Įkraunama...
Įkraunama...

Būk apsuptas balčiausių angelų

Būk apsuptas balčiausių angelų,
Augustuk,
būk mylimas ir myluojamas...atrask laimę ir ramybę,
plačiame dangaus skliaute...

Kai mažiukui suėjo 2 metukai su vyru sugalvojome kad jau norime nupirkti broliuką ar sesytę. Pradėjau gerti folio vitaminus. Planuoti teko ilgai. Pastojau tik po 9 mėnesiu intensyvaus darbo. Ir kiek buvo džiaugsmo kai tarp Kalėdų ir Naujųjų Metų pasidariusi testą pamačiau blyškią antra juostelę. Kaip vyras išleisdamas į darbą pasakė: vairuok atsargiai... nes važiuoji ne VIENA. Nėštumas buvo pakankamai lengvas. 16 savaitėle sužinojome, kad turėsime broliuką. Pradėjom su vyru ruošti mažąjį brolio atėjimui. Visi džiaugėmės ir laukėm broliuko.
39 savaitę (ketvirtadienį) mane paguldė į ligoninę dėl aukšto kraujospūdžio, kad apsidrausti.. Taip sakant dėl viso pikto. Šeštadienį išėjo gleivių kamštis. Paskambinau mane prižiūrinčiai gydytojai. Ji atsakė , kad viskas puiku. Tegu valosi gimdutė, nes antradieni planuojama daryti operacija. Apie 16 val. mano angeliukas labai jau pradėjo pilvukį daug judėti. Judesiukų buvo be galo daug. O kad aš būčiau supratusi, kad tai buvo atsisveikinimas jo su manim... Daugiau po tos valandėles judesiukų nebuvo... Pasikviečiau vakare užrašyti toniukus. Jie buvo geri. Iki ryto judesiukų nėra. Vėl toniukai. Jie geri. Sako, kad judesiukų nėra turbūt todėl, kad angeliukas miega. Aš po truputi sarėmiauju. Paskambinu savo gydytojai. Nusprendžiame, kad darome operaciją šiandien, t.y. sekmadieni. Aš taip apsidžiaugiu. Supsiu savo angeliuką ant rankų jau šiandien.
Nuveža mane į operacine. Padaro epiūra ir laukiu savo leliuko verksmo. Laukiu, laukiu... išgirstu: žali vandenys, virkštelė apie rankytę apsivyniojus du kartus. Ir tada vienas, du trys... vienas du trys... kvieskit reanimatologes... 20 min mano angeliuką gaivino... ir jis išėjo... Širdutė plake tik 2 min...
Likau su tuštumos jausmu, kuris mane graužia dienom ir naktim... Likau su sąžinės graužatim, kad ne viska padariau dėl savo angeliuko...
Mamos: klausykit savo nuojautų.... eikit lyskit visiems į akis atrodytų ir dėl menkiausio dalykėlio... nes jei aš būčiau klausius savo nuojautos... dabar tikriausiai savo Augustuką būčiau supusi ant ranku... Jos nebūtų likusios tuščios...
Atsakyti
užuojauta Jums 4u.gif
Atsakyti
Vdapr console.gif liudna kad taip atsitinka..stiprybes tau ir tavo seimai 4u.gif
Atsakyti
sėkmės ir stiprybės Jums 4u.gif
Atsakyti
nuosirdi uzuojauta jums visiems! Susitaikyk su tuo- nes ten su angeliukais jam labai gerai. Stiprybes.
Atsakyti
Kokia liudna istorija verysad.gif ,uzuojauta jusu seimai 4u.gif ,sekmes ir stiprybes...
Atsakyti
Uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 10 14, 08:36)
užuojauta Jums 4u.gif



QUOTE(ARKA* @ 2008 10 14, 08:38)
Vdapr console.gif liudna kad taip atsitinka..stiprybes tau ir tavo seimai 4u.gif



QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 10 14, 09:13)
sėkmės ir stiprybės Jums  4u.gif



QUOTE(domina @ 2008 10 14, 10:06)
nuosirdi uzuojauta jums visiems! Susitaikyk su tuo- nes ten su angeliukais jam labai gerai. Stiprybes.



QUOTE(ANETELE @ 2008 10 14, 10:39)
Kokia liudna istorija  verysad.gif ,uzuojauta jusu seimai 4u.gif ,sekmes ir stiprybes...



QUOTE(Apus @ 2008 10 14, 11:04)
Uzuojauta  verysad.gif


aciu visoms 4u.gif tik labai jau sunku su tuo susigyventi... susitaikyti...
Atsakyti

console.gif labai uzjauciu. Stiprybes unsure.gif
Atsakyti
Stiprybes tau dideles ir greito atsigavimo bei kito zmogucio laukimo, kad viskas sekmingai butu
Atsakyti
Laikykis, ir buk stipri...
Atsakyti
Labai liūdna istorija angel_sadangel.gif
vdapr, jūs nesigraužkit. Manau iš tikrųjų padarėt viską, ką galėjot. Juk mažylio toniukai buvo geri, niekas negalėjo pagalvoti, kad taip nutiks unsure.gif
Atsakyti