Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepyti vaikai

PIRMA TEMA

ANTRA TEMA

Tęskime diskusijas toliau 4u.gif Vertingų pokalbių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 19 spalio 2008 - 07:13
QUOTE(Pingvinukas @ 2008 10 19, 07:11)
PIRMA TEMA

ANTRA TEMA

Tęskime diskusijas toliau  4u.gif Vertingų pokalbių  mirksiukas.gif



Man homeopatė yra minėjusi, kad kažkur, kažkokiame institute (nepamenu kur, reiks paklausti) galima psidaryti kraujo tyrimą, kuris parodo, ar yra susiformavęs natūralus (ne po skiepo) imunitetas stabligei. Ar kas nors apie tai girdėjote?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 10 19, 13:36)
Man homeopatė yra minėjusi, kad kažkur, kažkokiame institute (nepamenu kur, reiks paklausti) galima psidaryti kraujo tyrimą, kuris parodo, ar yra susiformavęs natūralus (ne po skiepo) imunitetas stabligei. Ar kas nors apie tai girdėjote?

Natūralus šiuo atveju turėtų reikšti: susiformavęs po persirgtos stabligės g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 10 19, 13:09)
Natūralus šiuo atveju turėtų reikšti: susiformavęs po persirgtos stabligės  g.gif


Nu kad ne, mazdaug duotas is gamtos.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 10 19, 16:05)
Nu kad ne, mazdaug duotas is gamtos.

Iki šiol nieko apie įgimtą imunitetą anaerobinei infekcijai(stabligei) girdėti neteko. Butų įdomu, jei jūsų homeopatė patikslintų, kas konkrečiai tiriama ir kokie parametrai vertinami.
Atsakyti
igimto imuniteto nebuna...kazkiek laiko, kol cirkuliuoja ish mamos paveldeti specifiniai (konkreciai ligai) antikuniai kudikyje,- apsauga yra, bet jie negyvuoja ilgiau nei 2-6 men...
o stablige ir persirgus, jei pavyksta ishsikrapshtyt, imunitetas jai nesusiformuoja...galima ir dar karta susirgt rolleyes.gif
vilnele, aishkiai susipainiojai...liga sumaishei g.gif arba homeopate kalbejo apie imuniteta po persirgtos ligos ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 20 spalio 2008 - 08:41
QUOTE(uups @ 2008 10 20, 08:40)
igimto imuniteto nebuna...kazkiek laiko, kol cirkuliuoja ish mamos paveldeti specifiniai (konkreciai ligai) antikuniai kudikyje,- apsauga yra, bet jie negyvuoja ilgiau nei 2-6 men...
o stablige ir persirgus, jei pavyksta ishsikrapshtyt, imunitetas jai nesusiformuoja...galima ir dar karta susirgt  rolleyes.gif
vilnele, aishkiai susipainiojai...liga sumaishei g.gif arba homeopate kalbejo apie imuniteta po persirgtos ligos ...


ligos tikrai nesumaisiau, ir tai kad tas imunitetas igimtas - tikrai nesumaisiau. Pati buvau ziauriai nustebus, bet nebebuvo laiko daugiau klausineti, tai klausiu Jusu, gal kas nors zinte daugiau.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 10 20, 10:59)
ligos tikrai nesumaisiau, ir tai kad tas imunitetas igimtas -  tikrai nesumaisiau. Pati buvau ziauriai nustebus, bet nebebuvo laiko daugiau klausineti, tai klausiu Jusu, gal kas nors zinte daugiau.

nu nzn...jei tikrai taip, pasidomechiau homepates ishsilavinimu g.gif (homeopatams nebutinas med ishsilavinimas, pakanka pabaigt keleta kursu bent jau vokietijoj, nzn kaip LT g.gif ). As saugiau jauschiausi gydydamasi pas med issilavinima turinti homeopata unsure.gif
Kita karta paklausinek jos placiau, ir dar mums papasakosi...
As, jei turiu klausimu gydytojui, ar noriu ka aptarti, susirashau viska ant lapuko pries vizita. Tada nenutinka, kad pamirshtu, nera laiko ar panashiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 10 20, 11:08)
nu nzn...jei tikrai taip, pasidomechiau homepates ishsilavinimu g.gif  (homeopatams nebutinas med ishsilavinimas, pakanka pabaigt keleta kursu bent jau vokietijoj, nzn kaip LT g.gif ). As saugiau jauschiausi gydydamasi pas med issilavinima turinti homeopata unsure.gif
Kita karta paklausinek jos placiau, ir dar mums papasakosi...
As, jei turiu klausimu gydytojui, ar noriu ka aptarti, susirashau viska ant lapuko pries vizita. Tada nenutinka, kad pamirshtu, nera laiko ar panashiai unsure.gif

homeopate zinoma ir gerbiama pediatre:)
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 10 20, 13:14)
homeopate zinoma ir gerbiama pediatre:)

Dar didesnė intriga bigsmile.gif Išsiklausinėkit pasitaikius progai, kas ir kaip. Ypač būtų įdomu, kas gi tiriama tame kraujo tyrime, tai yra pagal kokius parametrus vertinamas įgimtas imunitetas stabligei.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 10 19, 16:05)
Nu kad ne, mazdaug duotas is gamtos.


blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(vilnele @ 2008 10 20, 13:14)
homeopate zinoma ir gerbiama pediatre:)




Man irgi kilo toks pat pastebėjimas kaip Dangei. Kas per homeopatė žinoma ir gerbiama pediatrė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2008 10 20, 13:19)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Papildyta:
Man irgi kilo toks pat pastebėjimas kaip Dangei. Kas per homeopatė žinoma ir gerbiama pediatrė  g.gif



kam labai rupi, galiu parasyti i a.z. jos pavarde, o siaip greit eisim pas ja del maziaus AD, paklausiu vel apie tai ir informuosiu.
Atsakyti