Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija


 ! 
Tema skirta diskutuoti Chirologijos ir Chiromantijos klausimais.
Bet kokios žinutės neatitinkančios šios diskusijos, bus redaguojamos, trinamos moderatorių, o pažeidusiems forumo taisykles bus skirti įspėjimai.

Malonaus bendravimo

Moderatorė Getter
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 29 spalio 2008 - 18:47
Abejuose rankose trumpa,lyg vienam taske nukirsta gyvenimo linija nera geras zenklas-cia faktas,bet kad rimciau sunerimti turetu buti silpna (arba visai nebuti) likimo linija,"neteisinga" galvos linija ir dar visokiu zenklu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 29 spalio 2008 - 18:49

Dabar truputis i tema,a ne smile.gif
Ar tiesa,kad galvos linija einanti zemyn,reiskia,kad zmogus gali buti linkes i savizudybe?
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 10 22, 16:12)
Dabar truputis i tema,a ne smile.gif
Ar tiesa,kad galvos linija einanti zemyn,reiskia,kad zmogus gali buti linkes i savizudybe?

Tai vienas is pozymiu.Bet ka reiskia zemyn? Linija turetu "kristi" labai staigiai,nestipriai nutoldama nuo gyvenimo linijos ir daeiti iki pat Menulio kalvos apacios.Be to jei tokia linija yra vandenst tipo rankoj (o jeigu dar ir zodiakas vandens) tai nera taip jau baisu-tiesiog zmogaus laaabai jau turtinga vaizduote...bet jei tokia situacija matom pas zemes stichijos zenkla turinti zmogu,o ir ranka zemes ar oro stichijos...na tai toki zmogu reiketu pasaugoti nuo ivairiu nerviniu priepoliu biggrin.gif O jei dar gale tokios linijos zvaigzde.... doh.gif
Atsakyti
Chiromante, turiu klausima. Jupiterio kalvoj seniai pas mane zvaigzde, bet dabar visai neseniai, ji persiformuoja g.gif zvaigzdes vidury atsirado toks mazas lyg skrituliukas, lyg keturkampis. Sakyciau tokia gelyte darosi su viduriu, o ne zvaizde. Ka cia galetu reiksti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cangoroo: 23 spalio 2008 - 21:25
QUOTE(cangoroo @ 2008 10 23, 21:24)
Chiromante, turiu klausima. Jupiterio kalvoj seniai pas mane zvaigzde, bet dabar visai neseniai, ji persiformuoja  g.gif zvaigzdes vidury atsirado toks mazas lyg skrituliukas, lyg keturkampis. Sakyciau tokia gelyte darosi su viduriu, o ne zvaizde. Ka cia galetu reiksti?  g.gif

Jupiteryje blogis retai gyvena biggrin.gif -tai svarbiausia,ane? mirksiukas.gif O jei rimtai,tai pats zenklas kalbetu gal net ir apie neprastos protekcijos galimybes,gera karjeros suoli,pripazinima,sekme.....Jei,tarkim zenklas turetu negatyvia reiksme (reikia ziureti kitus zenklus),galetu perspeti apie per dideles ambicijas ir padeties netekima (darbo,pareigu,palaikymo). Kvadratas Jupiterio kalvoje rodo Mokytojo talenta (ne pedagogo,nors atskirais atvejais gali buti ir tai).Tai vat ir bandyk pasidelioti,ka pas tave tai galetu reiksti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas viena zmogu maciau idomia linija, kuri eina is teigiamo Marso slenio (nuo pat trecio nykscio narelio) skersai per delna, kirsdama gyvenimo, galvos linijas ir baigiasi neigiamam Marso sleny zemiau sirdies linijos (jos neliecia). Linija labai aiskiai isreiksta, o ne kokia plonyte, neryski.
Man labai idomu, kas cia per linija ? rolleyes.gif
Negi, cia kokia itakos linija tokia ryski ir ilga ? ax.gif

Beje, kitos pagrindines linijos (gyvenimo, galvos, sirdies ir likimo) ryskios ir is pirmo zvilgsnio savo normaliose vietose.
Atsakyti
Mergaitės,kaip jums puslapis http://hiromant.net/linie.html g.gif Man labai įdomu,ką reiškia 17 linija,nes kažkaip neteko tokio vertimo niekur matyt g.gif Mačiau pas vieną žmogų būtent šitą liniją(nors galiu ir klysti),ir ji prasideda labai didele ryškia žvaigžde unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 10 24, 21:11)
Mergaitės,kaip jums puslapis http://hiromant.net/linie.html  g.gif Man labai įdomu,ką reiškia 17 linija,nes kažkaip neteko tokio vertimo niekur matyt g.gif Mačiau pas vieną žmogų būtent šitą liniją(nors galiu ir klysti),ir ji prasideda labai didele ryškia žvaigžde unsure.gif

Man tai atrodo, kad čia sveikatos linija. Na tikrai smile.gif
Atsakyti
Tikriausiai, kad sveikatos.
Atsakyti
Taip-sveikatos.Ji turi pavadinimus Kepenu,Merkurijaus,Sveikatos.
Atsakyti
O ar gali taip būt, kad aš neturiu Galvos arba Gyvenimo linijos? blink.gif Nes lyginu savo kairę ranka su ta schema pateiktoj nuorodoj, tai pas mane nuo Širdies linijos eina tik viena ryški, ktios linijos šalia nėra, tik nežinau dabar ar čia Galvos ar Gyvenimo g.gif Nuskanavau delną. Gal galėtumet kaip nors pakomentuot, nežinau ar čia jau jaudintis pradėt ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 26 spalio 2008 - 23:36