Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona,žalia,raudona

QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 03, 20:49)
ir keisčiausia, kad nepatenkintas laimėjęs žmogus unsure.gif gal jei būtų dar nors valanda pratęstas konkursas, tai ta III vieta gal ne II ar I būtų virtusi, o visa V tarkim cool.gif  mirksiukas.gif

o man nekeista nei kiek...žmogus gal toliau savo asmeninių interesų mato. Būna ir taip. smile.gif Va ko aš nesuprantu, kai žmogus imamas pašiept todėl, kad išdrįso atkreipt dėmesį į tai, kas jo nuomone nesąžininga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 03 lapkričio 2008 - 21:02
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 03, 21:49)

ir keisčiausia, kad nepatenkintas laimėjęs žmogus unsure.gif gal jei būtų dar nors valanda pratęstas konkursas, tai ta III vieta gal ne II ar I būtų virtusi, o visa V tarkim cool.gif  mirksiukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
jau būkit ramios, ne dėl savęs Biologė rūpinosi cool.gif kai visi mažiau galvos apie save (ir spręs pagal save cool.gif ), tai ir barnių mažiau bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 11 03, 20:55)
Va ko aš nesuprantu, kai žmogus imamas pašiept todėl, kad išdrįso atkreipt dėmesį į tai, kas jo nuomone nesąžininga.


Karbyne, atsakyčiau, bet jau gavau į až įspėjimų dėl galimo išmoderavimo už nepopuliarią nuomonę, taigi, atsakysiu saugioje platformoje smile.gif
Atsakyti
Nežadu niekam skirt įspėjimų, čia galit but ramios.
Aš jau pripažinau klaidą, tai kiek man čia dar atgailauti reikės?
Atsakyti
Siūlyčiau biologei atsisakyti to virtualaus medalio, atiduoti jo labai norinčiai, kad nereikėtų čia nesąmoningų teorijų apie pavydą klausytis
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 11 03, 21:25)
Aš jau pripažinau klaidą, tai kiek man čia dar atgailauti reikės?


Ruste, problema akivaizdžiai ne tavo klaidoje. Stebina aktyviųjų komentuotojų požiūris, bet, prisiminus animacinį filmuką apie Mauglį, nuostaba mažėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 11 03, 21:30)
Ruste, problema akivaizdžiai ne tavo klaidoje. Stebina aktyviųjų komentuotojų požiūris, bet, prisiminus animacinį filmuką apie Mauglį, nuostaba mažėja smile.gif

Ai,na kaltės ir mano yra. Bet šiaip aš jau nieko nesuprantu :ax
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 11 03, 21:25)
Nežadu niekam skirt įspėjimų, čia galit but ramios.
Aš jau pripažinau klaidą, tai kiek man čia dar atgailauti reikės?

ruste, ant tavęs niekas nepyksta, tiesiog buvo nepatenkintų dėl informacijos trūkumo. visos supranta, kad norėta kaip geriau 4u.gif juolab kad klaidos nė nebuvo jei jau grynai taisykles skaityt smile.gif
Atsakyti
Merginos gal jau baigiam tas beprasmiskas diskusijas, yra kaip yra... yra pamoka kitam kartui, ka Ruste ir pripazino.... prsio... dziaugiames gyvenimu ir laukiam sekancio konkurso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 04, 09:52)
Merginos gal jau baigiam tas beprasmiskas diskusijas, yra kaip yra... yra pamoka kitam kartui, ka Ruste ir pripazino.... prsio... dziaugiames gyvenimu ir laukiam sekancio konkurso mirksiukas.gif

Laukti nereikia, paskubėkite, jug vyksta šukuosenų konkursas mirksiukas.gif
Rytoj paskutinė diena nuotraukas konkursui pateikti smile.gif
Atsakyti
rakinkit tema drinks_cheers.gif
Atsakyti