Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

4u.gif
Atsakyti
Senoji tema
Papildyta:
QUOTE(gugu @ 2008 10 25, 23:17)
Tad man ir iškilo klausimas PATYRUSIOMS :
  - tai kuogi ją geriausia tepti?- kempinėle, pirštais, ar kažkokias , žiūriu, naujais teptukais g.gif
  -ir kuo skiriasi DIENINIS TONINIS KREMAS nuo KREMPUDROS? (ar tai tik sinonimai)
  - o sakykite merginos kodėl daug kas iš jūsų krempudr užsisakinėjat iš intern. pard? -ar pas mus tokių nėra, o gal taip pigiau?
  -ir tarkim parduotuvėje paprašius mėginukui kur nors įlašinti pudros, konsultantės nepasako, kad išprotėjot ( nu tarkim), nes kiek aš susidūriau su SARMOS konsult, tai jų paslaugumas.... doh.gif

Man geriausia krempudrą tepti su šepetėliu, lygiau, paprasčiau, gražiau ir ploniau gaunasi išsitept ax.gif
Toninis kremas, pagal mane, tai kremas su spalva, o krempudra yra krempudra. Toninis kremas tik sulygina veido spalvą, bet nemaskuoja ax.gif
Užsisakynėjam iš int. parduotuvių, nes taip kartais išeina pigiau, o ir LT tikrai pasiūla maža kartais pasirodo biggrin.gif
Aš pati visad įsipilu krempudros, konsultančių neprašau, nes neabejoju, kad kreivai pažiūrės, o ir įsipilt nebeišeitų, nes kaip vanagai akim sektų kiekvieną žingsnį rolleyes.gif

kol kas aš labai patenkina Guerlain Parure Extreme rolleyes.gif man jinai į MAC Studio fix'ą panaši kažkuom
Atsakyti
Isbandziau siandien Estee Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF 10 ir noreciau pasidalinti ispudziais 4u.gif
atrodo va taip
user posted image

Sita krempudra greiciausiai tinka misriai-riebiai odai.
is pliusu - Labai gerai maskuoja ir sulygina veida. tinka fotosesijoms ir vakareliams. is tolo - oda atrodo tobula (pasleptu bet kokias demeles)
is minusu - Siek tiek traukia oda, isryskeja poros, is arti - veidas atrodo kaip kauke. ant virsaus EZ nelabai lygiai uzsitepe..

mano oda - normali
tikiuosi kam nors bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 27 spalio 2008 - 08:44
QUOTE(sweety123 @ 2008 10 27, 10:43)
Isbandziau siandien Estee Lauder  Double Wear Stay In Place Makeup SPF 10 ir noreciau pasidalinti ispudziais 4u.gif
atrodo va taip
user posted image

Sita krempudra greiciausiai tinka misriai-riebiai odai.
is pliusu - Labai gerai maskuoja ir sulygina veida. tinka fotosesijoms ir vakareliams. is tolo - oda atrodo tobula (pasleptu bet kokias demeles)
is minusu - Siek tiek traukia oda, isryskeja poros, is arti - veidas atrodo kaip kauke. ant virsaus EZ nelabai lygiai uzsitepe..

mano oda - normali
tikiuosi kam nors bus naudinga 4u.gif

O kur pirkai? Ar panasi i MAC STUDIO FIX?
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2008 10 26, 22:49)
Senoji tema
Papildyta:

Man geriausia krempudrą tepti su šepetėliu, lygiau, paprasčiau, gražiau ir ploniau gaunasi išsitept  ax.gif
Toninis kremas, pagal mane, tai kremas su spalva, o krempudra yra krempudra. Toninis kremas tik sulygina veido spalvą, bet nemaskuoja  ax.gif
Užsisakynėjam iš int. parduotuvių, nes taip kartais išeina pigiau, o ir LT tikrai pasiūla maža kartais pasirodo biggrin.gif
Aš pati visad įsipilu krempudros, konsultančių neprašau, nes neabejoju, kad kreivai pažiūrės, o ir įsipilt nebeišeitų, nes kaip vanagai akim sektų kiekvieną žingsnį rolleyes.gif 

kol kas aš labai patenkina Guerlain Parure Extreme rolleyes.gif man jinai į MAC Studio fix'ą panaši kažkuom

Man GUERLAIN PARURE EXTREME labiau patinka,nes Mac man kemša poras ir atrodo ne taip naturaliai mirksiukas.gif
Dar vienas būdas kaip užsitept krempudrą
Su naturalia jūros kempine mirksiukas.gif
user posted image
Prieš naudojant ją reikia sušlapint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 10 27, 12:09)
O kur pirkai? Ar panasi i MAC STUDIO FIX?
Papildyta:

Man GUERLAIN PARURE EXTREME labiau patinka,nes Mac man kemša poras ir atrodo ne taip naturaliai mirksiukas.gif
Dar vienas būdas kaip užsitept krempudrą
Su naturalia jūros kempine mirksiukas.gif
user posted image
Prieš naudojant ją reikia sušlapint thumbup.gif


as turiu tokia kempine, bet jinai zymiai didesne ir kunui praust duse ax.gif kazkaip nemanau, kad ji tiktu tepti krempudra veida blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JaneDoe @ 2008 10 27, 13:25)
as turiu tokia kempine, bet jinai zymiai didesne ir kunui praust duse ax.gif kazkaip nemanau, kad ji tiktu tepti krempudra veida blink.gif

Reikia mažytės,vaistinėse būna (vaikams skirta). Ji nealergalizuoja,tad gali naudoti ir turintys labai jautria oda bigsmile.gif Reikia išmokti su ja elgtis,bet ji geriausiai paskirsto pudra ir labai naturaliai wub.gif
Atsakyti
Gal kas naudoja shu uemura 'Face Architect' Remodeling Cream Foundation
user posted image
Atsakyti
ačiū už atsakymus
dabar bandysiu išstudijuoti kokie ten tie tepimui šepetėliai. rei paveiksliuką susirast g.gif
o perkant internetu, manau turėtų būti labai sunku spalva atitaikyti, ar jus jau maždaug žinote koks skaičius gali tikt (gal kokia bendra numeracijos taisyklė yra?). juk žiūrint pet kompą spalv - tai daug nuo monit priklauso.
nors gal reik man dar ir mūsų parduotuvėse išmokt išsirinkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 10 27, 13:01)
Gal kas naudoja shu uemura 'Face Architect' Remodeling Cream Foundation
user posted image


Mane sita pudryte irgi domina ax.gif
Shu uemura "face architect" remodeling fluida turi lisik, sake, labai ja patenkinta, superine pudryte.
Manau, si kremine turetu neblogai pamaskuoti, skaiciau apie ja (kremine) inete, tai labai daug geru atsiliepimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 spalio 2008 - 13:31
Kaip Dior Diorskin Fluid pudryte, ar ka pamaskuoja, ar ji labai lengva, tik sulygina veido spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 spalio 2008 - 13:50

QUOTE(AZURA @ 2008 10 27, 13:49)
Kaip Dior Diorskin Fluid pudryte, ar ka pamaskuoja, ar ji labai lengva, tik sulygina veido spalva?


mirksiukas.gif

QUOTE(KRISTELA @ 2008 03 27, 23:50)
Diorskin Fluid turejau - maskuoja labai neblogai, suteikia matini efekta, kad drekina nepasakyciau, bet ir nesausina. pakankamai komfortiska mano veidukui buvo mirksiukas.gif



QUOTE(lisik @ 2008 09 26, 14:24)
nzn kaip eclat satin - neturejau - bet diorskin fluide man labai gera. maskuoja, sakyciau, stipriai + misriai odai labai patinka


Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2008 10 27, 15:29)
Mane sita pudryte irgi domina ax.gif
Shu uemura "face architect" remodeling fluida turi lisik, sake, labai ja patenkinta, superine pudryte.
Manau, si kremine turetu neblogai pamaskuoti, skaiciau apie ja (kremine) inete, tai labai daug geru atsiliepimu

Jau užsisakiau ją biggrin.gif
Atsakyti