Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

Užbaigiau temą,tad atidarau naują
user posted image

Sena tema :

http://www.supermama...;#entry21017334
Atsakyti
as tai manau, daryciau taip su samanom. pasidaryciau kazka panasaus i karskasa ar forma, deciau samanas ir sukciau su siulu
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 10 31, 09:46)
as tai manau, daryciau taip su samanom. pasidaryciau kazka panasaus i karskasa ar forma, deciau samanas ir sukciau su siulu

Šiaip jei norisi kažką suformuot, galima ir iš laikraščių formuot bigsmile.gif (o ir miško paklotės nereiks ardyt biggrin.gif ). Aišku, priklauso nuo figūros formos ir smulkumo. Jei stambi - "kimšimas" laikraščiais tinka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As Jyske nupirkau lipuku, tai apklijuosiu vaiko komoda: ten zavigzdutes ir senelio siluetas.
Po to turiu dar tokiu burbulu siaudiniu tai manau priklijuosiu prie lubu tokius kabukus ir tada tuos burbulus nevienodam aukstyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2008 10 31, 13:38)
As Jyske nupirkau lipuku, tai apklijuosiu vaiko komoda: ten zavigzdutes ir senelio siluetas.
Po to turiu dar tokiu burbulu siaudiniu tai manau priklijuosiu prie lubu tokius kabukus ir tada tuos burbulus nevienodam aukstyje g.gif


O kaip priklijuosi prie lubu?.. ax.gif
nes as irgi taip noreciau...
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 10 31, 17:51)
O kaip priklijuosi prie lubu?.. ax.gif
nes as irgi taip noreciau...


na tie kabukai tokie kaip lipuskes, tada i siaudini burbula iversiu siula ir per ta kabuka smile.gif
Atsakyti
Aš kažkuriuo metu buvau prisidariusi tų samaninių burbulų- ant lubų kabinti, ir medeliams floristiniams gaminti- tai žinau, kad dažnai ta forma gaminama iš šieno- iš šieno susukamas rutulys, apvyniojamas siūlais, ir ant jo rišamos ar klijuojamos sąmanos. Dar, manau, galima ant apvalios oazės- bet oazė trapus reikalas- tai aš jos beveik nenaudoju, nebent reikia į burbulą smaigstyti sausus augalus plonais kotukais, kurie smaigstant į šieną nulinktų.

Jei norėsite į tuos burbulus smaigstyti kokias dekoracijas, augalus sausus gležnais koteliais, tai gaminkite iš šieno arba iš oazės, dar galite panaudoti senų siūlų kamuolį.

O jei smaigstyti nieko į burbulą nereiks, tai galite ir iš popieriaus rutulį susisukti su siūlais ar lipnia juosta, dar galite pasidaryti iš senų siųlų ir lipalo klijų, gausiai išmirkytus dideliame kiekyje klijų senus mezgimo siūlus vyniodami apie nepilnai pripūstą balioną gana tankiu sluoksniu- išdžiūvęs bus kaip plastikinis rutulys, ant kurio jau galima tas sąmanas tvirtinti. Esu bandžiusi visus šiuos būdus.

Dar turiu idėją pabandyti perpjauti pusiau arbūzą ar kokį moliūgą, minkštimą išskobti, puseles išdžiovinti ir suklijuoti- žinau, kad džiūdama ta žievė labai traukiasi, ir liks daug daug mažesnis rutulys- bet jei pavyks, bus labai patogu naudoti visokiems tokiems darbeliams.

Papildyta:
O man tai pati gražiausia kalėdinė dekoracija, yra šluota (ta iš šakų, ant kokių raganos skraido lotuliukas.gif ), apipurkšta laku, tada sniegeliu, ir pasodinta į vazoną ar vazą, kaip medelis, papuošta žaisliukais. Aš pernai Kalvarijų turguje nusipirkau tokias šluotas kokias tris- jos būna po kokius tris, keturis litus, bet labai patogiai surištos- ir rezultatas liuks- efektingai atrodė- visai ne kaip šluota vazone, o kaip apšerkšnijęs, vešlus ir dailai išsišakojęs kalėdinis medelis thumb_yello.gif

Šiemet irgi panaudosiu tas pačias šluotas- bet iš jų, manau, bandysiu eglutes padaryti- kad kitaip nei pernai būtų ax.gif
Atsakyti
svytejimas ezero dugne - gal galėsi įmesti foto tų šluotų blush2.gif būtų labai įdomu pamatyt
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 10 31, 19:16)
Aš kažkuriuo metu buvau prisidariusi tų samaninių burbulų- ant lubų kabinti, ir medeliams floristiniams gaminti- tai žinau, kad dažnai ta forma gaminama iš šieno- iš šieno susukamas rutulys, apvyniojamas siūlais, ir ant jo rišamos ar klijuojamos sąmanos. Dar, manau, galima ant apvalios oazės- bet oazė trapus reikalas- tai aš jos beveik nenaudoju, nebent reikia į burbulą smaigstyti sausus augalus plonais kotukais, kurie smaigstant į šieną nulinktų.

Jei norėsite į tuos burbulus smaigstyti kokias dekoracijas, augalus sausus gležnais koteliais, tai gaminkite iš šieno arba iš oazės, dar galite panaudoti senų siūlų kamuolį.

O jei smaigstyti nieko į burbulą nereiks, tai galite ir iš popieriaus rutulį susisukti su siūlais ar lipnia juosta, dar galite pasidaryti iš senų siųlų ir lipalo klijų, gausiai išmirkytus dideliame kiekyje klijų senus mezgimo siūlus vyniodami apie nepilnai pripūstą balioną gana tankiu sluoksniu- išdžiūvęs bus kaip plastikinis rutulys, ant kurio jau galima tas sąmanas tvirtinti. Esu bandžiusi visus šiuos būdus.

Dar turiu idėją pabandyti perpjauti pusiau arbūzą ar kokį moliūgą, minkštimą išskobti, puseles išdžiovinti ir suklijuoti- žinau, kad džiūdama ta žievė labai traukiasi, ir liks daug daug mažesnis rutulys- bet  jei pavyks, bus labai patogu naudoti visokiems tokiems darbeliams.

Papildyta:
O man tai pati gražiausia kalėdinė dekoracija, yra šluota (ta iš šakų, ant kokių raganos skraido lotuliukas.gif ), apipurkšta laku, tada sniegeliu, ir pasodinta į vazoną ar vazą, kaip medelis, papuošta žaisliukais. Aš pernai Kalvarijų turguje nusipirkau tokias šluotas kokias tris- jos būna po kokius tris, keturis litus, bet labai patogiai surištos- ir rezultatas liuks- efektingai atrodė- visai ne kaip šluota vazone,  o kaip apšerkšnijęs, vešlus ir dailai išsišakojęs kalėdinis medelis thumb_yello.gif

Šiemet irgi panaudosiu tas pačias šluotas- bet iš jų, manau, bandysiu eglutes padaryti- kad kitaip nei pernai būtų ax.gif


Dekui labai uz informacija smile.gif PAbandysiu kazka padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrytė @ 2008 11 01, 07:54)
svytejimas ezero dugne - gal galėsi įmesti foto tų šluotų  blush2.gif  būtų labai įdomu pamatyt


Na, iš seniau nuotraukų nėra išlikusių, nes aš gal tik pavasarį fotiką įsitaisiau, ir yra kas šeimoj jį visur vežiojasi, tai būna kad neišeina daug ko nufotkint. O tos šluotos kur pernai buvo- jau nupuoštos, be žaisliukų, ir be vazonų- na tik nupurkštos sniegeliu, kuris jau nubyrėjęs, nes tada dar nežinojau bajerio, kad reikia pirma laku nupurkšti, kad laikytųsi tas sniegelis.

Atrodo- kaip didelė, graži apšerkšnijusi šakelių puokštė- be jokių prikolų ypatingų. Įdėsiu, jei šiemet naudosiu. Manau, kad naudosiu- bet šiemet eglutę iš jų norėjau pasidaryti- tai jei pasidarysiu, būtinai įdėsiu. Galima šakelių aišku prisiskinti- bet nusipirkti daug mažiau vargo, ir kiek pastebėjau- pirktos gražesnės būna, matyt žino vietas ir augalus tinkamus, ir gatavai surišta, tik į vazeles ar vazonus įdėt, apipurkšt sniegu, ir papuošt lieka.

Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 10 31, 22:16)

Dar turiu idėją pabandyti perpjauti pusiau arbūzą ar kokį moliūgą, minkštimą išskobti, puseles išdžiovinti ir suklijuoti- žinau, kad džiūdama ta žievė labai traukiasi, ir liks daug daug mažesnis rutulys- bet  jei pavyks, bus labai patogu naudoti visokiems tokiems darbeliams.

Papildyta:
O man tai pati gražiausia kalėdinė dekoracija, yra šluota (ta iš šakų, ant kokių raganos skraido lotuliukas.gif ), apipurkšta laku, tada sniegeliu, ir pasodinta į vazoną ar vazą, kaip medelis, papuošta žaisliukais. Aš pernai Kalvarijų turguje nusipirkau tokias šluotas kokias tris- jos būna po kokius tris, keturis litus, bet labai patogiai surištos- ir rezultatas liuks- efektingai atrodė- visai ne kaip šluota vazone,  o kaip apšerkšnijęs, vešlus ir dailai išsišakojęs kalėdinis medelis thumb_yello.gif

Šiemet irgi panaudosiu tas pačias šluotas- bet iš jų, manau, bandysiu eglutes padaryti- kad kitaip nei pernai būtų ax.gif



dekui uz idejas 4u.gif pasinaudosiu ax.gif
Atsakyti
parodysiu nauja darba. gaila foto neperteikia to tikrojo grozio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaNilline: 01 lapkričio 2008 - 14:11