Įkraunama...
Įkraunama...

Kam man pilnos lentynos buteliukų?

As turiu silpnybe isbandyti naujas kosmetikos priemones ir niekad nebuna gana.Vakar tvarkydamasi savo gerybes net issigandau ,na turiu ju tikrai nemazai atrodo visos labai reikalingos ir be ju nebeistversiu.Nezinau reikia kazkaip suimti save i rankas,ar kas is jusu turit panasiu bedu? Pasipasakokit,spresim problema kartu smile.gif
Atsakyti
gera tema ir man artima biggrin.gif
tik va problemele ta, kad as visai nelaikau tai problema, perku daug ir man tai teikia malonuma biggrin.gif


jei pateikciau sarasiuka, ka neshu su savim i vonia, turbut nei viena neaplenktu manes tongue.gif
Atsakyti
jo cia visom turbut taip, nes vienu metu turejau 5 tonikus, kol ssuemiau save i naga smile.gif ir prisiverciau dabaigt:)
o lupdaziu seseliu ir t.t. isvis neskaiciuoju thumbup.gif
Atsakyti
Šiuo metu turiu 9 blakstienų tušus: 3 juodus (nei vienas nepatinka ax.gif ), bronzinį, rudą, žalią, tamsiai mėlyną, šviesiai mėlyną ir rožinį blush2.gif (laikiu kol uždžius biggrin.gif )... O kitokių kosmetikos priemonių išvis tona tongue.gif doh.gif ...
Per daug kosmetikos nėra problema, svarbu, kad nebūtų per mažai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aladinė: 23 gegužės 2005 - 21:16
thumbup.gif sveikas poziuris, kaip ir kiekvienos mters smile.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 05 23, 22:31)
thumbup.gif sveikas poziuris, kaip ir kiekvienos mters smile.gif

drinks_cheers.gif ir man taip atrodo ,kad čia visų moterų silpnybė blink.gif
Atsakyti
Visos mes moterys norim but grazios,o kad tai pasekt reikia save priziureti,taigi reikia visko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijula @ 2005 05 23, 21:34)
drinks_cheers.gif ir man taip atrodo ,kad čia visų moterų silpnybė blink.gif


schmoll.gif ne visų. Aš turiu tik vieną juodą tušą blakstienoms ir blizgesį lūpoms. Neturiu nė vieno lūpdažio, nė vienų šešėlių ir nei vienos krempudros. Ką jūs dar ten minėjot? ax.gif
Žodžiu, ir be "špakliaus" esu pritrenkiančiai graži ir nepaprastai ryškių veido bruošų biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aladinė @ 2005 05 23, 20:15)
Šiuo metu turiu 9 blakstienų tušus: 3 juodus (nei vienas nepatinka ax.gif ), bronzinį, rudą, žalią, tamsiai mėlyną, šviesiai mėlyną ir rožinį blush2.gif  (laikiu kol uždžius biggrin.gif )... O kitokių kosmetikos priemonių išvis tona tongue.gif  doh.gif  ...
Per daug kosmetikos nėra problema, svarbu, kad nebūtų per mažai mirksiukas.gif .

o as galvojau kad esu cempione pirkimu, bet pasirodo tamsta kur kas lenki mane rolleyes.gif bet kiek pinigu sutaupytumem, jei ne tiek daug pirktume g.gif
Atsakyti
o as turiu sesliu visokiausiu nuo pigiu iki brangiu gal kokiu 20 dezuciu bus jeigu ne daugiau zodziu visas stalcius komodoj pilnas seseliu ir daugumos is ju nesu net nei karto panaudojus bet vistiek perku tinka netinka spalvos svarbiausia kad man ju reikia doh.gif 4u.gif
ir dar kuno kremai dabar bent penki stovi nesunaudoti ir svarbiausia kad visada kuomet perku tai perku didziausia kieki atseit pigiau taciau nesunaudoju net puses bonkos kai pasensta tai keliauja batus valyt smile.gif
Atsakyti
Na aš paskutiniu metu kažkaip nebeperku išvis...Net pačiai keista, baigias ka nors ir nebeturiu dar ilgokai sad.gif Prasirgau šita liga smile.gif
Atsakyti
Nejauciu as jokio saiko blush2.gif Plauku prieziuros priemoniu kruva(naudoju nevisas blush2.gif).Dekoratyvines kosmetikos irgi nemenkai uzsipirkus.Kazkaip mano saikas dingsta kai uzeinu i Kristiana ar Sarma.Staigiai man konors prireikia(dazniausiai lupu blizgesiu visokiu,ju turiu virs 10-ties ax.gif ).Veido prieziuros priemones naudoju jau kuris laikas tas pacias,tai kol neishbaigiu tol neperku.
Silpnybe mano nagu lakai blush2.gif Skaiciavau cia kada tai 36 butelaiciai blush2.gif Yves Rocher turiu visas laku spalvas ir L`oreal`io nemazai.Dabar Eurokose atradau Berlin Cosmetic firmos lakus,tai pinigu sutaupau blush2.gif
Atsakyti