Įkraunama...
Įkraunama...

Dilgėlinė

Mielosios, gal kuri esate (buvote) susidūrusi su šia problema?
Atsakyti
viena karta teko:)nuvaziavom i ligonine,kazko suleido ir isnyko. Ir viskas,daugiau niekad nesikartojo
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 10 17, 21:09)
viena karta teko:)nuvaziavom i ligonine,kazko suleido ir isnyko. Ir viskas,daugiau niekad nesikartojo



Kurioje kūno vietoje tau tai pasireiškė? Koks pojutis?
Atsakyti
QUOTE(mergytea1 @ 2008 10 17, 21:13)
Kurioje kūno vietoje tau tai pasireiškė? Koks pojutis?


tai buvo labai seniai,tad tiksliai nepamenu,bet ji ,,begiojo"tai ant koju,tai ant pilvo pereidavo po keliu min. visi pozymiai kaip dilgelines-ant odos kaip nudilginimas atsirado ir nieztejo
Atsakyti
Ar daugiau niekas nebuvo susidures su sia problema?
Atsakyti
QUOTE(mergytea1 @ 2008 10 22, 08:37)
Ar daugiau niekas nebuvo susidures su sia problema?

Mano giminaitei buvo dilgeline ant ranku.Kiek pamenu,tai ziemos metu,nuo salcio.
Atsakyti
As ir dabar dar turiu si malonuma. doh.gif Kai isimaudau atsiranda tokios raudonos demeles kurias labai niezti.Man gyd.pasake jog tai nuo silumos atsiranda.Geriu vaistus nuo alergijos, bet jau atsibodo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukass: 22 spalio 2008 - 14:24
QUOTE(kristukass @ 2008 10 22, 15:23)
As ir dabar dar turiu si malonuma. doh.gif Kai isimaudau atsiranda tokios raudonos demeles kurias labai niezti.Man gyd.pasake jog tai nuo silumos atsiranda.Geriu vaistus nuo alergijos, bet jau atsibodo. unsure.gif



Ar tepėte kokį tepaliuka? Man pora mėnesiu laikosi ant smakro, išryškėja, nuo temperatūros pokyčių, alkoholio bei aštraus maisto.
Atsakyti
Aš po sunkios ligos kelis kart susileidau vit b, tai prasidėjo dilgėlinės priepuoliai. Kūno vietos, kurios stipriau liesdavosi su rūbais, atrodydavo kaip nudilgintos. Patrynus odą irgi iššokdavo pūslelės, kartais savaime iš niekur atsirasdavo nudilginimai, bet greit praeidavo. Negėriau jokių vaistų, pamažu praėjo savaime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2008 10 22, 20:55)
Aš po sunkios ligos kelis kart susileidau vit b, tai prasidėjo dilgėlinės priepuoliai. Kūno vietos, kurios stipriau liesdavosi su rūbais, atrodydavo kaip nudilgintos. Patrynus odą irgi iššokdavo pūslelės, kartais savaime iš niekur atsirasdavo nudilginimai, bet greit praeidavo. Negėriau jokių vaistų, pamažu praėjo savaime  smile.gif


Yra man ir buve nuo vit B, kūnas nuraudo, sukilo kraujospūdis, vaje..
Atsakyti
QUOTE(mergytea1 @ 2008 10 22, 19:58)
Yra man ir buve nuo vit B, kūnas nuraudo, sukilo kraujospūdis, vaje..

As irgi esu alergiska vitaminui B doh.gif Bet man veidas kaip tarka pasidaro,tokiais mazais,mazais spuogais pasidengia.Bet neniesti,tik nupleiskanoja veliau.As visada kai gydymo istaigose klausia apie jautruma kokiems nors vaistams,pasakau apie vitamina B.Nemalonu,tuo labiau,kad man profilaktiskai reikia ji naudoti,bet as to nedarau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 10 22, 21:03)
As irgi esu alergiska vitaminui B doh.gif Bet man veidas kaip tarka pasidaro,tokiais mazais,mazais spuogais pasidengia.Bet neniesti,tik nupleiskanoja veliau.As visada kai gydymo istaigose klausia apie jautruma kokiems nors vaistams,pasakau apie vitamina B.Nemalonu,tuo labiau,kad man profilaktiskai reikia ji naudoti,bet as to nedarau doh.gif



Su vit B yra taip, kad alerginė reakcija vyksta tada kai organizme netrūksta vist B. Tai tas pats, kad persivalgyti ir po to viska nuleisti... Atmetimas to, ko per daug.
Atsakyti