Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės žaislų parduotuvės

mamos, ar perkate internetinėse parduotuvėse ir kokia jūsų nuomonė apie jas?
Papildyta:
dar būtų įdomu sužinoti internetinių parduotuvių www adresus...ačiū!
Atsakyti
Va vakar tik uzsisakiau is internetines tindi rindi parduotuves. Nera labai jau gausus pasirinkimas, bet kazka issirinkti galima. Bebe confort neblogos priemones. nepigus ten jie. Yra kelios e parduotuves: deiza.lt mazius.lt vaikis.eu babyland.lt Gal kuri ir patiks 4u.gif
Atsakyti
gal kas esate pirke per uzsienio internetines parduotuves? nepaslaptis, kad lietuvoj zaislai (ir dar daug kas) yra brangiau nei vokietijoj ar anglijoj. ziurinejausi vokiskoj ebay, tai ten vyksta aukcionai kaip suprantu, kaikuriu zaisliuku kainos tikrai juokingos. ydomu ar jos daug isauga. viena pazystama pirko chico vaikiska maitinimo kedute, tai 200 lt sutaupe, labai gyre, tai ir susidomejau
Atsakyti
Ten yra atskira tema. Uzsakineja zaislus supermamaos. Pati norejau kazka pirkti, bet taip ir nesusiderinau. 4u.gif

http://www.supermama...p?showforum=139
Atsakyti
QUOTE(Anndora @ 2007 08 28, 14:06)
Va vakar tik uzsisakiau is internetines tindi rindi parduotuves. Nera labai jau gausus pasirinkimas, bet kazka issirinkti galima. Bebe confort neblogos priemones. nepigus ten jie. Yra kelios e parduotuves: deiza.lt  mazius.lt  vaikis.eu  babyland.lt Gal kuri ir patiks  4u.gif

tutuu.lt
Atsakyti
Man patikimiau iš parduotuvės mirksiukas.gif
Atsakyti
perku žaislus ebay, iš USA ar UK. Kai kurie gaunasi pigiau nei Lietuvoje net 30-50 lt.
Bet dažniausiai perku tokius žaislus, kurių pas mus Lietuvoje nėra.
Atsakyti
labai geras dalykas smile.gif išsirinkti, nes čia manau kainos didesnės smile.gif beto pasirinkimas labai didelis smile.gif
o dėl rūbelių, tai pirkau ir pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
Paleidome www.gudragalvis.lt su el. parduotuve. Oi, kaip laukčiau komentaru... Ar patiks, ar aiški, ar įdomios priemonės g.gif
Atsakyti
Labai neblogas puslapiukas, prekes taip pat, tik kainos man didokos ax.gif
Atsakyti
pirkau kartą žaisliuka iš Toysarus.com
Atsakyti
žaislų man neteko pirkti, bet rūbus perku. Ypač savo leliams. Susirgau Next liga... blush2.gif
Atsakyti