk.gif tik nebuvau tikra, ar ne per daug drąsu man temą kurti...gal kas iš "senesnių" pageidavo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dalissime @ 2008 10 13, 12:02)
pakartoju savo ankstesnę žinutę, su kuria "damušiau" aną tema blush2.gif nes pagalvojau, kad turbūt didesnė tikimybė, kad kas nors atsakys, bus  jei klausimą perkelsiu į naują temą ax.gif .


Sveika prisijungusi 4u.gif
Aš negaliu atsakyti į klausimus, nes pati dar nesilaukiu...ir visą laiką tik klausinėju blush2.gif
Bet tu papasakok apie save, nėštumą...kiek sergi CD? ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2008 10 13, 13:21)
Bet tu papasakok apie save, nėštumą...kiek sergi CD? ir t.t.


tai kad daug pasakot nėra ką. Jei trumpai - tai CD I tipo, stažas - 12 metų, laukiuosi pirmo leliuko wub.gif


Tiesa, dar įmetu nuorodą į praeitą temą blush2.gif
http://www.supermama...?...&p=14927232
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalissime: 13 spalio 2008 - 12:55
O nėštumą planavai?kokie tavo cukriukai? kiek tau metų blush2.gif Nešioji pompą?
Papildyta:
Pas tave CD įgimtas ar įgytas?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2008 10 13, 14:38)
O nėštumą planavai?kokie tavo cukriukai? kiek tau metų blush2.gif  Nešioji pompą?
Papildyta:
Pas tave CD įgimtas ar įgytas?


oi, prajuokinai biškį, nepyk lotuliukas.gif
na, kaip jis pas mane gali būti įgimtas, jei mano stažas tik 12 m. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ankstyvas toks nėštumas biškį būtų, ir nelabai planuotas tokiu atveju lotuliukas.gif
Įgytas jis pas mane verysad.gif O nėštumą planavau, ir netgi labai cool.gif
prieš pastojant glikemija buvo 6.8
O pompą kaip tik planuoju ryt užsidėti blush2.gif ir labai tikiuosi, kad nuo to mūsų mažyliui bus tik geriau.
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2008 10 13, 15:29)
oi, prajuokinai biškį, nepyk  lotuliukas.gif
na, kaip jis pas mane gali būti įgimtas, jei mano stažas tik 12 m. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kiek aš suprantu įgimta tai paveldima, ir ji gali pasireikšti ne tik gimus, o ir vėliau, ar aš klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2008 10 13, 15:56)
Kiek aš suprantu įgimta tai paveldima, ir ji gali pasireikšti ne tik gimus, o ir vėliau, ar aš klystu?  g.gif


hm, nu tai tada aš būsiu ne taip supratus blush2.gif o tai ką tada reiškia įgytas? Aš kažkaip visada įsivaidzavau, kad jei kalbam apie I tipo CD, tai įgimtas reiškia, kad pasireiškė nuo gimimo, o įgytas - kad išlindo vėliau g.gif Nes jei kalbam apie įgytą ne ta prasme, kad pasireiškė ne iš karto nuo gimimo, o vėliau, tai I tipo jis ir negali tada būti kitoks kaip tik įgimtas? ar ne? O įgytas tada būtų II tipo? NU, žodžiu, kažką jau privėliau, bet gal suprasit ką norėjau pasakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2008 10 13, 16:04)
hm, nu tai tada aš būsiu ne taip supratus blush2.gif o tai ką tada reiškia įgytas? Aš kažkaip visada įsivaidzavau, kad jei kalbam apie I tipo CD, tai įgimtas reiškia, kad pasireiškė nuo gimimo, o įgytas - kad išlindo vėliau g.gif    Nes jei kalbam apie įgytą ne ta prasme, kad pasireiškė ne iš karto nuo gimimo, o vėliau, tai I tipo jis ir negali tada būti kitoks kaip tik įgimtas? ar ne? O įgytas tada būtų II tipo? NU, žodžiu, kažką jau privėliau, bet gal suprasit ką norėjau pasakyti? ax.gif


I tipo dažniausiai serga vaikai ir jauni žmonės iki 40m, kurių kasa visiškai nepajėgi gaminti insulino, II tipo CD serga vyresni ir senyvo amžiaus žmonės, kurių kasa nepagamina reikiamo kiekio insulino. I tipo CD dažniau buna paveldima, nei II tipo. Juk II tipo CD suserga antsvorį turinys žmonės, senstant, kai organizmas silpnėja, tai jis greičiausiai ir būna įgytas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2008 10 13, 12:02)
pakartoju savo ankstesnę žinutę, su kuria "damušiau" aną tema blush2.gif nes pagalvojau, kad turbūt didesnė tikimybė, kad kas nors atsakys, bus  jei klausimą perkelsiu į naują temą ax.gif .

Sveika prisijungusi mirksiukas.gif
Jei gerai pamenu,tai mokama palata pirmas 3 paras - po 85lt, o paskui para po 50 lt.
Tu palatu nedaug jie teturi,o norinciu yra labai daug,todel labai sunku ja gauti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aister: 13 spalio 2008 - 19:58
Oi ir as prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal ne taip issireskiau... blush2.gif
Turejau omeny ar paveldeta, ar po ligos kokios, ar streso...
Atsakyti