Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės "Žilvitis"

Toiau kalbamės
Sena tema čia http://www.supermama...?...0618&st=588

IlonaMutis, Vakar aukletoja tėveliams dalino anketas apie darželi, kas patinka, nepatinka, kaip vertinate darželio aplinką, ar saugu vaikams ir t.t. Atsakymus reikia atnešti iki 5-dienio (.t.y. iki rytojaus). Pirmadienį bus visuotinis tėvelių susisrinkimas 17 val. 17.30 pristatinės daržely veikiančius būrelius smile.gif
Atsakyti
Maciau skelbimukus:) Suanu... o va del anketos... tai mano vyras isidejo tarp dokumentu, tai vis prasilenkiu as su jo ta papke:D net kai jis namie pasirodo papkute kazkur palikes:D
Atsakyti
QUOTE(rumba @ 2008 10 23, 12:32)

IlonaMutis, Vakar aukletoja tėveliams dalino anketas apie darželi, kas patinka, nepatinka, kaip vertinate darželio aplinką, ar saugu vaikams ir t.t. Atsakymus reikia atnešti iki 5-dienio (.t.y. iki rytojaus). Pirmadienį bus visuotinis tėvelių susisrinkimas 17 val. 17.30 pristatinės daržely veikiančius būrelius  smile.gif


Kažkaip mus pamiršo su tom anketom... g.gif blink.gif
Reiktų sudalyvauti susirinkime. Jis bus kažkur salėj, ania?
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2008 10 25, 15:53)

Reiktų sudalyvauti susirinkime. Jis bus kažkur salėj, ania?

taip salej, 17 val.
Atsakyti
O cia rimtai siandien tiek mazai vaiku.. ar tiesiog susirinko siandien veliau. Pries pusrycius su manaja tik 2 vaikai..

Del susirinkimo - o ten su vaikais jau eiti ar vaikus grupej palikus...
Atsakyti
QUOTE(rytošypsenėlė @ 2008 10 27, 09:35)
O cia rimtai  siandien tiek mazai vaiku.. ar tiesiog susirinko siandien veliau. Pries pusrycius su manaja tik 2 vaikai..

Del susirinkimo - o ten su vaikais jau eiti ar  vaikus grupej palikus...

mano vyras sake, kad kai jie atejo buvo patricija, ilona (mergyte), emilija atvede, gal kur pasislepe buvo visi hihihi.gif

manau grupej paliksim vaikus, ateiti tiesiai i sale 17 val.

Beje, jus Ugnyte, kazkada, kai atejau savosios, tokiom issigandusiom akytem ziurejo, jau taip pagailo man jos wub.gif Matyt labai mamytes lauke verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Tai jusu vyras veliau atejo nes kai mes atejom buvo tik Patricija:D. Tuomet smagu, jau galvojau kad ligu maratonas i grupe bus isisukes.

O Ugnele - taip labai laukia.. svetimas jai dar tas darzelis ir draugu nedaug turi, o dar beveik tris savaites nebuvom, tai kol vel isivaziuos.. Bet siaip jai patinka darzelyje - o tai svarbiausia:)

Ir atrodo jau simpatija nauja susirado blush2.gif tik apie Augusta dabar ir kalba.. o ziuriu ir Augustas kas ryt Ugne pasitikineja lotuliukas.gif jau net mano vyras patebejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytošypsenėlė: 27 spalio 2008 - 09:33
Sveikos mamytes 4u.gif

Kaip susirinkimas?Man asmeniskai sukele daug juoko- visos lesos skiriamos tik virtuves remontui.Idomu kodel negali nupirkti brangesnes technikos, kuri tarnautu ilgiau, o ne kasmet is teveliu pinigu atnaujinti tik virtuve.
ugdymo lesos-velgi skiriamos tai paciai virtuvei taisyti cool.gif
Patiko mamos pasakymas, direktorei, kad laiku nesugeba sutvarkyti popieriu del langu pakeitimo ir t.t.
Is tikruju, direktore i daug klausimu nerado atsakymu, net keista..
O labiausia pribloske situacija del ne karta aptartos aukletojos blink.gif Labai tikiuosi kad teveliai nenuleis ranku ir jos nebus pas mus darzelyje...
vnz buvo bandymas parodyti susirinkimu, kad yra dirbama, bet smagu kad teveliai netylejo ir issake savo priekaistus, nors tikrai manau dauguma norejo daugiau pasisakyti, tiesiog nespejo, nes darzelio direktores, pavaduotojos ir kt darbuotojos ziurejo tik i laikrodi ir galvojo, kada gi viskas baigsis... cool.gif

Noriu, kad pasisakytu daugiau mamyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Buvau susirinkime. No comments ph34r.gif
Atsakyti
Nebuvau susirinkime ir gailiuosi. Ana savaite buvom isvaziave, sia savaite sergam, tai ir praziopsojau. Bet jau girdejau kai kurias naujienas. O blogiausia, kad toji aukletoja vel musu grupeje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oksi @ 2008 09 09, 11:29)
Sveiki,
Vaiku teisiu istaigoj byla dar nera uzdaryta..Byla tyria Roma Vaičiulyte tel. 2499307....Is pacios bylos daug nesitikeciau, bet jei Vita dar kazkur atsirastu galima drasiai skambinti jai ir sneketi (nuo rugsejo 22 ji iseina atostogaut).


gal reiketu pasidometi kaip su ta byla g.gif
QUOTE(klivija @ 2008 10 28, 10:46)
O blogiausia, kad toji aukletoja vel musu grupeje verysad.gif

Is tikruju laaabai liudna,

Gal kas paaiskejo del Vytes?
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Mano asmenine nuomone, tai susirinkimui buvo visiškai nepasiruošta... o direktorė , tai tiesiog juokiasi tėvams už nugarų, dėl savo "darbelių". Mane pribloškė, kaip tokios įstaigos vadovė gina auklėtoją, apie kurią jau visiems pabodo kalbėti ir girdėti.. įdomu tik kiek grupių turės pereiti ta vadinamoji auklėtoja, kol pagaliau visi surinks parašus, nenorėdami jos prisileisti prie savo vaikučių.. blink.gif nejau galima rizikuoti vaikų psichika ir sveikata... trūksta žodžių. Tikiuosi kad mamytės nepristigs entuziazmo ir iki galo padarys tai, apie ką kalba.. Beje jau seniai laikas ir pačią direktorę pakeisti, manau jei dauguma tėvelių pasirašytų, tai jos taip pat nebeliktų, o yra tikrai kitų, kurie gali ir nori užimti jos vietą, ir tikiu kad tie darbuotojai visai kitaip tvarkytų ir "valdytų" darželį.. Juk viską ką padarysime, tai bus mūsų pačių ir dar ateinančių kitų vaikučių labui..
Atsakyti