Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

Turiu pazystama zmogiuka, kuri daznai supa eko. Manau, kad tai yra negerai.
Jei gerai jautiesi velniams ten kisti nosi unsure.gif
Deja esu girdejusi ir pasekmiu... is viso to, nes vistiek matyt kazkoks poveikis ivyksta per dazna kartojima..., nustoja vystytis ir panasiai...
Atsakyti
as pirma karta kai pamaciau savo kaikuti per eko,tai norejosi ziuret ir ziuret istisai,kaip ten atrodo,bet jei viskas gerai ner ten ko tjp daznai jo darytis,priklauso 2-3kartai ir uztenka,nes vaikuciui girdejau kad tikrai kenkia tie spinduliai,as tj nerizikuociau verysad.gif


user posted image
Atsakyti
Na nezinau,
man asmeniskai kiekviena karta daktaras ziuri eko. Kiek skaicaiu interenete tai neradau, kad kur butu moksliskai pagrista, kad tai kenkia leliukui...mano daktaras irgi tokios pat nuomones..ir atvirksciai tu kiekviena karta darydas eko pamatai, kad vaikas vystosi gerai, nes matosi viskas - kaulai, organai ir pan. taip pat apziuri kiekviena karta ir kiausides ar viskas ten gerai...
Ir kols kas mano lelius normaliai vystosi.viskas ok. tongue.gif biggrin.gif
Man asmeniskai paciai ramiau, kai pamatau, kaip jis ten pilvelyje gyvena..jei buna prabudes, tai matai, kaip jis ten juda, vertaliojasi..super emocijojos biggrin.gif tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
nera jokiais tyrimais irodyta,kad tai kenkia kudikiui...
karta per menesi daromes...
Atsakyti
Tačiau nėra jokiais tyrimais nustatyta, kad "tikrai nekenkia" schmoll.gif Aš manau, kad reikia eko daryti tiek kiek tikrai reikia, o ne stengtis kiekvieną sykį, kai tik yra galimybė. Kaip tas vaikiukas juda, spardosi ir t.t., iki soties prisižiūrėsit, kai jis gims. O šalutinį eko poveikį, jei jis yra, pamatysim po kokių 20 metų, nes mes galima sakyti esame pirmoji karta, kurioms šis tyrimas daromas...
Atsakyti
nemanau, kad medikai rizikuotu tukstanciu kudikiu sveikata,
jei butu itarimu,kad tai kenkia blink.gif
juolabt,kad i pilvelio gyvenima niekas ir nelenda nei kasdien, nei kas savaite...
Atsakyti
As taip pat nemanau kad daktarai rizikuotu sitokiu dalyku.
Kiek as esu girdejus tai echo spinduliai kenkia vaikuciu iki 3 men o paskui spinduliai nepakenkia mazyliui nes jis stipreja ir darosi didesnis...
Atsakyti
Echo veikia garso bangu principu. Na o garso bangos - tai ne kokia radiacija ar pan., jos tikrai nekenkia. Tikrai nera ko pergyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbūzas @ 2008 10 20, 19:21)
Kiek as esu girdejus tai echo spinduliai kenkia vaikuciu iki 3 men o paskui spinduliai nepakenkia mazyliui nes jis stipreja ir darosi didesnis...


Echo nėra jokie spinduliai, bet paprasčiausios aukšto dažnio garso bangos, o pats tyrimas yra tiesiog aidų fiksavimas (echo ir yra išvertus aidas). Tai kenkia tiek pat, kiek ir jums pamiškėj pašūkavus atsiliepęs aidas.

Nereikia ligų išsigalvoti kur jų nėra.
Atsakyti
Galvoju, kad echo nekenkia. Būtent kad tai ne spinduliai o bangos. Sėdėjimas prieš televizorių gal net labiau kenkia bigsmile.gif
Atsakyti
na kenksminga ar nekenksminga, bet kad kaskart nuejus daryti, tai tikrai nemanau, kad reikia. juk yra nustatytas kiekis, kiek rekomenduojama 3 ar 4 kartai per visa nestuma, o tai tikriausiai ne siaip sau tai rekomenduojama. tikra tiesa - kai gims, tada galesite ir atsiziureti. nors ir as labai laukdavau, kada gydytoja leis pasiziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 10 21, 09:15)
na kenksminga ar nekenksminga, bet kad kaskart nuejus daryti, tai tikrai nemanau, kad reikia. juk yra nustatytas kiekis, kiek rekomenduojama 3 ar 4 kartai per visa nestuma, o tai tikriausiai ne siaip sau tai rekomenduojama. tikra tiesa - kai gims, tada galesite ir atsiziureti. nors ir as labai laukdavau, kada gydytoja leis pasiziureti ax.gif



Siaip sveikatos ministro isakyme yra nustaytas kiekis kiek galima atlikti eko valstybinese istaigose...cia, kad nereiktu kiekeviena karta daryti nestukems eko...juk tai kainuoja...

Papildyta:
QUOTE(Maliku @ 2008 10 20, 19:52)
Tačiau nėra jokiais tyrimais nustatyta, kad "tikrai nekenkia"  schmoll.gif  Aš manau, kad reikia eko daryti tiek kiek tikrai reikia, o ne stengtis kiekvieną sykį, kai tik yra galimybė. Kaip tas vaikiukas juda, spardosi ir t.t., iki soties prisižiūrėsit, kai jis gims. O šalutinį eko poveikį, jei jis yra, pamatysim po kokių 20 metų, nes mes galima sakyti esame pirmoji karta, kurioms šis tyrimas daromas...



Na tikrai daktaras daro eko ne del to, kad as pamatyciau, kaip leliukas vartaliojasi ar juda tongue.gif , tai vienas is maloniu ispudziu... biggrin.gif o esme - yra pamatyti, kad leliukas normaliai vystosi, kad jo sirdele gerai plakai, kad visi organai vystosi ir pan..
Atsakyti