Įkraunama...
Įkraunama...

Biodroga Kosmetika

Sveiki, esu sveitaines naujoke, bet jau radau sau naudingos informacijos. Noreciau padeti savo sausai ir nevisai skaisciai veido odai. paskaiciau apie Biodroga kosmetika ir labai sudomino, taigi gal kas zinote ta specialia parduotuvele Kaune (arba Vilniuje), kur galeciau isigyti sios kompanijos produktu. Buciau labai dekinga
Atsakyti
100 proc negarantuoju, taciau berods Vilniuje ja prekiauja salonas "Franko" didziopjoj gatvej isikures.
Atsakyti
o kas ten per kainos ir kas cia per kosmetika? mane sudomino nes irgi veidas neskaistus, norec pagerinti padeti 4u.gif
Atsakyti
Siaip tai lygtai profesionali vokiska kosmetika, bent man labai gyre veido konturu Optimizer ir kremukas paakiams... Tik ispejo, kad salone ir specializuotoj parduotuvej kainos postipriai skiriasi... Bet kadangi ne vienune kitu nezinau, but labai idomu daugiau isgirsti ta tema
Atsakyti
Prieš gerą pusmetį aš pirkau kremą "Polifiloje". Čia Kaune, Savanorių pr.
Jie yra importuotojai.
Atsakyti
Mano kosmetologė pasakė, kad čia yra šveicariška kosmetika. smile.gif Kaip tik davė kremuko pabandyti, kad atgaivinti veido odą po žiemos. Kainos ne iš mažiausių, bet patikino, kad poveikis yra.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 03 24, 16:52)
Mano kosmetologė pasakė, kad čia yra šveicariška kosmetika. smile.gif  Kaip tik davė kremuko pabandyti, kad atgaivinti veido odą po žiemos. Kainos ne iš mažiausių, bet patikino, kad poveikis yra.



Nors mano oda nepasizymi jautrumu jokiems kremams ir apskritai niekam nealergiska, taciau Biodroga kremai netiko, visad kazkoks paraudes veidas budavo. Parodziau tai kosmetologei tuos paraudimus po sito kremo uztepimo, ji irgi buvo nustebusi, neva sitie kremai naturalus. Mamai taip pat netiko, - ta pati situacija...

Taciau labai patiko kompresiukai veidui is Biodrogos, tikrai iskart veidukas skaistus ir svytintis tampa thumbup.gif
Atsakyti
Na, ką aš žinau...Man kol kas patinka ir tinka. Rinkausi tarp kitų dviejų gamintojų, bet kažkaip visai netikėtai pasirinkau Biodroga. ax.gif Šiaip, jei jau mano vyrui tinka kremas (pas jį labai jautri ir sausa oda), tada galiu drąsiai naudoti ir aš. Šitas jam tinka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 25 kovo 2006 - 19:45
schmoll.gif turėjau kreminę pudrytę stiklinėje bonkutėje, nieko ypatingo
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 03 24, 17:52)
Mano kosmetologė pasakė, kad čia yra šveicariška kosmetika. smile.gif  Kaip tik davė kremuko pabandyti, kad atgaivinti veido odą po žiemos. Kainos ne iš mažiausių, bet patikino, kad poveikis yra.


tai yra vokiška kosmetika
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 04 04, 23:15)
tai yra vokiška kosmetika


Taip, taip, suklydau aš. doh.gif Vokiška.
Atsakyti
Nusipirkau Biodroga pylinga su Aha rugstimis,labai fainas dalykelis ax.gif
Atsakyti