Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jaučiatės laimingos su savo vyrais/vaikinais?

sveikjos. idomu butu suzinoti is tu kurios istekejusios ar ilga laika draugauja su vaikinu, ar jus isties laimingos?as su savuoju jau 1,5 metu, taciau jauciu kad kazko truksta.tikrai man jis patinka, bet kai kurie dalykai varo is proto. o kaip jums?
Atsakyti
su MB beveik 3metai kartu, tai visko būna.. ir dienų kai atrodo geriau jo nebūtų, ir dienų kai negaliu be jo rolleyes.gif o jam manau taip pat biggrin.gif visi žmonės turi ydų, turi savo charakterį, turbūt nebūna žmonių, kurie neturėtų nors vienos charakterio savybės varančios iš proto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2008 10 15, 11:15)
su MB beveik 3metai kartu, tai visko būna.. ir dienų kai atrodo geriau jo nebūtų, ir dienų kai negaliu be jo rolleyes.gif o jam manau taip pat biggrin.gif visi žmonės turi ydų, turi savo charakterį, turbūt nebūna žmonių, kurie neturėtų nors vienos charakterio savybės varančios iš proto doh.gif

drinks_cheers.gif kartais būna, kad atrodo, jau ir viename kambaryje būti nebegali, tiek viskas kibirkščiuoja, apsižodžiuoji, apsipyksti, bet kai viską išsiaiškini, taaip gera palieka (iki kito karto) lotuliukas.gif šiaip nesu aukselis jam, nes dažnai viską noriu pagal save daryti, tad MB reikia daug kantrybės su manimi, už tai esu jam dėkinga. Stengiuosi keistis truputį, nes gyvenant kartu tai būtinas dalykas - reikia galvoti ne vien apie save, bet ir šeimą rolleyes.gif
Atsakyti
taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
visko buna.kartu jau beveik 4.5 metu ir pasitaiko visokiu dieneliu.idealus santykiai,be pykciu ir dramu,buna tiktai meiles romanuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emanuella: 15 spalio 2008 - 13:35
QUOTE(Emanuella @ 2008 10 15, 12:35)
visko buna.kartu jau beveik 4.5 metu ir pasitaiko visokiu dieneliu.idealus santykiai,be pykciu ir dramu,buna tiktai meiles romanuose lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes kartu jau 8 metai, bet tikrai dabar nera labai grazus laikai, kazkaip kiekvienas gyvenam sau, nebera to bendrumo verysad.gif labai noriu tiketi, kad viena grazia diena viskas pasikeis ir vel bus kaip kadaise, kai skaiciavom pirmuosius bendrus metukus ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Jau daugiau nei 10 metų jaučiuosi laiminga.
Atsakyti
As su MB kartu beveik 7 metai,ir ka galiu pasakyti esu aprupinta,mylima,mylinti.Esame sugyvene du vaikucius smile.gif ,turime bendru tikslu,bendru svajoniu...manau kad esu laiminga.Bet buna kartais tokiu dienu kad nesinori nieko,kartais MB netoky zody pasako,ne vietoj daiktus palieka bet nepasaulio pabaiga.(as ir kartais taip padarau)As jy myliu ir jauciu kad jis myli mane smile.gif .
Atsakyti
Būna dienų , kai galvoju, kam man, tokiai protingai moteriškei brunette.gif , reikia tokio baisaus diedo.... Tada verkiu, gailiuosi savęs ir savo sužlugdyto gyvenimo, neišsipildžiusių vilčių biggrin.gif . Paskui ateina kitas etapas ax.gif - kai galvoju, jetau, ir ką tas pritrenkiantis , išvaizdus vyriškis veikia su tokia baisybe kaip aš doh.gif lotuliukas.gif . Paskui vėl etapas nr. 1 , paskui rutinos mažumėlę ir t.t. Na, ir kas pasakys, ar čia laimė ar nelaimė g.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 10 15, 18:26)
Būna dienų , kai galvoju, kam man, tokiai protingai moteriškei  brunette.gif , reikia tokio baisaus diedo.... Tada verkiu, gailiuosi savęs ir savo sužlugdyto gyvenimo, neišsipildžiusių vilčių  biggrin.gif . Paskui ateina kitas etapas  ax.gif  - kai galvoju, jetau, ir ką tas pritrenkiantis , išvaizdus vyriškis veikia su tokia baisybe kaip aš  doh.gif  lotuliukas.gif . Paskui vėl etapas nr. 1 , paskui rutinos mažumėlę ir t.t.  Na, ir kas pasakys, ar čia laimė ar nelaimė  g.gif


biggrin.gif

mes kartu pora metu (greit bus), esu labai laiminga (tfu tfu tfu), nes jis- mano zmogus. keista, bet nesam iki siol susipyke. gal todel kad abu ramiakai?... g.gif As rekti nemoku, jis irgi. ramiai vienas kitam pasakom, kas ne taip ir gyvenam toliau.
Atsakyti
mes kartu jau 10m,7m kaip vede,niekas nesigailejau kas esu su tuo zmogum friends.gif
Atsakyti