Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai filmai

Taigi,neišvengiamai artėja Kalėdos-pats gražiausias laikas...belaukiant mes puošiame namus,eglutę,klausome kalėdinių dainų, aš belaukdama sumasčiau,kad per visą adventą būtų nuostabu vakare,po visų darbų,pažiūrėti po kokį kalėdinį filmą ir taip mintimis artėti prie Kalėdų wub.gif Taigi rašome visus kalėdinius filmus bigsmile.gif
Man su Kalėdomis asocijuojasi šie:
1. Vienas namuose (visos dalys)
2. Atostogos
3. Vestuvės per Kalėdas
4. Tegyvuoja meilė
Atsakyti
Daug filmu galeciau priskirti siai kategorijai. Dabar neprisiminsiu visu. Labai megstu "Seimos galva", "Tegyvuoja meile". Gal veliau dar papildysiu sarasa bigsmile.gif
Atsakyti
5. Kaip Grinčas Kalėdas vogė (2000 m., How the Grinch Stole Christmas)
6. Poliarinis ekspresas (2004 m. The Polar Express)
7.
Atsakyti
Prisiminiau dar viena- "Milijonas Kalėdinių lempučių" thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat noreciau vakarais paziuret filmu , bet kas is to kad cia parasysim filmu pavadinimus , bet kaip juos paziuresim ? gal kas zinote is kur butu galima parsisiusti? g.gif (lietuviskai)
Atsakyti
QUOTE(LuUuKa @ 2008 11 03, 00:31)
as taip pat noreciau vakarais paziuret filmu , bet kas is to kad cia parasysim filmu pavadinimus , bet kaip juos paziuresim ? gal kas zinote is kur butu galima parsisiusti?  g.gif  (lietuviskai)

Manau, kalbama tiesiog apie mėgstamiausius ir labiausiai nuteikiančius šventiškai smile.gif O rodo juos gi per Kalėdas, tada ir pažiūrėsim rolleyes.gif
Mano, žinoma, "Vienas namuose", visi tie Kalėdiniai su Kalėdų seneliais (jau net nepamenu pavadinimų ax.gif ), net animaciniai filmukai Kalėdiniai tokie smagūs bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 03, 11:35)
Manau, kalbama tiesiog apie mėgstamiausius ir labiausiai nuteikiančius šventiškai  smile.gif O rodo juos gi per Kalėdas, tada ir pažiūrėsim  rolleyes.gif
Mano, žinoma, "Vienas namuose", visi tie Kalėdiniai su Kalėdų seneliais (jau net nepamenu pavadinimų  ax.gif ), net animaciniai filmukai Kalėdiniai tokie smagūs  bigsmile.gif  ax.gif



nu jo.. per TV dauguma filmu rodo , kazkaip nepagalvojau.... wub.gif
Atsakyti
Man smagiausi tie Kalėdiniai filmukai, su daug mielų gyvūnėlių, meškučių, sniego, dainelių ir panašiai wub.gif Mylimiausi tokie, kur nelaimingiems ir skurdžiai gyvenantiems žmonės atsitinka stebuklai hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
"Po pirties" - nuo vaikystes pamenu, kad ji nuolat rodydavo, kai mama virtuvej gamindavo Naujametines vaises, o tetis siurbliuodavo kilimus ...
Atsakyti
Dar viena zinau, kur jau n metu is eiles rodo, bet labai kalediskas wub.gif Vadinasi, man rodos, "Kaledu senelis", apie tai, kaip vyras tapo Kaledu seneliu, tiksliau, uzeme jo vieta, kai sis nesdamas i jo namus dovanas, nukrito nuo stogo doh.gif ax.gif

O pats megstamiausias kalediskas filmas bent jau man, tai apie Grinca wub.gif Toks mielas.... blush2.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka vaikški filmai apie Kalėdas blush2.gif pvz: ,,Kaip Grinčas Kalėdas vogė'', ,,Svajonių traukinys'''... Gal kas žino daugiau panašių? wub.gif
Atsakyti
visi filmai kurie per kalėdas dar labiau papildo kalėdinę nuotaiką, suteikia nepakartojamo džiaugsmo wub.gif nesvarbu ar tai vaikiškas filmas, ar animacinis filmukas, ar romantinė drama wub.gif wub.gif svarbu kad grotų kalėdinė muzika ir būtų sniego wub.gif ech...sniegas wub.gif vis tik nors sako, kad ir daugeliui jau nusibodę, bet man filmas "home alone" visos dalys saldina širdelę kalėdų dvasia wub.gif

aišku ir filmas "po pirties" thumbup.gif tėvai mane jau pripratino jį žiūrėti thumbup.gif ankščiau jo negalėjau apkęsti, nes rusiškai nesupratau, o dabar taip kiekvienais metais ir žiūrim- aš mama ir tėtis thumbup.gif
Atsakyti