Įkraunama...
Įkraunama...

Luiza Rinau

tęsiam toliau
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 10 21, 20:35)
Tai kad neverkia g.gif Savom akim maciau filmuota medziaga is Rygos orouosto-tevas kalbejo, o mergyte kakla tevui apsikabinusi, nei uztinusi nuo verkimo, nei asaroja, nei mamytes saukiasi, prisiglaudusi kaip kaciukas prie to taip smerkiamo tevelio, leidziasi buciuojama-pabandytu paimti mano vaikus svetimi zmones-uzsikauktu is strioko, o cia-ramut ramutele...

va ir maniškę taip kada nors kažkas būtų paėmęs ir išsinešęs doh.gif grąžintų po pusvalandžio pats ax.gif Tikriausiai Inga klykiančio vaiko nemačius g.gif
Atsakyti
o zinokite ir as esu pasibjaurejusi ju elgesiu, ir manau, kad cia daugiau mamyte vaizduoja auka.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 10 21, 22:00)
tęsiam toliau

va ir maniškę taip kada nors kažkas būtų paėmęs ir išsinešęs  doh.gif grąžintų po pusvalandžio pats  ax.gif Tikriausiai Inga klykiančio vaiko nemačius  g.gif

Rinau moteris mokantiir norinti viska dramatizuoti ax.gif
Atsakyti
Aš irgi manau kad mama persistengia, palaikau tėvą, nes mamytė viską pati ir pradejo - ji pagrobė vaiką jo negrąžinusi kažkada, o tėvas teisingai pasielgė, kaip pat sake tektų laukti 10 metų kol jis galės išsivežti mažąją..
Atsakyti
Baigiu susipainioti šitoje istorijoje, net nežinau. Man atrodo, kad jie abu principus rodo, o ne apie dukrą galvoja, kas jai geriau būtų. Palaikau tik mažają Luizą ir tikiuosi, kad viskas išsispręs jos naudai.
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 10 22, 08:12)
Aš irgi manau kad mama persistengia, palaikau tėvą, nes mamytė viską pati ir pradejo - ji pagrobė vaiką jo negrąžinusi kažkada, o tėvas teisingai pasielgė, kaip pat sake tektų laukti 10 metų kol jis galės išsivežti mažąją..



man keista, kad šitaip šneka SUPERMAMŲ forumo dalyvės...kaip ten bebūtų, motinos ir tėvo teisės į vaiką yra nelygios iš prigimties...tėvo vaidmuo vaiko gimime dažnai apsiriboja 5 minutėm...pačios žinot ko. Motina visų pirma 9 mėnesius tą vaiką nešioja, vėliau jos indėlis į auginimą-maitinimą-vystymą-priežiūrą irgi būna nepalyginamai didesnis nei tėvo...taip jau gamta surėdė.
Be to, jei šioje situacijoje yra ir dar keli niuansai.
1. "Mylintis" vyras ir tėvas meilužę susirado dar tuomet, kai Inga laukėsi. Jeigu jam taip rūpėjo vaiko ir jo motinos interesai, kaip jis dabar aiškina, tai kodėl sąmoningai sukėlė joms stresą? (kad motinos nuotaikos turėjo įtakos dar negimusio vaikučio sveikatai ir savijautai turbūt neabejojate?)
2.Toji jo meilužė iki šiol netapo žmona, tebėra "draugės" padėty. Taigi- arba M.Rinau ir jos nevertina rimtai ir pasiruošęs bet kada atsikratyti be įsipareigojimų, arba jam svarbu išlaikyti "vienišo tėvo" statusą, o tai reiškia nemažus pinigus.
3. Su savo naująja meiluže per 4 "draugystės" metus M.Rinau vis dar neturi vaikų, nors abu pries kameras deklaruoja amžiną meilę iki grabo lentos. Tai kaip čia yra? Arba draugė nevaisinga ir jiems Luiza reikalinga tuštumai užpildyti, arba ji savo karjerą (ar dar blogiau- figūrą) vertina labiau, nei galimybę turėti pilnavertę šeimą.
4. Sklando kalbos kad M.Rinau versliukas bankrutuoja, taigi dabar jam galimybė sutaupyti alimentus ir gauti vienišo tėvo pašalpą yra labai svarbi.
Bet kokiu atveju- šita porelė (M.Rinau ir jo "draugė") Luizos sąskaita sprendžia savo asmenines moralines-finansines problemas. O vaikas kenčia. Beje, iš Ingos globos teisės buvo atimtos po to, kai ji atseit neteisėtai iš Vokietijos išgabeno vaiką, kuriam buvo vos keli mėnesiai. Dabar M.Rinau padarė tą patį nusikaltimą vaikui, kuriam 4 metai, kuris viską puikiai supranta, ir kurios sąmonei ir psichikai tai turės daug didesnes pasėkmes, negu motinos "nusikaltimas".
Atsakyti
Visu 100% pritariu Virgine išsakytoms mintims. O visi kiti, kurie mano kitaip, pamėginkite įsivaizduoti save tokioje situacijoje...
Atsakyti
Jergau, vel apie ta pati. Jau lengvai pykina. Tik uzkabino vienas vis labiau isryskejes niuansas.

Ypac jis akivaizdus Virgine poste, kuris visas apie tai, kad Michaelis paliko Inga. Na, paliko- ar nescia, ar pagimdziusia ar dar kazkokia. Man tai visiskai neidomu sioje istorijoje, kadangi tai neturi kiek rimtesnes sasajos su Luisos ir Michaelio santykiais. Jis, kaip tevas, visada rupinosi Luisa. Bet tai, kad jis Luisos tevas, dar nereiskia, kad jis privalo laikyti Inga Rinau ant savo sprando iki grabo lentos.Kas zino, kokia ta Inga ir koks tas Michaelis, kai kameros uzgesta? Gal Michaeliui medali reikia duoti, kad jis apskritai su Inga kazkiek istvere? O gal ne... Itariu, abu jie vienas kito verti.

Bet vat karts nuo karto SM atsiranda I.Rinau gyveneju, kuriu pagridinis argumentas- Michaelis negeras Ingai, todel nereikia jam duoti Luisos. Na kas cia per briedas? blink.gif

Virgine, klaidinga galvoti, kad uztenka moterai apnesteti ar pagimdyti nuo vyro vaika, ir tada jau buti tikrai- kad ir kokia ragana bebutum, vyras privalo sedeti pasoneje. Deja, vaikas ir tevai yra viena, o poros santykiai- kita. Nereikia siu dalyku suplakti i viena. Kitaip labai net gresia problemos su vyru paciai.
Atsakyti
man kazkaip mergaites gaila. nelabai as cia isigilinusi i sia istorija - gal ne visus niuansus zinau, bet juk mergaite gyveno Lietuvoje paskutiniu metu, kalba lietuviskai, turi cia savo draugu, galu gale -mama (kuri kiekvienam vaikui tikrai yra svarbiausias zmogus). o dabar tevelis issiveze ja i Vokietija - nezinoma aplinka, tetes drauge ir kalba nezinoma. as manau - vaikui tai didele trauma.
o kad apsikabinusi tevo kakla pries kameras buvo - tai kaip kitaip, jei zurnalistai apspite aplinkui, tai nejaugi turejo zurnalista koki apsikabinti - glaudziasi prie to, kuri labiau pazysta.
ir dar man gaila I.Rinau kito vaiko berniuko. dabar maziausiai demesio gauna is mamos. turbut jauciasi primirstas, nes viskas sukasi apie mergaite.
vis tiek manau, kad vaikui su mama geriau..
Atsakyti
QUOTE(Virgine @ 2008 10 22, 13:20)
man keista, kad šitaip šneka SUPERMAMŲ forumo dalyvės...kaip ten bebūtų, motinos ir tėvo teisės į vaiką yra nelygios iš prigimties...tėvo vaidmuo vaiko gimime dažnai apsiriboja 5 minutėm...pačios žinot ko. Motina visų pirma 9 mėnesius tą vaiką nešioja, vėliau jos indėlis į auginimą-maitinimą-vystymą-priežiūrą irgi būna nepalyginamai didesnis nei tėvo...taip jau gamta surėdė.
Be to, jei šioje situacijoje yra ir dar keli niuansai.
1. "Mylintis" vyras ir tėvas meilužę susirado dar tuomet, kai Inga laukėsi. Jeigu jam taip rūpėjo vaiko ir jo motinos interesai, kaip jis dabar aiškina, tai kodėl sąmoningai sukėlė joms stresą? (kad motinos nuotaikos turėjo įtakos dar negimusio vaikučio sveikatai ir savijautai turbūt neabejojate?)
2.Toji jo meilužė iki šiol netapo žmona, tebėra "draugės" padėty. Taigi- arba M.Rinau ir jos nevertina rimtai ir pasiruošęs bet kada atsikratyti be įsipareigojimų, arba jam svarbu išlaikyti "vienišo tėvo" statusą, o tai reiškia nemažus pinigus.
3. Su savo naująja meiluže per 4 "draugystės" metus M.Rinau vis dar neturi vaikų, nors abu pries kameras deklaruoja amžiną meilę iki grabo lentos. Tai kaip čia yra? Arba draugė nevaisinga ir jiems Luiza reikalinga tuštumai užpildyti, arba ji savo karjerą (ar dar blogiau- figūrą) vertina labiau, nei galimybę turėti pilnavertę šeimą.
4. Sklando kalbos kad M.Rinau versliukas bankrutuoja, taigi dabar jam galimybė sutaupyti alimentus ir gauti vienišo tėvo pašalpą yra labai svarbi. 
Bet kokiu atveju- šita porelė (M.Rinau ir jo "draugė") Luizos sąskaita sprendžia savo asmenines moralines-finansines problemas. O vaikas kenčia. Beje, iš Ingos globos teisės buvo atimtos po to, kai ji atseit neteisėtai iš Vokietijos išgabeno vaiką, kuriam buvo vos keli mėnesiai. Dabar M.Rinau padarė tą patį nusikaltimą vaikui, kuriam 4 metai, kuris viską puikiai supranta, ir kurios sąmonei ir psichikai tai turės daug didesnes pasėkmes, negu motinos "nusikaltimas".

pritariu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Graudu daros skaitant atsiliepimus tiek SM, tiek lryte ar delfy ... visgi turbūt tiesa, kad lietuvis visur lietuvis doh.gif tiek daug atsiliepimų tema "taip jai ir reikia" ir pan. Gal IR ir suklydo, rinkdamasi vyrą, vėliau nenuvykus į teismą, bet visi mes darom klaidas. Ir nereikia taip greitai pamerkti ir taip bausti.
Vaikui tokio amžiaus nebūtina geresnė šalis (čia tiems Lietuvos nemylėtojams, kurie rašo , kad gerai tėvas padarė išvežęs iš šitos š... šalies). Dar kol kas vaikui svarbiausia mama ir rami aplinka. O tėvas, jei toks geras rūpestingas yra, būtų dar spėjęs pasireikšti mergaitės gyvenime, kai ji užaugs.
Labai man graudi nuotrauka lryte, mergaitės liūnos akytės ...

user posted image

QUOTE(alfa159 @ 2008 10 22, 13:57)
Jergau, vel apie ta pati. Jau lengvai pykina. Tik uzkabino vienas vis labiau isryskejes niuansas.

Ypac jis akivaizdus Virgine poste, kuris visas apie tai, kad Michaelis paliko Inga. Na, paliko- ar nescia, ar pagimdziusia ar dar kazkokia. Man tai visiskai neidomu sioje istorijoje, kadangi tai neturi kiek rimtesnes sasajos su Luisos ir Michaelio santykiais. Jis, kaip tevas, visada rupinosi Luisa. Bet tai, kad jis Luisos tevas, dar nereiskia, kad jis privalo laikyti Inga Rinau ant savo sprando iki grabo lentos.Kas zino, kokia ta Inga ir koks tas Michaelis, kai kameros uzgesta? Gal Michaeliui medali reikia duoti, kad jis apskritai su Inga kazkiek istvere? O gal ne... Itariu, abu jie vienas kito verti.

Bet vat karts nuo karto SM atsiranda I.Rinau gyveneju, kuriu pagridinis argumentas- Michaelis negeras Ingai, todel nereikia jam duoti Luisos. Na kas cia per briedas?  blink.gif

Virgine, klaidinga galvoti, kad uztenka moterai apnesteti ar pagimdyti nuo vyro vaika, ir tada jau buti tikrai- kad ir kokia ragana bebutum, vyras privalo sedeti pasoneje. Deja, vaikas ir tevai yra viena, o poros santykiai- kita. Nereikia siu dalyku suplakti i viena. Kitaip labai net gresia problemos su vyru paciai.

O kuo MR yra geresnis už IR, kad jam reikia tą vaiką atiduoti? Jis jau parodė savo tikrą veidą, išsiveždamas vaiką šitaip . O ir anksčiau berods nelabai slėpė iki mergaitės gimimo. Supyko, kaip jis sakė, dėl to kad po mergaitės gimimo IR paprašė perrašyti vedybų sutartį, o tai kodėl ne, jei jis pats buvo nesažiningas santuokoje. Juk jei vyrui rūpi moteris ir gimsiantis vaikas, bet labai jau niežti tarpkojis, juk galima padayti ir kad niekas nieko nesužinos. juk nuo motinos nervų ir vaikučio sveikata priklauso g.gif Nepaisė jis moralės normų tada, nepaiso ir dabar.
Atsakyti
Labiausiai gaila vaiko , bet as visgi esu uz mama. Joks tetis tikros mamos nepakeis. O ji tikrai kovoja,stengiasi del savo vaiko.

kazkaip keista kad tikriausiai puse lietuviu palaiko labiau teva.Nu nezinau,pagalvokit pacios jeigu tojvietoj butumet sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sogettene: 22 spalio 2008 - 13:31
na man tas faktas, kad vaikai, su kuriais Michaelis pragyveno 13 metų, po skyrybų su jų mama nenori su juo bendraut, necharakterizuoja jo kaip gero žmogaus...
Atsakyti