Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios gėlytės patinka jūsų žmonoms?

Mano brangiąjai tai pačios gražiausios gėlės yra orchidėjos. Ir vestuvinė puokštė buvo su orchidėjom, dabar namuose turi vieną, pati augina rūpinasi. bigsmile.gif
Tik dabar sielvartauja, kad žemių negauna persodint, tai baigia nuvyst lotuliukas.gif
Nesistebiu šiaip jau, pati kaip orchidėja ji pas mane wub.gif
Atsakyti
o man patinka vazonines biggrin.gif tai as pati kaip va... nu ne man tada patinka rozes
Atsakyti
Kam įdomu kas patinka "nuosavom" žmonom. Temos tikslą gal galima sukonkretinti? Jei pasakysiu, kad mano žmonai patinka ringotinių šeimos augalai - ar tai kažkam įdomu ir svarbu?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 10 30, 22:45)
Kam įdomu kas patinka "nuosavom" žmonom.  Temos tikslą gal galima sukonkretinti? Jei pasakysiu, kad mano žmonai patinka ringotinių šeimos augalai - ar tai kažkam įdomu ir svarbu?


ne biggrin.gif
Atsakyti
zmonikei tik rozes raudonos ir baltos !
Atsakyti
gyvos biggrin.gif
Atsakyti
Orchidėjos. Be ne vazone :-)
Atsakyti
Gaunu kiekviena savaite be progos geliu , dazniausia tai buna rozes.
vasara nespjaunu i laukiniu geliu puokstes. Nu vazonine gele...... ka as zinau, suprasciau kaip nebylu pasakyma , taupom zmona doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2009 01 08, 21:07)
Nu vazonine gele...... ka as zinau, suprasciau kaip nebylu pasakyma , taupom zmona doh.gif  lotuliukas.gif


O ką - pas jus kažkur Anglijos vidury krizės nėra, kad netaupot? biggrin.gif
Pas mus ant Lietuvos tai dabar vadinama "optimizavimu" lotuliukas.gif
Atsakyti
Keista tema.... g.gif Kam gi rupi kokios geles kazkam patnka?...
Atsakyti
Labai patinka geltonos spalvos geles, bet, sako, jos reiskia issiskyrima... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mure @ 2009 01 12, 14:13)
Labai patinka geltonos spalvos geles, bet, sako, jos reiskia issiskyrima... ax.gif

Dar sakoma, kad tokie isitikinimai vadinami -paranoja lotuliukas.gif
Atsakyti