Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės internetu

Zodziu kilo ideja pasveikinti artimus zmones Lietuvoje, pasiziurejau, kad galima uzsakyti puokste kuria turetu pristatyti i namus numatytu laiku. Viskas atrodytu paprasta susimokejai VISA, pasirinkai teksta, puokste ir t.t. Vat idomu ar kas nors naudojotes tokia paslauga,ir kokioje firmoje, nes radau apie 7-8 firmas kurios skelbiasi teikiancios tokia paslauga. Nesinori nusivilti ir susigadinti nuotaika ir taip nekokia nuomone apie Lietuvos customer service g.gif , todel noreciau sulaukti atsiliepimu, ir rekomendaciju. Aciu visoms ir visiems !!!
Atsakyti
Mes uzsakem ne karta sveikinu.com ir nenusivylem. Bet aptarnavimas daug priklauso ir nuo darbuotoju Lietuvoje, man atrodo jie turi sutartis kokia firma pristato. O tu firmu Lietuvoje, kaip zinia, nera tiek daug, gal net kartojasi. Mes pristatinetajm Vilniaus zonoje tai viska pristato labai laiku ir maloniai, padaro geras puokstes. Beje, mano mama floriste ir jai pristatant paminiu si dalyka, kad nesugadintu jai siurprizo - mat ji mato savo miesto uzsakymus. Nusivilti neteko thumbup.gif Karta vaziavo net po darbo i namus, kad ja rasti, vienu zodziu kitu firmu neieskojau...
Atsakyti
o ne paprasciau butu kokiu nors draugu lietuvoje paprasyti kad uzsakytu tas geles vietoje... ir sumoketu vietoje... o paskui jau draugams pinigelius pervestumete kaip jau nors g.gif
Atsakyti
mes ir per sveikinu.com buvom uzsake, tai tikrai viskas buvo puikiai. vyras pristates geles buvo su fraku, eiles kurios turejo buti atvirutej jis perskaite labai graziai, mama sake net apsiverke. zodziu viskas gavos labai puikiai
Atsakyti
Visada naudojuos www.sveikinu.com paslaugomis ir niekada nenusivyliau (tikiuosi, ir neteks). Tai daug paprasciau (ir maziau nervu), nei prasyti zmoniu Lietuvoje geles pirkti, paskui pinigus jiems pervedineti ir t.t.
Atsakyti
Aš siuntusi gėlių nesu, bet esu daug kartų gavusi, kai dar buvau Lietuvoj. Jeigu teisingai prisimenu, firma vadinosi bene "Floralita" g.gif. Viskas būdavo labai jau gražu, išskyrus faktą (taip pasitaikė vieną sykį), kai vairuotojas buvo rūkorius ir mano rožės dvokė cigarečių dūmais... Nežinau, ar galima tą "pareguliuoti", nes buvo tikrai nemalonu (o gėlės buvo gražios)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 05 vasario 2006 - 20:35
QUOTE(delfinas @ 2006 02 05, 20:33)
Aš siuntusi gėlių nesu, bet esu daug kartų gavusi, kai dar buvau Lietuvoj. Jeigu teisingai prisimenu, firma vadinosi bene "Floralita" g.gif.


Tiesiogiai uzsakyti per Floralita is cia neiseina, greiciausiai ta firma per kuria mylimasis uzsake geliu tarpininkavo su jais.
Atsakyti
QUOTE(vikodema @ 2006 02 05, 10:31)
o ne paprasciau butu kokiu nors draugu lietuvoje paprasyti kad uzsakytu tas geles vietoje... ir sumoketu vietoje... o paskui jau draugams pinigelius pervestumete kaip jau nors  g.gif


neeeee schmoll.gif taip nera kaifo, kai pats tai ir issirenki kas tau patinka ir pats sumoki ir uzsakai, jautiesi zymiai maloniau negu kazkieno prasydamas.
Atsakyti
QUOTE(Cancer @ 2006 02 05, 11:14)
Zodziu kilo ideja pasveikinti artimus zmones Lietuvoje, pasiziurejau, kad galima uzsakyti puokste kuria turetu pristatyti i namus numatytu laiku. Viskas atrodytu paprasta susimokejai VISA, pasirinkai teksta, puokste ir t.t. Vat idomu ar kas nors naudojotes tokia paslauga,ir kokioje firmoje, nes radau apie 7-8 firmas kurios skelbiasi teikiancios tokia paslauga. Nesinori nusivilti ir susigadinti nuotaika ir taip nekokia nuomone apie Lietuvos customer service g.gif , todel noreciau sulaukti atsiliepimu, ir rekomendaciju. Aciu visoms ir visiems !!!


Galiu pasakyti kad tevam uzsakinejau geles tarpgeliu uzsakinejau husara nu zinokit nenusivyliau ir artimieji buvo ziauriai patenkinti, dariau uzsakyma viena kaune tai vaziavo juodukas husaras o i vilniu jis deja nevaziuoja, tai padare paprasta pristatyma i darba anytai, turiu dar nuotraukeliu, man super patiko, sakiau pabandysiu siemet tevelio 50- mecio proga padaryti vel staigmena drinks_cheers.gif

Va sita buvo sidabriniu vestuviu proga man ji su pristatymu kainavo 150LT wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 05 vasario 2006 - 21:16
Heheh dabar paziurejau ta tap geliu website ziuriu net mano sugalvota puokste idejo nufotkine bigsmile.gif Nes as papasakojau kaip noriu kad ja padarytu kad sidabrinius skaicius idetu, tas rozes ir t.t.t dabar idejo jau ir ju website ta pacia puokste blush2.gif Istikro nera labai ypatinga bet tevai sake kad naturoj buvo grazi sviezios geles ir stovejo apie 2 savaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cancer @ 2006 02 05, 21:00)
neeeee schmoll.gif  taip nera kaifo, kai pats tai ir issirenki kas tau patinka ir pats sumoki ir uzsakai, jautiesi zymiai maloniau negu kazkieno prasydamas.

ale atsiuskyt ir man puokste,kaa? bigsmile.gif bigsmile.gif noriu-noriu puokstes!!! flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 02 06, 15:20)
ale atsiuskyt ir man puokste,kaa? bigsmile.gif  bigsmile.gif noriu-noriu puokstes!!! flirt.gif


Įsigyk diedą/meilužį ar dar kokį biesą užsieny ir problemos išsprestos. gun_smilie.gif
Atsakyti