Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų nuotraukos

aš dėdavau nuotraukas bendrai, bet vyras papasakojo, kaip jie su sese išeinant iš namų dėl nuotraukų pešėsi doh.gif , tai jau dabar visoms į atskirus albumus rūšiuoju blush2.gif , o jūs?Ar labai dažnai fotografuojat?Aš tai savo vaikystės nuotraukų beveik neturiu sad.gif
Atsakyti
Mes su sese vaikystėje turėjome atskirus albumus. Niekas netrukdydavo pavartyti sesės albumo, ar jai maniškio. Dukrom kol kas dedame į bendrus, bet su laiku gal ir atskirsime. Tikrai jau dabar atskiri kiekvienos dalykai - tai jų "Kūdikio knygos" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 26 birželio 2005 - 16:12
Mes nuotraukas dedam atskirai., kiekvienas vaikas turi savo albumą. thumbup.gif Todėl iškyla problema, kai nuotraukoj visa kompanija - į kurį albumą dėt. doh.gif Tam reikalui yra bendras šeimos albumas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2005 06 26, 16:58)
Mes nuotraukas dedam atskirai., kiekvienas vaikas turi savo albumą.  thumbup.gif Todėl iškyla problema, kai nuotraukoj visa kompanija - į kurį albumą dėt.  doh.gif Tam reikalui yra bendras šeimos albumas.  tongue.gif


ir aš taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiekvienas mano vaikas turi savo albumą nuo pat gimimo. Vyresnieji net po kelis ax.gif
Į tuos albumus ne tik nuotraukas sudedu - užrašai nuo pat gimimo, kaip augo, kiek svėrė, kokio ūgio buvo, kt. pasiekimus, pirmuosius žodžius ir įdomesnius nusikalbėjimus tongue.gif Todėl šiandien galiu apie kiekvieną pasakyti, kiek konkrečiam amžiaus tarpsny svėrė, kiek dantų turėjo ir pan. O didesniems ir patiems įdomu pasiskaityt mirksiukas.gif

Tiesa, mažiesiems esu dar kiekvienam ir po video kasetę įrašius: gimdymo namai, krikštynos...
Atsakyti
Aš foto dedu atskirai,o jei reikia tai ir po dvi padarau,kad kiekvienas savo turėtų 4u.gif
Atsakyti
Aš t.p. dedu į atskirus albumus nuo gimimo. O dvynukai dažniausiai po du, tai darau ir po dvi tas pačias nuotraukas. mirksiukas.gif

Tik dabar tie skaitmeniniai fotikai ir gerai thumbup.gif ir blogai cry.gif , nes dabar iš viso darome mažai nuotraukų. Dauguma tik kompe cry.gif cry.gif

Atsakyti
maniškės jau irgi prašo nuotraukas, kur jos 2-iese ar 3-se, daryt po 2, tai jei dar noriu į savo albumą įsidėt, reikia 3 doh.gif
Atsakyti
Seip, nors vaiku dar neturiu, manyciau jog tarkim turint savo nama visai saunu butu rinkti ir klijuoti vaiku nuotraukas ant sienu, na gal neklijuoti, o kabinti remeliauose ant sienu blush2.gif
As seip tikrai manau kad tarkim albume foto laikytii neverta, kam jas tada daryti jei niekas ju nemato, kazkokia nesamone tada. Vistiek ateina draugai, gimines, tegu jie irgi pasiziuri, ir nebereikia storiausiu albumu traukti is stalciu smile.gif
Gaila kad as pats mazai savo vaikystes foto turiu sad.gif manau is to paskui ir issivysti nefotogeniskumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(da_mul @ 2005 07 06, 12:39)
Seip,  nors vaiku dar neturiu, manyciau jog tarkim turint savo nama visai saunu butu rinkti ir klijuoti vaiku nuotraukas ant sienu, na gal neklijuoti, o kabinti remeliauose ant sienu blush2.gif
As seip tikrai manau kad tarkim albume foto laikytii neverta, kam jas tada daryti jei niekas ju nemato, kazkokia nesamone tada. Vistiek ateina draugai, gimines, tegu jie irgi pasiziuri, ir nebereikia storiausiu albumu traukti is stalciu smile.gif
Gaila kad as pats mazai savo vaikystes foto turiu sad.gif manau is to paskui ir issivysti nefotogeniskumas biggrin.gif

blink.gif blink.gif Visų namo sienų neužtektų doh.gif O ant visų - vonioj, virtuvėj, tualete juk ir neklijuosi mirksiukas.gif
Pas mus yra keleta nuotraukų ir ant sienų, bet didžioji dauguma albumuose ax.gif Kada nori, tada pasižiūri cool.gif
Atsakyti
PATINKA IR MAN ANT SIENOS GRAŽIAI ĮRĖMINTOS NUOTRAUKOS. BET TAI TURI BŪTI KAŽKOKIOJE VIETOJE, O NE ŠIAIP NULIPDYT VISAS SIENAS NUOTRAUKOM. NA GERAI, O JEI TARKIM SUGALVOJAU KLIJUOT VISAS SIENAS NUOTRAUKOM. TAI KAIP PASKIRSTYT VIETAS. VAIKO KURIS NUSIŽENGĖ NUOTRAUKĄ REIKTŲ KO GERO KLIJUOT KAMPE. VAIKO KURIS PADARĖ GERĄ DARBĄ NUOTRAUKĄ REIKTŲ KLIJUOTI ARČIAU ŠALDYTUVO, NA TEN SALDAINIAI. VAIKO KURIS PARĖJO IŠ LAUKO IŠSITEPĘS, NUOTRAUKA REIKTŲ KLIJUOTI VONIOJE. O KURIS GAVO DVEJETĄ TAI NUOTRAUKĄ PRILIPDYT PRIE DURŲ. NU KAD TAIP IŠEITŲ PAGAL VISKĄ. ax.gif tongue.gif
Atsakyti
TIESIOG NORĖJAU PASAKYTI, KAD IŠ TO NEREIKĖTŲ DARYTI CIRKO wub.gif
Atsakyti