Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus verslo kolegija (VVK)

4u.gif Sveikos,

kviečiu jungtis į Viniaus verslo kolegijos studenčių virtualų pasiplepėjimą drinks_cheers.gif

Kaip tik prieš egzus pradedam lotuliukas.gif

Kas naujo? Kaip sekas? Šiemet tvarka kiek pasikeitė, paskaitos dėstomos labiau koncentruotai, mažiau paskaitų kaitaliojama. Gal kas manot kitaip mirksiukas.gif

Jungiamės diskusijoms thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelėdžiukas: 17 spalio 2008 - 01:02
Sveikutės,

Kur prapuolusios? Egzai ant nosies ir ruošiatės uoliai ar slogos turkdo?
Pastebėjau, kad šiemet I kursiam įvestas naujas dalykas, kažkas apie mokymąsi, gal galit ką nors papasakot, "su kuo jį valgo"? essen.gif lens.gif
Atsakyti
Labai jau neaktyvūs ties fuksai lotuliukas.gif

Galima pagalba pirmakursiams su namų užduotimis, referatais ir kt. nervuojančiais dalykais 4u.gif Jei turit sunkumų su matematika, geografijos referatui neturit laiko, apskaitos namų užduotis neleidžia užmigti, tai prašom ne frusty.gif ,o 000164.gif ir mes jas gun_rifle.gif kartu thumbup.gif
Atsakyti
jungiuos ir as esu 2 kurso VVN (verlo vadyba neakivaizdinis)
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2009 02 11, 12:44)
jungiuos ir as esu 2 kurso VVN (verlo vadyba neakivaizdinis)



Sveika, as planuoju pasimokyt. Idomu, kiek kainuoja neakivaizdziai? Nes auginu leliuka ir galvoju pradet mokslus, tai dieniniam nelabai speciau
Atsakyti
Laba

as mokausi neakivaizdiniam verslo vadyba, bet moku dar sena kaina 1500lt. ir reikia eiti tik sestadieniais, dabar siek tiek pabrango mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2009 02 11, 16:42)
Laba

as mokausi neakivaizdiniam verslo vadyba, bet moku dar sena kaina 1500lt. ir reikia eiti tik sestadieniais, dabar siek tiek pabrango mirksiukas.gif




Cia semestrui, ane?
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 02 11, 16:47)
Cia semestrui, ane?


aha smile.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu uz ats. O kaip del stojimo balu? Ar labai auksto vidurkio reikalaujama? As vidurinej patingejau mokytis, tai nelebai koks vidurkis
Atsakyti
matematika, anglu mirksiukas.gif balai
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 02 12, 10:20)
4u.gif  Aciu uz ats. O kaip del stojimo balu? Ar labai auksto vidurkio reikalaujama? As vidurinej patingejau mokytis, tai nelebai koks vidurkis


Šiek tiek noriu pataisyti kolegę. Kai stojau, svarbiausiai buvo kas pirmas padavė prašymą ir sumokėjo, tai ir įstoja. Tiksliau-nueini paduodi prašymą, iš kart sumoki, tai ir jau studentas. Labai ribotas studentų skaičius, tai pirmesnis ir laimi.
Papildyta:
Sveika, JDA, ar ne su tamsta vienoj anglų grupėj sėdėjom? lotuliukas.gif Ar apsisprendusi ką pasirinkti : finansus ar marketingą? Aš apskritai nenoriu rinktis... Man marketingas ne itin idomu...Žiūrėjau į magistrantūros galimybes, tai Romeris viliotų...

Žiūriu gi Gimtadienis ne perseniausiai buvęs doh.gif Tai - proto ir kantrybės darbuose, ištvermės ir išradingumo vaikų auklėjime, sveikatos moksle 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelėdžiukas: 18 vasario 2009 - 22:21
QUOTE(pelėdžiukas @ 2009 02 18, 22:15)
Šiek tiek noriu pataisyti kolegę. Kai stojau, svarbiausiai buvo kas pirmas padavė prašymą ir sumokėjo, tai ir įstoja. Tiksliau-nueini paduodi prašymą, iš kart sumoki, tai ir jau studentas. Labai ribotas studentų skaičius, tai pirmesnis ir laimi.
Papildyta:
Sveika, JDA, ar ne su tamsta vienoj anglų grupėj sėdėjom?  lotuliukas.gif Ar apsisprendusi ką pasirinkti : finansus ar marketingą? Aš apskritai nenoriu rinktis... Man marketingas ne itin idomu...Žiūrėjau į magistrantūros galimybes, tai Romeris viliotų...

Žiūriu gi Gimtadienis ne perseniausiai buvęs doh.gif  Tai - proto ir kantrybės darbuose, ištvermės ir išradingumo vaikų auklėjime, sveikatos moksle  4u.gif  4u.gif  4u.gif


gal ir taip, bet ale pasiziurejo pazymius, nu reik pagasdint rolleyes.gif nepyk ax.gif

o kas destytoja g.gif siaip galvojau Marketinga, bet dabar nusprendziau imti finansus ax.gif

Labai didelis aciu 4u.gif
Atsakyti