Įkraunama...
Įkraunama...

Balta oda?

QUOTE(coffee @ 2006 08 07, 10:47)
norėjau baltaodžių paklausti ar pirkdamos kompaktinę pudrą  ar krempudrą nesusiduriate su tokia problema kaip per tamsūs tonai.pačiai asmeniškai labai sunku rasti tokio atspalvio kaip oda ar šviesesnę.visuomet rinkdamasi pudras iškart puolu prie pačio šviesiausio varianto,bet dažnai ir tos pačios būna gerokai per tamsios.
man be galo gražu balta oda ir prastai jaučiuosi kai krempudra suteikia šiokį tokį rudumą-jaučiuosi kaip su kauke doh.gif
gal kas galite rekomenduoti kokią šviesią ar net gi į baltumą biggrin.gif  kompaktinę/birią ar krempudrytę?būčiau labai dėkinga. verysad.gif

susiduriu su ta pačia problema g.gif
Atsakyti
Man tai balta grazi svari oda thumbup.gif , turbut net pati graziausia 4u.gif
pati esu gana sviesi, tik va oda yra ne visai lygi, del to tenka pasukt kaip ja pamaskuoti, o idegis padeda , bet ...
esu grieztai pries soliariumus ar deginimusis sauleje. Vyro tevas mire nuo odos vezio, nors su manim lyginant galima sakyt buvo mulatas . tokie dalykai kazkaip privercia susimastyti kad galbut kazkokia tai abejotina mada nera jau tokia svarbi kai tiesiogiai itakojama sveikata.
Pati naudoju savaiminio idegio kremukus: kunui johnsons losjona, o veidui nivea kazkoki tai...
o del tokio idegio nenaturalumo tai manau kad cia ta pati situacija kaip ir su soliariumine spalva -viskas turi buti naudojama saikingai lotuliukas.gif
Atsakyti
balta, lygi, svari, be demeles ir spuogelio oda, prie kurios tinka plauku spalva ir t.t. thumbup.gif bet taip pat man labai grazu ir idegus oda, tik ne per daug zinoma.
Atsakyti
Man balta oda yra labai grazu smile.gif Nicole Kidman labai grazi moteris,o jos oda labai balta smile.gif Manau cia nuo zmogaus ir visu jo bruozu,stiliaus,aplamai visumos priklauso,vienam gali labai tikti sviesi,kitam tamsi odos spalva,bet vis tiek ir tas ir tas atrodys graziai smile.gif Mano pacios oda sviesi,bet as naudoju savaiminio idegio serveteles,tai graziai paruduoja ir man to uztenka smile.gif
Atsakyti
Vienoj kelionej buvau sutikusi japone- jos oda buvo balta,tiesiog porcelianine, svytejo
kazkaip. Ir tai tikrai nebuvo pudra ar kokis kitas kosmetikos stebuklas smile.gif
daugiau niekada neteko matyti ko nors panasaus, net pas jaunas mergaites.
Atsakyti
balta oda man negrazu schmoll.gif stengiuosi nors kiek igauti rudesne spalvyte soliariumuose ax.gif
Atsakyti
as pati esu labai baltos odos, bet norisi buti rudesnei, nes ant baltos odos:
1. labai puikiai matosi odos defektai, kaip spuogelei, inkstirai.
2. puikiai sviecia juodi paakiai neissimiegojus.
3. atsibodo klausimai ar sergi ar dar kas.

Y soliariumus stengiuos waikscioti tik wasara, kadangi jame dirbu, tad turiu bent kiek ruda buti biggrin.gif bet tikrai nesu sokoladine, nes manau labai daug demesio klientai atkreipia i administratores ydegy. ateina 18kines pamato, kad dirba havaju grazuole ir pacios uzsimano, tai ir matai tuos pacius weidus diena is dienos, kad ir kiek aiskintum apie soliariumu zala. saikingai wartojant jis yra netgi naudingas, bet tai reikia 10 saules woniu per metus kazkur, tiek nepadaro jokios zalos. tik deja dazniausiai pamatai tokias, kurios po menesio ateina ir werkia kad oda ismete swiesesnem demelem o as jom aiskinu, kad susirgo dermatitu, nes oda nebespeja gaminti pigmento. geriau jau kremukai su sawaiminio ydegio dalelem arba beta karotinas, tik aisku su saiku nes vitamino d perteklius sutrikdo kepenu weikla.
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2006 08 07, 13:49)
Kaip puikiai tave suprantu  doh.gif Esu radusi tik dvi sau tinkancias pagal atspalvius krempudras  ax.gif L'oreal True Match N1 Ivory...pati sviesiausia jauciu  unsure.gif Ir isbandziau Max Factor Colour Adapt Creamy Ivory. Pakuoteje atrodo tokia tamsesne, bet "issimozojus" veida ja, tai labai gerai adaptuojas pagal odos tipa ir issvieseja  g.gif Bet cia tik atspalviu atzvilgiu geros jos man  lotuliukas.gif
O tu gal pabandyk kompaktines pudrytes Transparent spalvos  mastau.gif




na ačiū merginos labai už patarimus.o Transparent spalvos kompatinės kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(coffee @ 2006 08 09, 21:08)
na ačiū merginos labai už patarimus.o Transparent spalvos kompatinės kokios firmos?

Na as bent jau turiu Rimmel firmos pudra kuri sugeria veido svytejima 4u.gif ir jokios papildomos spalvos odai nepriduoda thumbup.gif
Atsakyti
balta oda - pati gražiausia thumbup.gif kuo šviesesnė ir mažiau nukentėjus nuo saulės tuo gražesnė...niekada nebuvau rudos odos fanatė ir tiesiog slykščiuosi užėjusia soliariumų populiarumo banga, bei jos aukomis schmoll.gif
Atsakyti
Nu as baltaode, bet problemu su idegimu neturiu. Keli kartai soliariume ir as jau rudoka bunu.
Bet jei nesidegnu tai jak...balta balta iki melynumo vaikstau.... doh.gif
Atsakyti
Man grazu rusva oda, bet su saiku. Kai kurios tikrai persistengia soliariumuose ir atrodo baisokai. As esu pries soliariumus (pilna straipsniu apie ju zala sveikatai), naudoju idegio krema, bet su juo, nors ir sveikiau, yra kitu problemu (nelygiai issitepa, nudazo rubus ir pan.).
Atsakyti