Įkraunama...
Įkraunama...

Zeitgeist filmai

Pažiūrėjau pora Zeitgeist serijos filmų ir įdomu būtų paskaityti kitų žmonių nuomones tom temom g.gif

Tokias paslaptis atskleidinėja, tai lyg ir turėtų vykti skandalai, bet ramu lyg niekur nieko g.gif Ar jų informacija tikrai tikra? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sufi: 27 spalio 2008 - 13:13
Per kur ir apie ką rodo tas serialas?
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 10 27, 13:00)
Per kur ir apie ką rodo tas serialas?


Čia ne serialas, dokumentiniai filmai smile.gif Aš per video.google žiūriu. Pvz šiandien pažiūrėjau pusę Zeitgeist: Addendum, antra jo dalis darosi įdomesnė, nebe taip sausai apie pinigus ir ekonomiką.
Yra filmas apie tai, kaip atsirado krikčšionybė.

Jų puslapis:
http://www.zeitgeistmovie.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sufi: 27 spalio 2008 - 13:48
Aš dokumentikos nelabai mėgstu ir apie šią laidą nesu girdėjusi...
Atsakyti
Čia filmas, kuriame pasakojama apie religijas
Atsakyti
Mačiau pirmas 2 dalis, apie ekonomiką nežiūrėjau. Žinau, kad dar vieną išleido unsure.gif
O šiaip geras, man patiko, ypač apie religiją, su visom žuvim ir kai pradžioj pastoriaus balsu: "but he loves you" lotuliukas.gif
Tik kai kuriose vietose šiek tiek sutirštinta, ne viskas atitinka realius faktus. O šiaip rekomenduočiau net ir tiem, kas nemėgsta dokumentikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 27, 15:09)
Tik kai kuriose vietose šiek tiek sutirštinta, ne viskas atitinka realius faktus. O šiaip rekomenduočiau net ir tiem, kas nemėgsta dokumentikos  4u.gif

Vienok, teorija apie religijas atrodo gana logiskai "teisinga"..
Atsakyti
ohmy.gif)+2008 10 27, 15:12-->
QUOTE(ohmy.gif) @ 2008 10 27, 15:12)
Vienok, teorija apie religijas atrodo gana logiskai "teisinga"..


Jo, ten viskas gražiai į lentynėles sudėliota, ir vien dėl didesnio efekto kai kuriuos faktus "patobulino". Dabar tiksliai nepasakysiu, žiūrėjau gal prieš pusmetį, tai vyras l. ant to filmo užsikabinęs buvo, dar papildomai informacijos ieškojo, tai ir sakė, kad ne viskas ten tikslu. Bet filmas visitiek įspūdingas, galima tik pagirti thumb_yello.gif
Atsakyti
Aš taip pat žiūrėjau šį filmą, tik gal plačiau apibūdinant pasakyčiau, jog tai dokumentika, ne tik apie religiją, bet apie žmonijos valdymą, pasaulinio masto "aferas", filmas pateiktas su sarkazmo gaidele tam tikrose vietose. Visai kitokiu kampu pažvelgta į šiuolaikinį žmogų.
Antros dalies nesu mačiusi, pradėjau žiūrėti anglų kalba, bet jeigu kas žino šį filmą rusų kalba, tai įmeskite nuorodą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sufi @ 2008 10 27, 13:11)
Pvz šiandien pažiūrėjau pusę Zeitgeist: Addendum, antra jo dalis darosi įdomesnė, nebe taip sausai apie pinigus ir ekonomiką.


Antra dalis mane tiesiog žavi, jau vien dėl to, kad mano mintimis kalba thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
opiumas liaudžiai. neištvėriau iki galo. nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
o man patiko ax.gif
Nesigilinau ir nesigilinsiu kiek juose tiesos, bet visokios samokslo terorijos man patinka blush2.gif
Atsakyti