Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšelis-darželis "ŽELMENĖLIS"

Ar yra mamyciu kurios veda savo mazylius i si lopseli darzeli? Kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
man taip pat butu idomu suzinoti esam uzsirase rolleyes.gif
Atsakyti
as pati vedu dukryte i si darzeli smile.gif puikios aukletojos, puikus personalas, jokiu nusiskundimu bei rinkliavu kaip kituose darzeliuose iprasta
thumbup.gif
Atsakyti
Teko visai nesenai apsilankyti šiame darželyje. Įspūdis visai neblogas (kiek įmanoma įvertinti pasivaikščiojus po koridorius bei aplinką). Tik niekaip nepavyko su direktore susitikt, nors vaikščiojau kelis kartus.
Tiesą sakant susidare toks įspūdis, jog reikėtų "mažytės" dovanėlės. Gal kas nors gali pakomentuoti šią situaciją g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushkele @ 2008 12 15, 13:50)
Tiesą sakant susidare toks įspūdis, jog reikėtų "mažytės" dovanėlės. Gal kas nors gali pakomentuoti šią situaciją  g.gif


aš pirmadienį nuėjau su vaiku pas direktorę, paaiškinau situaciją (šeštadienį auklė parašė žinutę kad pas mus nebedirbs, nes gavo mokytojos darbą), tai jinai sako kad grupės nors ir pilnos, tai padės bėdoje, tik atneškit pažymą iš gydytojos. Ir trečiadienį jau ėjom į darželį. Gėlių ir saldainių nunešiau sekančią dieną. Ir jokios prievartos dėl 2% pervedimo darželiui nebuvo ...
Atsakyti
QUOTE(gruoda @ 2008 12 16, 14:58)
aš pirmadienį nuėjau su vaiku pas direktorę, paaiškinau situaciją (šeštadienį auklė parašė žinutę kad pas mus nebedirbs, nes gavo mokytojos darbą), tai jinai sako kad grupės nors ir pilnos, tai padės bėdoje, tik atneškit pažymą iš gydytojos. Ir trečiadienį jau ėjom į darželį. Gėlių ir saldainių nunešiau sekančią dieną. Ir jokios prievartos dėl 2% pervedimo darželiui nebuvo ...


Labai smagu girdėt thumbup.gif O jūs nebuvot visai uzsiregistravę i šį darželį? Kokio amžiaus jūsų vaikutis? Kiek suprantu pas lopšeliukus labai sunku papult..
Atsakyti
QUOTE(Ingushkele @ 2008 12 16, 15:05)
Labai smagu girdėt  thumbup.gif  O jūs nebuvot visai uzsiregistravę i šį darželį? Kokio amžiaus jūsų vaikutis? Kiek suprantu pas lopšeliukus labai sunku papult..

Vaikui buvo 1,5 metų ir aš pradėjau dairytis darželio kitiems metams, kai vaikui sukaks 2,5 metų. Bet kai taip atsitiko, tai pirmadienį su vaiku nuvažiavau į vieną darželį, ten direktorė dar nebuvo į darbą atėjusi, nelaukiau, tada nuvažiavau į Želmenėlį, sutikau direktorę, pakalbėjom ir priėmė į lopšelio grupę. Užsirašius nebuvau dar niekur.
Atsakyti
QUOTE(gruoda @ 2008 12 17, 10:08)
Vaikui buvo 1,5 metų ir aš pradėjau dairytis darželio kitiems metams, kai vaikui sukaks 2,5 metų. Bet kai taip atsitiko, tai pirmadienį su vaiku nuvažiavau į vieną darželį, ten direktorė dar nebuvo į darbą atėjusi, nelaukiau, tada nuvažiavau į Želmenėlį, sutikau direktorę, pakalbėjom ir priėmė į lopšelio grupę. Užsirašius nebuvau dar niekur.

smagu tai smagu thumbup.gif bet vistiek kazkaip nesazininga kitu atzvilgiu g.gif mes tai uzsirase ir eiles laukiam i lopsiuka ,kuri tik bus kitais metais rugsejo menesi verysad.gif reikes ir man tada eiti pas direktore ir bandyt kalbet smile.gif
Atsakyti
mano dukryte lanko lopselio grupe, esu be galo patenkinta aukletoja, matosi kad ismano savo darba thumbup.gif auklyte labai myli ir rupinasi vaikais thumbup.gif
Atsakyti
sveika MAKALAIKA ar kartais ne i "spinduliuku" grupe lopselio einate?
g.gif
Atsakyti
ne, mes lasiukai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 01 09, 11:41)
ne, mes lasiukai  tongue.gif




doh.gif o as pamaniau jog....galvojau ''koleges'' busim is tos pacios lopselio grupesbet... verysad.gif mes tai spinduliukai ir tik 2 dienos kaip lankom 4u.gif
Atsakyti