Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio raj. Velžio lopšelis darželis

Ketiname lankyti šį l/d, bet niekur nerandu apie jį informacijos doh.gif . Gal yra mamyčių, kurių mažyliai lanko? Galvojom leist į Panevėžio l/d, bet šis arčiau bei patogiau blush2.gif . Tad ir sprendžiam ar geras šis darželis, ar geriau leis į miesto ax.gif
Atsakyti
[quote=Rūta Žalioji,2008 10 21, 17:56]
Ketiname lankyti šį l/d, bet niekur nerandu apie jį informacijos doh.gif . Gal yra mamyčių, kurių mažyliai lanko? Galvojom leist į Panevėžio l/d, bet šis arčiau bei patogiau blush2.gif . Tad ir sprendžiam ar geras šis darželis, ar geriau leis į miesto ax.gif
[/quote
Ir aš dėl saviškio svarstau.Bet kiek pažįstamų lanko,blogų atsiliepimų bent jau apie auklėtojas negirdėjau.
Atsakyti
buvau nuėjus pasidairyti, bet direktorės nebuvo tad nlb ką ir sužinojau-pagalvojau jog jei labai nepatiks atsiimt dokumentus bet kada galima ax.gif . Užsirašiau jog eisim nuo 2 metų, bet dabar galvoju gal geriau buvo nuo trijų g.gif Niekaip negaliu apsispręsti blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rūta Žalioji @ 2008 10 28, 10:33)
buvau nuėjus pasidairyti, bet direktorės nebuvo tad nlb ką ir sužinojau-pagalvojau jog jei labai nepatiks atsiimt dokumentus bet kada galima ax.gif . Užsirašiau jog eisim nuo 2 metų, bet dabar galvoju gal geriau buvo nuo trijų g.gif  Niekaip negaliu apsispręsti blush2.gif .

Mes irgi dar dvejų neturim,bet jau žinau,kad dar metus tikrai būsim namie.Bet mes tai dar neužsirašėm...Žiūrėk,dar papulsim į tą pačią grupę.
Atsakyti
nuo rugsėjo bandysim lankyt-tikiuosi patiks ir eis ax.gif dabar tai niekur negaliu palikt ilgėliau-kokias isterijas pakelia doh.gif Gal ir papulsim į tą pačią grupę g.gif
Atsakyti
Apie Velžio l/d galiu pasisakyti teigiamai. wub.gif Mano vyresniukas jį lanko jau ketvirti metai. Aukletojos tikrai geros, užsiima su vaikais. Grupės nėra labai didelės (vyresniukų gal didesnės kiek). Vedėja labai prižiūri ir puoselėja darželį. Kadangi vaikučių nėra nežmoniškai daug, vedėja praktiškai pažista kiekvieno vaiko tėvelius, pasiklausia kaip sekasi, kokios problemos bigsmile.gif
Savo mažių (greičiausiai nuo rugsėjo, bus 2m 8 men) taip pat leisiu tik į šį darželį wub.gif Man jis tikrai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaaa @ 2009 02 04, 15:29)
Apie Velžio l/d galiu pasisakyti teigiamai.  wub.gif Mano vyresniukas jį lanko jau ketvirti metai. Aukletojos tikrai geros, užsiima su vaikais. Grupės nėra  labai didelės (vyresniukų gal didesnės kiek). Vedėja labai prižiūri ir puoselėja darželį. Kadangi vaikučių nėra nežmoniškai daug, vedėja praktiškai pažista kiekvieno vaiko tėvelius, pasiklausia kaip sekasi, kokios problemos bigsmile.gif
Savo mažių (greičiausiai nuo rugsėjo, bus 2m 8 men) taip pat leisiu tik į šį darželį wub.gif Man jis tikrai patinka thumbup.gif

O,tai smagu.Mes dar neapsisprendžiam,ar nuo rugsėjo,ar nuo kitų metų leisti,kai jau 3 sulauksim.Na,bet tikimės papulti į tą pačią grupę,kaip ir jūs.Vaikučių amžius matau panašus.
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2009 02 04, 18:48)
O,tai smagu.Mes dar neapsisprendžiam,ar nuo rugsėjo,ar nuo kitų metų leisti,kai jau 3 sulauksim.Na,bet tikimės papulti į tą pačią grupę,kaip ir jūs.Vaikučių amžius matau panašus.

Labai panašus. Mūsiškis gimęs sausio 7d wub.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.gal zinote ar ilgos eiles siame darzelyje?mes uzsiraseme i panevezio darzeli.taciau iskilus problemoms del deklaruotos gyvenamosios vietos nebegalesime vaikiuko vesti i panevezio darzeli,nes esame registruoti velzelyje ir mums priklauso pagal rajona sis darzelis.mano mergytei 2.5 metuko ir butu idomu suzinoti ar yra kokiu sansu papulti i si darzeli greitu laiku.aciu uz informacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donatadonata: 17 rugsėjo 2009 - 15:03
QUOTE(donatadonata @ 2009 09 17, 16:03)
sveikos mamytes.gal zinote ar ilgos eiles siame darzelyje?mes uzsiraseme i panevezio darzeli.taciau iskilus problemoms del deklaruotos gyvenamosios vietos nebegalesime vaikiuko vesti i panevezio darzeli,nes esame registruoti velzelyje ir mums priklauso pagal rajona sis darzelis.mano mergytei 2.5 metuko ir butu idomu suzinoti ar yra kokiu sansu papulti i si darzeli greitu laiku.aciu uz informacija.


mano mazoji lanko si darzeli jau treti metai,esu be galo patenkinta aukletojom. Mes cia atejom is miesto l/d,tai tada eiles nebuvo visai ir mus prieme is karto.Aukletojos fantastiskos,ypac lopsiuko Aurelija thumbup.gif
Atsakyti
Mes ruošiamės į lopšelį nuo rugsėjo.1m.10mėn. Gal dar kas pradės eiti. Pakalbėkim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka69 @ 2011 06 29, 10:26)
Mes ruošiamės į lopšelį nuo rugsėjo.1m.10mėn. Gal dar kas pradės eiti. Pakalbėkim. 4u.gif


Sveiki, tai ar einate į lopšelį, kaip sekėsi pirmoji diena? Aš leidau savo berniuką jam 2m. 6men. kaip pirma diena, tai manau neblogai, nors ašarų buvo verysad.gif
Atsakyti