Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto

Sveiki visoms,

Ar pirktumėte (sakytumėtės) nebragią vestuvinę suknelę internetu? Tuo labiau, kad yra galimybė pačiai išsirinkti norimą fasoną ir net dydį. Nuomos kainos iš tiesų gana didelės. Taigi, galbūt labiau apsimokėtų investuoti į naują nei nuomotis jau parudavusias sukneles.
Atsakyti
QUOTE(midaustas @ 2008 10 27, 16:38)
Sveiki visoms,

Ar  pirktumėte (sakytumėtės) nebragią vestuvinę suknelę internetu? Tuo  labiau, kad  yra galimybė pačiai išsirinkti norimą fasoną ir net dydį. Nuomos kainos iš tiesų gana didelės. Taigi, galbūt labiau apsimokėtų investuoti  į naują  nei  nuomotis jau  parudavusias sukneles.


tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
o odel butent toks poziuris? tikrai internete gausu graziu sukneliu. galbut mes paprasciausiai bijome kazkaip kitaip elgtis? ai, nueisiu i nuomos punkta ir rasiu ka nors tinkamo...
Atsakyti
QUOTE(midaustas @ 2008 10 27, 17:38)
Sveiki visoms,

Ar  pirktumėte (sakytumėtės) nebragią vestuvinę suknelę internetu? Tuo  labiau, kad  yra galimybė pačiai išsirinkti norimą fasoną ir net dydį. Nuomos kainos iš tiesų gana didelės. Taigi, galbūt labiau apsimokėtų investuoti  į naują  nei  nuomotis jau  parudavusias sukneles.


Internetu - tai reiškia, kad perki nesimatavęs? O galima grąžinti?
Jei ne - tikrai nepirkčiau... Kas atrodo gražiai ant pakabos, ant manekenės ar kataloge, nereiškia, kad atrodys gražiai ant savęs. Elementariai galima pasvarstyti, kad, eidama į drabužių parduotuvę, gal ir nusiperku 5 proc. visų pasimatuotų daiktų... O čia - vestuvinė suknelė smile.gif! Netgi turėjau pasirinkimą: dizainerė sukuria modelį, jį atiduoda profesionaliai siuvėjai ir viskas - su visais primatavimais (tik be dizainerės) - pasiūnama pagal modelį. Kitas variantas - primatavimuose dalyvauja dizainerė. Kaina - trigubai, keturgubai didesnė! Rezultatas - neįkainojamas skirtumas! Dizainerio akis lemia suknelės... net nežinau ką... dvasią smile.gif! O čia kalba eina apie katę maiše... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo who: 28 spalio 2008 - 19:16
uzeik i skyreli GRazios vestuviu diena , ir ten gali paskaityti tema apie sukneles is Ebay ir aplamai is interneto , tada galesi apsspresti smile.gif
Atsakyti
as tai nerizikuociau. vistiek norisi pasiziureti ir pasimatuoti ju ne viena, o ir foto daznai neatitinka realybes
Atsakyti
As pirkau net neziurejus. na ish alies ziurejau ta panele yra daug pirkusi sukneliu ir daug apziurejau man patiko ir medziaga ir siuvinejimai viskas. mane ishmatavo nusiunte nuotrauka sukneles ir po 2 menesiu pasijamiau thumbup.gif buvo gal per trumpa truputi. ns msn noejosi kadd liestusi prie zemes. o ji nuo zemes buvo 2-3 cm bet ash batelius persimoviau i baletkes veliau tai super jau tada buvo siaip thumbup.gif

noriu vel vestuviu wub.gif
Atsakyti
As taip pat pirkau suknele internetu smile.gif
kadangi pirkau is Lietuvoje gyvenancios mergaites, tai susitareme susitikti ir pasimatavau, bet jau ji man buvo labai patikusi nuotraukose, kiek man buvo atsiusta is visu sonu nufotografuota, taip pat patiko ir gyvai matant. bigsmile.gif
Atsakyti
Nepirkčiau net džinsų internetu. Žodžiu, turbūt nieko, ko negaliu pasimatuoti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2009 04 09, 15:39)
Nepirkčiau net džinsų internetu. Žodžiu, turbūt nieko, ko negaliu pasimatuoti. wink.gif

o as viska perku ir 80% tinka,ir suknele tiko ax.gif
Atsakyti
perku daug ka, ir suknele nusipirkau biggrin.gif mano viena drauge dabar nusipirko per ebay(tik isejo kad dvi tokias pat laimejo netyciom biggrin.gif ), tai ji pasimatavo vestuviniu sukneliu salone toki modeliuka, zino kaip ant jos atrodys, o jei ka pataisyti nusipirkus vis tiek kainuos bendra sukneles kaina 4-5 kartus pigiau nei issinuomoti blink.gif
Atsakyti
aš taip pat pirkau iš internetu mirksiukas.gif
Atsakyti