Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

Sveikinimai nugalėtojai!

Taip ir galvojau, kad ši foto laimės, todėl nebalsavau. Ir taip daug balsų gavo smile.gif
Atsakyti
Iš laimėtojų sveikinu tik 3 vietą tongue.gif drinks_cheers.gif nors nebalsavau nei uz vieną iš laimėjusiu...Nusivyliau rezultatais...4,5 ir 7 vietos jus geriausios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 15, 16:22)
aš manau kad trejete bus skrybėlaitė ir garbanota blondinė, nes graži foto, nors šukuosenos nėra rolleyes.gif

Atspėjai bigsmile.gif
Dėl šviesiaplaukės, tai drįsčiau paprieštarauti, matosi, kad net truputį nenatūraliai sukasi, nelygios garbanos, kai kur truputį daugiau sukasi. Kažkas tikrai daryta su plaukučiais.

Sveikinu visas tris nugalėtojas, jos tikrai to vertos... (mano balsai atiteko I, III ir V vietas užėmusioms nuotraukoms bigsmile.gif )
Atsakyti
Sveikinu laimėtojas 4u.gif Bet mano favoritė buvo Solo (kaip paaiškėjo) biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
SVEIKINAME NUGALĖTOJAS !

PIRMA VIETA
zvaigzdziuke "studentė"
user posted image

ANTRA VIETA
Saulės pūga "Skrybėlaitė puotai. Bet išmušus dvyliktai..."
user posted image

TREČIA VIETA
avytess "Lietuviška klasika - šviesūs banguoti plaukai"
user posted image

Atsakyti
kazkaip nebalsavau uz pirmas tris vietas, labai nusivyliau, kad 5 ir 9 merginu foto taip "zemai" pagal vietas... unsure.gif
dekui balsavusioms uz mane mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulieTa: 16 lapkričio 2008 - 14:43
Ačiū balsavusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 11 16, 13:51)
Atspėjai bigsmile.gif
Dėl šviesiaplaukės, tai drįsčiau paprieštarauti, matosi, kad net truputį nenatūraliai sukasi, nelygios garbanos, kai kur truputį daugiau sukasi. Kažkas tikrai daryta su plaukučiais.

Sveikinu visas tris nugalėtojas, jos tikrai to vertos... (mano balsai atiteko I, III ir V vietas užėmusioms nuotraukoms bigsmile.gif )

man atrodo, kad trečioj jokios šukuosenos nėra. tik graži nuotrauka rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už balsus studentei , tikrai mielas netikėtumas bigsmile.gif Taip pat sveikinu antrąją ir trečiąją vietas . Labai profesionalios ir gražios nuotraukos 4u.gif

Ruste , tavo konkursinė foto sudomino . Tik nesakyk, kad toji mergaičiukė - 3 vaikų mama bigsmile.gif niekada nepatikėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzdziuke: 16 lapkričio 2008 - 16:10
QUOTE(zvaigzdziuke @ 2008 11 16, 16:05)
Ačiū už balsus studentei , tikrai mielas netikėtumas  bigsmile.gif Taip pat sveikinu antrąją ir trečiąją vietą . Labai profesionalios ir gražios nuotraukos  4u.gif

  Ruste , tavo konkursinė foto sudomino . Tik nesakyk, kad toji mergaičiukė - 3 vaikų mama  bigsmile.gif  niekada nepatikėsiu  biggrin.gif

taip, ten aš blush2.gif prieš dvejus metus gegužę tongue.gif

galiu parodyti trisdešimtmečio nuotrauką, kad įsitikintumėte, kad tikrai aš (beje kurios sveikinote per AŽ, jau matėte ją tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 11 16, 16:09)
taip, ten aš blush2.gif  prieš dvejus metus gegužę tongue.gif

galiu parodyti trisdešimtmečio nuotrauką, kad įsitikintumėte, kad tikrai aš (beje kurios sveikinote per AŽ, jau matėte ją tongue.gif )

nu geras. maniau kad tai merginai ne daugiau 18 bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinam nugalėtojas 4u.gif Negalvojau kad pirmoji vieta atiteks studentei,bet turiu pripažinti,kad temą tikrai atitiko ir pati šukuosena thumbup.gif (tik kokybiškumo nuotraukai trūko)
Mano viens iš trijų balsų atiteko trečiai vietai good.gif ,kitas Stebuklei rolleyes.gif ,o trečias .... cool.gif

Dėkui už mums skirtus balsus 4u.gif flirt.gif
Atsakyti