Įkraunama...
Įkraunama...

Meškomanija pačiame įkarštyje.....

Apklausa: Kam bus skirtas Jūsų meškutis? (46 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dalyviu sarasas:

1. white tea
2. frederica
3. Misty
4. daite
5. vazaza
6. Zydryne
7. Naktibalda
8. AIRA
9. Zhuvycia
10. rulle
11. pilka
12. NKriste
13. ievuschka
14. saulyte2
15. saullute
16. laimikas
17. eMAr
18. Zemugne ir mama
19. milka@
20. Žiurbutis
21. norali
22. jurginelis
23. dydo
24. Springlet su dukra
25. BabyGrite
26. gerapanycka
27. vasarėja
28. paukščiukas
29. Coccinela
30. Rhealife
31. gugile
32. Labutuliukas
33. prijauc
34. fukuotukaf
35. ausriuks

Sąrašiukas - ko reikės meškiukų siūvimui:


1) medžiaga meškiukui - pvz. sintetinis kailis, pliušas. Gali būti ir bet koks kitoks audinys, bet geriau, kad būtų kietesnių pagrindu. Sintetinio kailio pilna audinių parduotuveje prie Kalvarijų turgaus.
2) Flizelinas - kadangi dažnai sintetinis kailis tempiasi, mes ji sustiprinsime.
3) Audinys padukams - gali būti veltinis, arba medvilnė su raštu.
4) Siulai
5) Stipresni siulai akims prisiuti (yra Senukuose - ten kainuoja pigiau )
6) Sinteponas (galima išardyti seną pagalvę)
7) Akims - sagutes (pirkau audinių parduotuveje prie Kalvarijų turgaus) su ausele, arba juodi karoliukai
8) PVA klijai
9) Žirklės, manikiūrinės žirklutės, adatos
10) Visokie kaspineliai papuošimui - pagal jūsų fantaziją
11) Džiovintų levandų
12) Aliejiniai arba tekstiliniai dažai ir teptukai (jei meškis ne bus skirtas mažiems vaikams)

Skelbiamos 3 prizines vietos

I vieta - rinkinukas meškiukui vardu Bas pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

II vieta (dekojame prisijungusiai uups ) rinkinukas katinukui vardu Puding pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

III vieta - stiklines akys ir sintetinio kailio gabaliukas meškiukui pasiuti

Skelbiu dar vieną nominaciją - Mano pačiausias meškutis

Kadangi prizines vietas skirsiu ne aš, o forumo SM dalyves, tai nusprendžiau padaryti atskira nominacija. Meškutis, kuris labiausiai patiks man ir mano sūnums (o jie patys rimčiausi mano meškiukų vertintojai ) irgi bus apdovanotas
O prizu taps mano siutas meškutis mirksiukas.gif


I etapas.


- Atspausdinti iškarpas kiekvieną 2 kartus (turėsite 4 atskirus lapus A4 formato.)

http://keep4u.ru/ful...789fb259f70/jpg

http://keep4u.ru/ful...3501bcf7e7e/jpg

- Iškirpti visas detales. Visos detales duotos jau su 5 mm siulėms.

- Priklijuoti detales ant storesnio popieriaus, geriau kartono. Iškirpti.

- Taip padarykite tiek detalyčių kiek bendrai reiks meškiukui pasiuti. (T.y. turėsite 2 detales kūno (1+ 1 veidrodinė); 1+ 1 veidrodines kojos; 1 klinas į galvą; 2 galvos šoninės detalės ir t.t.

- Visas detalytes sudeliokite ant savo audinio. Taip pamatysite kiek audinio jums reikės pastiprinti flizelinu (jei stiprinsite). Pažymėkite kiek audinio jums reikes. Nepamirškite, kad padukams, letenelems ir ausyčių vidinei pusei naudojame kokį nors kontrastinį audinį (pas mane bus su ružavom gelytėm)
1
2

- Nuimkite detales ir su karštu lygintuvu prilyginkite flizeliną. Duokite audiniui atvesti.

- Su tušinukų perneškite visas detales ant audinio (flizelino puse).
3

- Detales iškirpkite su manikurinem žirklutėm, kirpdami tik pagridą, o ne kailiuko plauką
4

Iškarpas sudekite į voką, gal dar prireiks?
5

II etapas


Meškiuko detalių susiuvimas

Siuvimo būdas – „mašininis dygsnis“ – pažiūrėti kaip tai daroma galima ČIA

Stenkites kiekvieną kartą (po kiekvieno dygsniuko) kuo stipriau užtraukti siūlą, tam kad, vėliau nesimatytų prikimštas sinteponas.

Kadangi iškarpa buvo daryta atsižvelgiant į moherą, tai patarsiu vieną dalyką – sintetinis kailis storesnis už moherą – dėl to detalių išvertimui palikite neužsiutą vietą 1 cm daugiau negu pavaizduota iškarpoje.

O dabar visa darbo eiga su nuotraukom:

1. Ant kūno detalių padarome įsiuvus:
1

2. Susiuvame kūno detales ir kūną išverčiame.
2

3. Prisiuvame letenas, susiuvame rankų detales, rankas išverčiame:
3

4. Susiuvame kojas:
4

5. Įsiuvame padukus, kojas išverčiame:
5

6. Susiuvame ausytes, išverčiame ir apmėtome apačią (šiaip reikėtų palenkti į vidų, bet dėl sintetinio kailiuko storio išeina tik apmėtyti apačią):
6

7. Susivame šoninių galvos detalių apačią:
7

8. Įsiuvame galvos klyną. Siuvame nuo nosies taško A pirmą į vieną pusę iki C, po to nuo nosies taško A į kitą pusę iki taško C (tada galva nepersikreips):
8

9. Skiedžiame truputį PVA klijų su vandenių 1:1. Su plonu teptukų atsargiai praeiname visas galvos siūles (tik neimkite ant teptuko daug klijų, nes iš išorės gali susiklijuoti kailiuko plaukas. Galvą išverčiame. Klijai reikalingi, kadangi galvą reikės kimšti stipriausiai.
9

10. Štai ką gavome šio etapo pabaigoje. Ar jau panašu į meškutį? mirksiukas.gif
10

Sekmes siuvime biggrin.gif


Primenu, kad dalyvaujantiys konkurse savo darbelių nuotraukų nei čia, nei kituose SM forumo temukese NERODO


Mūsų I-oji temukė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Im-bear: 25 spalio 2008 - 19:48
II etapas - antra tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu atidarius antra tema 4u.gif
Jau puse kailiuko susiuvau ax.gif ,siandiena manau baigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2008 10 25, 20:48)
Sveikinu atidarius antra tema  4u.gif
Jau puse kailiuko susiuvau ax.gif ,siandiena manau baigsiu biggrin.gif

Tik lėlių neužmiršk biggrin.gif Spartuolė mūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, prašau, kas jau kaip bitutės darbštuolės viską sau susiuvo, o kas, kaip pavyzdžiui aš, tik vis dar morališkai ruošiasi pradėti siūti... ax.gif sedžiu ir medituoju prie sukirptų dalių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 10 25, 20:33)
Matelyk, akytes aš bent jau užsisakiau, tai jeigu laiku atvažiuos galėsiu pasidalint wink.gif

pora akyčių tikrai paimsiu mirksiukas.gif


man liko dar viena koja ir galva susiųti rolleyes.gif
Papildyta:
o aš dar nesu nusprendus kam bus skirtas mano meškutis ax.gif
gal sau, gal vaikui, gal sesės vaikui, gal dar kam..... reikėjo įdėti atsakyma ir neapsisprendžiančiom lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš dar nieko nesusiuvau, nes rytoj važiuosiu šiek tiek tvirtesnių siūlų pirkti, turimi kažkaip labai ploni pasirodė, dar naujos medžiagėlės padukams ir likusius nesupirktus daiktus pasižiūrinėsiu blush2.gif Ir šiaip su vyru norisi šiek tiek pabūti, nes po to visas 5 dienas nematysiu, tai galėsiu vien tik su meškiais bendrauti, gal dar ir į forumą nosį įkišiu ax.gif
Atsakyti
As tai is vyro siulu pasiskolinau biggrin.gif ,labai stiprus,net zirkles sunkiai kerpa,zvejybai skirti ax.gif
Atsakyti
O jau ir antra temelė bigsmile.gif

Užstrigau ties galva blush2.gif Nu paaiškinkit man tundrai kur čia šoninių galvos detalių apačia? unsure.gif Nuo taško A iki taškoB? O ta galvos klinas kai įsiuvamas, tai kur skylė lieka unsure.gif , juk galvą reikės prikišti. Na gal aš jau pervargau, sorry jei kvailai klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2008 10 25, 21:35)
O jau ir antra temelė bigsmile.gif

Užstrigau ties galva blush2.gif Nu paaiškinkit man tundrai kur čia šoninių galvos detalių apačia? unsure.gif Nuo taško A iki taškoB? O ta galvos klinas kai įsiuvamas, tai kur skylė lieka unsure.gif , juk galvą reikės prikišti. Na gal aš jau pervargau, sorry jei kvailai klausiu blush2.gif

AIRA, taip - nuo A iki B - soniniu galvos detaliu apacia. O klinas isuvamas nuo A iki C i abi puses - skyle prikimsimui lieka apacioje ( taskai BCCB)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Im-bear: 25 spalio 2008 - 20:43
Ačiukas už tokį greitą atsakymą 4u.gif , nes jau būčiau sapnavus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2008 10 25, 21:45)
Ačiukas už tokį greitą atsakymą 4u.gif , nes jau būčiau sapnavus doh.gif

Paaiskinsiu su paveiksliukais:

Soniniu galvos detaliu apacia

user posted image

Klino isiuvimas

user posted image

Skyle apacioje

user posted image

Nuotraukos siaip sau - bet gal bus aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti