Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė


Nagi šnekames toliau.
maniškis Mergele nori patraukti link nauju galimybiu, t.y. važiuoti uždarbiauti i užsieni. Aš išleidžiu maximum 3 menėsiams.... baisoka man, vyras jaunas sveikas, ar ištvers celibata ilgiau g.gif neramu man...
Atsakyti
o prie ko cia mergele?
Atsakyti
QUOTE(Kalinka2006 @ 2008 01 31, 18:07)
Nagi šnekames toliau.
maniškis Mergele nori patraukti link nauju galimybiu, t.y. važiuoti uždarbiauti i užsieni. Aš išleidžiu maximum 3 menėsiams.... baisoka man, vyras jaunas sveikas, ar ištvers celibata ilgiau  g.gif  neramu man...



QUOTE(undi @ 2008 01 31, 21:40)
o prie ko cia mergele?


Manau, kad Kalinka norėjo paklausti, ar mergelė yra ištikimas vyras..
Jeigu tvirtai jauti jo meilę tau, nebaisūs jokie celibatai mirksiukas.gif
Atsakyti
Celibatas tikrai ne nuo horoskopo priklauso. o mergeles tai tikrai mergininkai pati toki turiu. O tau patarsiu maziau galvok ramiau gyvensi
Atsakyti
Kiek čia tų "mergelių" temų yra g.gif
Atsakyti
MB irgi mergele, bet tikrai ne mergininkas thumbup.gif
Atsakyti
Na zinot,baigiu išprotėti.Draugas mano mergelė.Norėčiau su kitom mergaitėm pabendrauti,kurių vyrai mergelės.Nes as jau nebe žinau ar galiu dar saviškį pakeisti. doh.gif
Atsakyti
Labas, patikek, saviskio as irgi negaliu pakesti doh.gif man taaaaip sunku su juo, bet vis tiek skirtis nenorim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 10 20, 12:48)
Labas, patikek, saviskio as irgi negaliu pakesti  doh.gif  man taaaaip sunku su juo, bet vis tiek skirtis nenorim  doh.gif


Tai va,as ir skirtis nenoriu,bet jau charakteris tai is vis neimanomas.Niekada nebuciau pagalvojus,kad vyrai mergeles tokie nesugyvenami schmoll.gif g.gif
Atsakyti
O kom jie nesugyvenami? unsure.gif Susiradau drauga mergele,papasakokit,koks ten ju charakteris,kad buciau pasiruosusi tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2008 10 22, 20:15)
O kom jie nesugyvenami? unsure.gif Susiradau drauga mergele,papasakokit,koks ten ju charakteris,kad buciau pasiruosusi tongue.gif .



Maniskis visada nori buti teisus doh.gif Niekada nepripazins,kad jis suklydo ar,kad yra neteisus doh.gif Cia turbut viena labiausiai mane pjaunanciu savybiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(fragolina* @ 2008 10 20, 21:08)
Tai va,as ir skirtis nenoriu,bet jau charakteris tai is vis neimanomas.Niekada nebuciau pagalvojus,kad vyrai mergeles tokie nesugyvenami  schmoll.gif  g.gif



QUOTE(fragolina* @ 2008 10 25, 14:07)
Maniskis visada nori buti teisus  doh.gif  Niekada nepripazins,kad jis suklydo ar,kad yra neteisus  doh.gif  Cia turbut viena labiausiai mane pjaunanciu savybiu  g.gif



Nu visai nesamonės doh.gif
Geresnio vyro mergeles nei pas mano žmoną yra dar sutikęs nebuvau biggrin.gif
Atsakyti