Įkraunama...
Įkraunama...

Naktipuodis

Sveikos mamos. Visos susiduriam su problema nuo kada reik sodinti vaikus ant puodo. Aš turiu dabar tris vaikus. Vyresnieji jau dideli. Kiek pamenu dėl jų problemų neturėjau. Bet dabar yra mažiukė o ant puoduko kaip nenori tai nenori sėstis. g.gif doh.gif schmoll.gif
Tad noriu paklaust kaip pratinat vaikus sodinti ant puodo? g.gif
Atsakyti
O taip, nedraugaujam ir mes su juo. Gal dar nesam pakankamai dideli? (1.2 m) Vos pasodinu - tuoj pat dumia šalin smile.gif Labai aktyvus mano vaikis. Tikiuosi ateis laikas ir viskas savaime susitvarkys. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingushkele: 17 spalio 2008 - 22:06
QUOTE(Ingushkele @ 2008 10 17, 23:06)
O taip, nedraugaujam ir mes su juo. Gal dar nesam pakankamai dideli? (1.2 m) Vos pasodinu - tuoj pat dumia šalin  smile.gif  Labai aktyvus mano vaikis. Tikiuosi ateis laikas ir viskas savaime susitvarkys.  smile.gif

Na maniškė tai dar mažesnė, bet kaip styga, nei sulenksi, nei pasodinsi. doh.gif schmoll.gif
Tik kai reklamą per televizorių rodo tai su kelnėm dabar bandau pratinti ir sodinu, bet sėdi tai kol reklama doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglej @ 2008 10 17, 22:10)
Na maniškė tai dar mažesnė, bet kaip styga, nei sulenksi, nei pasodinsi. doh.gif  schmoll.gif
Tik kai reklamą per televizorių rodo tai su kelnėm dabar bandau pratinti ir sodinu, bet sėdi tai kol reklama doh.gif  doh.gif

Tik nužpykit gerai, biggrin.gif bet kodėl trukt plyšt to trokštat g.gif žinoma pabandyti galima smile.gif ir aš bandžiau, bet supratau, kad nenoriu dresuoti savo sunučio schmoll.gif Laukiau kol ateis supratimas jam pačiam iš kur tas sysiukas bėga, o svarbiausia kodėl bigsmile.gif Suėjo du metukai ir du mėnesiukai ir mes pradėjom daryti į tuoletą ir klozetą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 17 spalio 2008 - 22:19
QUOTE(wikonda @ 2008 10 17, 23:18)
Tik nužpykit gerai, biggrin.gif  bet kodėl trukt plyšt to trokštat g.gif žinoma pabandyti galima smile.gif ir aš bandžiau, bet supratau, kad nenoriu dresuoti savo sunučio schmoll.gif Laukiau kol ateis supratimas jam pačiam iš kur tas sysiukas bėga, o svarbiausia kodėl bigsmile.gif Suėjo du metukai ir du mėnesiukai ir mes pradėjom daryti į tuoletą ir klozetą rolleyes.gif

Ne neturiu už ką pykti, kadangi didelis tarpas tarp paskutinio vaiko ir pirmutinių tai nė nepamenu, nuo kada reik pratinti. mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglej @ 2008 10 17, 22:23)
Ne neturiu už ką pykti, kadangi didelis tarpas tarp paskutinio vaiko ir pirmutinių tai nė nepamenu, nuo kada reik pratinti. mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Čia dar gali pasiskaityti temukių yra daug tik jos išmėtytos gal pasisemsit patirties, bet mąstau lyg ankstoka būtų nu nebent toks supažindinimas su šiuo daiktu biggrin.gif bet kuo ankščiau tuo geriau ax.gif Žinoma būčiau norėjus, kad ankščiau būtų pradėjęs, bet tik pampersų saskaita lotuliukas.gif Sesers berniukas 1.8 metukų jau darė prašydavosi sysy nu maniškis sprukdavo nuo tuo puodo tokiu metu bandžiau pratinti kur stovėjęs ten ir darydavo doh.gif
Puoduko reikalai
Nuo kada dienai nebereikejo sauskelniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 17 spalio 2008 - 22:50
Pradejau sodinti nuo 7 men, jau per pirma karta suprato ka reikia daryti thumbup.gif budama 2 metu jau pati pasiprasydavo. Nakti nuo 2 metu miegam be pamperso, per 3 men, buvo tik viena avarija biggrin.gif
Atsakyti
maniskis kol buvo kokiu 10 men sesdavo ir pasedejes padarydavo reikaliuku,dabar bevik 1,4 ir ne nebandyk sodinti.pyksta siaubingai.vadinasi dar reiks palaukti,nors i puoduka rodo sakydamas sysy unsure.gif
Atsakyti
ir maniskis nelabai nori ant jo sedet. Sodinu kartais be jokio rezimo dar, bet galvoju jau reikia pastoviai tai daryt.
Atsakyti
Aš pradėjau sodinti nuo 1,5 metukų. Iš pradžių laaabai nenoriai sėdosi, nes jauna durna iš karto pasodinau be kelnyčių doh.gif O vaikas išsigando kas ten jam prilipo blink.gif prie užpakaliuko. Tada po truputį pratinau su kelnėmis, paskui numaudavau kelnes bet sodinau ant marlės gabalėlio. Aišku jis nieko nepadarydavo, bet pratinosi sėdėti. Po mėnesio jis jau sėdėdavo be jokių patiesimų.
Bet manasis nepripažino puoduko su muzikėle. Kai tik pradėdavo groti su džiaugsmu stojasi pasižiūrėti kas ten groja, o reikalas likdavo nebaigtas. Tik apmaudavau kelnes ir.... doh.gif
Tai muzika dingo ir reikalai greitai susitvarkė. Nuo 1,8 m. jau nebuvo šlapių kelnių. Visada pasiprašo.
Gal pravers kam nors mūsų puoduko istorija mirksiukas.gif
Sėkmės visiems 4u.gif
Atsakyti
Kaip pratinom? Ogi kantriai ir neskubant biggrin.gif ir išmoko thumbup.gif
Atsakyti
Maniske nuo metuku pradejo daryti i puoduka ir visai gerai sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti