Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja teksto surinkimo paslauga?

Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja teksto surinkimas, nuo ko priklauso kaina, nuo simbolių ar puslapių skaičiaus???? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almuke @ 2005 06 23, 15:01)
Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja teksto surinkimas, nuo ko priklauso kaina, nuo simbolių ar puslapių skaičiaus????  ax.gif


Min - 1,20 Lt už 1800 ženklų mirksiukas.gif (tarpai įeina į ženklus)
Atsakyti
Siaip kaina ivairi buna smile.gif As pamenu pati anksciau rinkdavau 1,5 lt / 2000 s.z. tongue.gif Jei ieskai ko nors konkretesnio zvilgtelk cia -->

http://www.skelbiu.l...category_id=356

Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2005 06 23, 18:59)
Min - 1,20 Lt už 1800 ženklų mirksiukas.gif (tarpai įeina į ženklus)


Paaiškink man tundrai , čia 1,20 Lt. už 1800 raidžių su tarpais?
O kiek į A4 formato lapą galima simbolių prirašyti?
Kažkaip nesusiskaičiuoju ar čia daug gaunasi ar mažai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2005 06 27, 19:48)
Paaiškink man tundrai , čia 1,20 Lt. už 1800 raidžių su tarpais?
O kiek į  A4 formato lapą galima simbolių prirašyti?
Kažkaip nesusiskaičiuoju ar čia daug gaunasi ar mažai? ax.gif


Na va, pasižiūrėjau: taigi A4 puslapis Times LT 12 šriftu, single space - apie 4300 ženklų mirksiukas.gif Čia kaina be klaidų taisymo (na, elementarus įeina).
Atsakyti
Aš reku 1lapas A4/1lt. Čia su klaidų taisymu, bet diagramų, lentelių ir pan. Bet čia ne mieste
Atsakyti
Tai gal Tau nedaug reikia, galiu ir nemokamai surinkti, labai gerai ivaldžiusi klaviatūrą esu, todėl greitai ir txt'us surinkinėju. ax.gif
Atsakyti
Kaune pora litų už lapą paprastai kainuoja.
Atsakyti
Jei Kaune iki poros litų už lapą ima, tai galėčiau už kokį 1.50 Lt/A4 suvesti, braižau ir schemas visokias. Jei kam reikia, rašykit į až, prisidurčiau arbatpinigiams ax.gif
Atsakyti
o kodėl man čia pasirodė, kad kuo toliau, tuo mažesnės kainos a? bigsmile.gif čia taip pat kaip ir kursinių rašymo temoj: viena ima 300, kita 200, trečia 100, o ketvirta dar pati primoka bigsmile.gif pasiūliau rašyt už 200, tai savaitę mirtina tyla, o po to viena parašė, kad kaina per maža blink.gif o teip va.
Atsakyti
aš tai kai tenka rinkt tekstą, ramiausiai pasiimu po 5 lt. 1.5 lito,kaip čia kažkuri rašė, taigi beveik uz dyka....
Atsakyti
aš kai prieš metus surinkinėjau tai norėjau chaliavnai surinkti, nes man pačiai reikėjo prie klaviatūros pasipratinti lietuviškos, nes artėjo daug referatų ir panšių darbų ir norėjosi padėt, nes prašantis žmogus buvo tikrai artimas, bet mokėjo po 2,5 už lapą, nes sakė, kad yra girdėjus, kad po tiek moka smile.gif
Atsakyti