Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Molėtuose

Norim atostogas praleist Molėtuose, prie kokio gražaus ežeriuko, bet kai ju ten gyva galybė.. doh.gif Tad mamytės išduokit paslaptį kurį iš jų renkatės jūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 06 28, 16:51)
Norim atostogas praleist Molėtuose, prie kokio gražaus ežeriuko, bet kai ju ten gyva galybė.. doh.gif Tad mamytės išduokit paslaptį kurį iš jų renkatės jūs 4u.gif

Yra toks ežeras- Stirnių- man ten fantastika, labai patinka krantas- kaip jūroje- eini eini eini eini thumbup.gif Tik va vanduo ten šaltokas
Bet šiaip tai šalia Molėtų sunku rasti tuščių vietų- visur pilna žmonių. Vaikystėje gyvenau Molėtuose, tai pykdavom, kad turistų marios, o vietiniams nebelieka kur pasimaudyti.
Taigi man fainiausias- Stirnių ežeras
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 06 29, 14:02)
Sudominai ax.gif O ten yra kokie namukai gyventi ar reikia palapines vežtis?

Tik palapinės, ežeras labai didelis, bet niekur nėra jokių poilsio namų schmoll.gif . Na už kelių km nesenai atsidarė Mindūnų kempingas, bet aš ten nebuvus ir nežinau kas ten yra.

Atsakyti
Gavome kvietimą pailsėti kartu su šeimos klubu Molėtuose, prie Bebruso ežero... gal kam teko dalyvauti? Kokie ispūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 30, 16:57)
Gavome kvietimą pailsėti kartu su šeimos klubu Molėtuose, prie Bebruso ežero... gal kam teko dalyvauti? Kokie ispūdžiai?

Begalė žmonių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 30, 17:57)
Gavome kvietimą pailsėti kartu su šeimos klubu Molėtuose, prie Bebruso ežero... gal kam teko dalyvauti? Kokie ispūdžiai?



Buvom pernai, laaabai patiko. Ten apie bebrūsą daug poilsiaviečių, mes buvo, "Bebruse" su palapinėm. Galima ten ir tokius mažučius namukus išsinuomoti, nėra labai brangu, bet tiksliai kiek kainuoja negaliu pasakyt.
Buvom rugpjūčio mėn. oras buvo nekoks, tai ir žmonių visai nebuvo.
Miegojom palapinėse ant ežero kranto thumbup.gif
Labai patiko, kad visos salygos sudarytos, kad ir būnant su palapinėm - dušai, normalūs wc - kaip namuose + popieriukas, rozetės, kriauklės (pvz. indams), karštas vanduo. Nu vienžo, likom labai patenkinti.
Iš pradžiū dvi dienas plateliuose buvom - tai ten košmaras.... vien baliavot jaunimas suvažiuoja, bardakas.....
O vat Molėtuose, prie Bebruso buvo palaima, jokio triukšmo, šurmulio - gerai pailsėjom...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 06 29, 19:33)
Na už kelių km nesenai atsidarė Mindūnų kempingas, bet aš ten nebuvus ir nežinau kas ten yra.


Ką tik iš ten grįžom. Laaaabai patenkinta, puiki kokybė. Miegojom palapinėse, yra vienas namelis su tualetas, dušais (labai tvarkingais ir švariais), virtuvė: el. viryklės, mikrobangė, šaldytuvai. Antrame aukšte atrodo yra kambariukai. Kadangi oras pasitaikė labai nekoks, tai ir žmonių buvo mažai, pasibuvom thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ką tik grįžome iš Dubingių poilsiavietės (Molėtų raj). Super mirksiukas.gif Labai gražiai sutvarkyta aplinka, kambariai super thumbup.gif ežeras - čia pat mirksiukas.gif
Jei kas norite ramiai praleisti savaitgalį dviese ar su vaikučiais, tikrai labai rami ir šauni vietelė thumbup.gif
http://www.litorina-...i/dubingiai.php
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 06 29, 19:33)
Tik palapinės, ežeras labai didelis, bet niekur nėra jokių poilsio namų  schmoll.gif . Na už kelių km nesenai atsidarė Mindūnų kempingas, bet aš ten nebuvus ir nežinau kas ten yra.


g.gif Prie Stirnių ežero teko praleisti minimum paskutines 10 savo vasarų tongue.gif Bet kiek žinau aš, tikrai ten yra prie pat ežero kranto nauji poilsio namai kaip ir.. Na, tokie mediniai gražūs nameliai, graži aplinka, pramogos - čia tiek, kiek per tvorą matosi praeinant biggrin.gif Berods, jei neklystu, vadinasi jie "Stirnelė" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 30, 17:57)
Gavome kvietimą pailsėti kartu su šeimos klubu Molėtuose, prie Bebruso ežero... gal kam teko dalyvauti? Kokie ispūdžiai?



mes pernai atostogavom „Paežerės papartis“ labai patiko šiemet būtinai vėl važiuosim thumbup.gif
Kaip Renna sakė, kad ten tikra palaima jokio triukšmo ar baliavojančio jaunimėlio. Kažkada senai buvome Tytuvėnuose esančioje „Sedulos“ poilsio bazėje doh.gif Tai ten banketų salėje balius buvo, kolonėlė lauke, muzika iki ryto doh.gif O mes nameliuose su vaikais atvažiavom „tipo“ pailsėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2006 06 22, 11:02)
o kokios ten kainos ,namukai ten ar kambariai


http://www.countrysi...s/mini/?rid=344
Atsakyti
ka tik gryzau is Moletu smile.gif
ilsejomes su palapinem prie baltuju lakaju, siaip tikrai fainai, bet vieta gauti buvo labai sudetinga, visur zmoniu belekiek wink.gif nu bet ner ka noreti, juk savaitgalis.
bet po 3 val ieskojimo visvien radom biggrin.gif
siaip fainiausia man prie juoduju lakaju, bet ten visur buvo uzimta sad.gif
Atsakyti