Įkraunama...
Įkraunama...

Tingiu prižiūrėti save

Labutis, merginos. Kaip priversti save prisižiūrėti? Labai jau tingiu, neturiu visiškai noro. O pagražinti tikrai jau daug ką reikėtų. Jaučiuosi negraži, gal dėl to toks kvailas nenorėjimas rūpintis savimi. Anksčiau net keldavaus anksti ryte, kad tik spėčiau pasidažyti. O dabar...Vis atidėlioju kaip palėdžiukas, vis rytoj. Greit pavirsiu į pabaisą. Patarkit.
Atsakyti
QUOTE(neraska @ 2005 06 27, 17:02)
Labutis, merginos. Kaip priversti save prisižiūrėti? Labai jau tingiu, neturiu visiškai noro. O pagražinti tikrai jau daug ką reikėtų. Jaučiuosi negraži, gal dėl to toks kvailas nenorėjimas rūpintis savimi. Anksčiau net keldavaus anksti ryte, kad tik spėčiau pasidažyti. O dabar...Vis atidėlioju kaip palėdžiukas, vis rytoj. Greit pavirsiu į pabaisą. Patarkit.

gera išeitis tinginėms mirksiukas.gif http://www.supermama...opic=10373&st=0
Atsakyti
Matyt tau tai nėra labai svarbu, nėra stimulo. Jei tau būtų savęs prižiūrėjimas labai svarbus, tikrai neužduotum tokio klausimo...Tikriausiai tieisog daug svarbesnių prioritetų gyvenime nei grožis.Aš manau, kad tik jei truputėlį pertvarkysi tuos prioritetus, sugebėsi vėl rūpintis savimi kaip anksčiau...
Atsakyti
Nebejaučiu malonumo ką nors darydama. Nei tvarkydamasi, nei gražindamasi, nei valgyti darydama. Reikia ir praustis, ir depiliuotis ir kt. Grožis man svarbu. Gal kokia depresija mane kamuoja?
Atsakyti
Žinai, ir man taip užeina. Nieko nesinori, o reikia ir tą, ir aną padaryti.

Ką aš darau? Nusistatau griežtą planą, ką kada darysiu ir jo laikausi, kad ir labai nenoriu. Pavyzdžiui, dabar vėl buvo apėmęs tingulys. Tai vakar pasakiau sau: grįžusi išsiskalbsiu ir išsilyginsiu visus nelygintus skalbinius. Taip ir padariau, nors daug labiau norėjau lįsti į internetą. Be to, susipakavau drabužius, kuriuos reikia nunešti į valyklą. Tai reiškia, kad ryt iš karto po darbo ir bėgsiu.

Jei tik nesusivaldau ir prisėdu prie kokio malonesnio dabelio (kartodama sau, kad trumpam) - viskas, nieko nebepadarau.

Taigi susiplanuok ir daryk. Pavyzdžiui, kiekvieną sekmadienį pasidarau pylingą. Galiausiai tai tampa rutina ir jau nebepastebi, kad darai. Tiesiog taip reikia ir viskas. Kaip dantis valytis 4u.gif

Pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Guliaška. Reikės pabandyti. smile.gif
Atsakyti
tiesiog as manau tai kokia pogimdyvine depresija... cry.gif pas tave dar mazas vaikiukas,tiesiog turi praeit kazkiek laiko ir viskas praeis,viskas atsistos i savo vietas,patikek mirksiukas.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazdute: 27 birželio 2005 - 22:06
Jadryštvaimat..akurat apie mane. Aš kaip ta betė iš ekomodos, natūralaus grožio savininkė. Atlieku tik tai kas būtina.
Girdėjau sakant, jog kuo moteris mažiau rūpinasi savo išvaizda, tuo mažiau orumo ji turi... Sakinys pagalvojimui.
Atsakyti
Kuo daugiau zmogus uzsiiemes, tuo daugiau iseina padaryt ax.gif Man pvz. uz nugaros skalbiniu kruva nervus drasko, lygintuvas nugara kaitina, o as cia sedziu ir kaifuoju smoke.gif Ir tiksliai zinau, kad tos kruvos siandien jau neislyginsiu cool.gif O kai issimaudau tingiu savo branguji kuna net losjonu pasitept, nekalbu apie krema rankoms, pedoms, tonika veidui, krema veidui ir t.t. blush2.gif Grazi tai as labai noriu but nail.gif Nu bet tas terliojimasis... Nekenciu schmoll.gif O vat pasiziuriu i kokia itin prisiziurincia, fifa kokia beveik rolleyes.gif tai visai nepavydziu, tik galvoju, ajetus ajetus, ji gi beveik vonioj gyvena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 27, 23:16)
Jadryštvaimat..akurat apie mane. Aš kaip ta betė iš ekomodos, natūralaus grožio savininkė. Atlieku tik tai kas būtina.
Girdėjau sakant, jog kuo moteris mažiau rūpinasi savo išvaizda, tuo mažiau orumo ji turi... Sakinys pagalvojimui.

Persiprasau labai, o kas cia per bete g.gif
Atsakyti
Ir aš prie tų, kur mieliau renkasi žurnalą, internetą ar mezginį, o niekaip neprisiruošia pasidaryti manikiūro ar išsipešioti antakių. pa darau tai, kai jau ilgiau laukti nebeįmanoma...
Atsakyti
As tai tingiu tik sportuoti, o visa kita tai savaime iseina, nes reikia.O va ant treniruoklio lipti- tai neprisiruosiu. smile.gif
Atsakyti